Jump to content
Sign in to follow this  
xxx

Gdzie najtaniej .plki?

Recommended Posts

Gdzie obecnie kupię najtaniej domenę .pl - bez zakupu hurtowego, zbędnych zobowiązań, w cenie brutto?

Edited by xxx

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to super, że ktoś promował dropped, skoro az ponad 2 zł taniej.... dzięki za info, rozumiem, że już taniej się nie da. Prosiłbym jeszcze o info, czy domena testowana w az.pl też tyle kosztuje jeśli najpierw wezmę w test a potem zechcę zarejestrować?

Edited by xxx

Share this post


Link to post
Share on other sites

XXX domeny *.pl zarejestrujesz w promocjach nawet za 0-1 zł - tylko co później... problemy z transferem w pierwszym roku, cesją (nazwa.pl) lub drogie odnowienia (patrz cenniki rejestratorów)

Osobiście korzystałem z wielu rejestratorów i ja dla siebie wybrałem dropped - najbardziej mi odpowiadał.

Nie twierdzę, że az/premium są be bo to nie prawda i też mam tam po kilka domen - jednak znacząca większość - dropped.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W az.pl bez problemu mozna dostac authinfo, wiec po co przeplacac? Poza tym, zawsze mozna wziasc gdzies za 1zl, a po roku, gdy cena odnowienia jest nieodpowiednia, mozna wytransferowac domene poprzez zalozenie opcji do innego rejestratora.

 

Przy jednej domenie mozna odzalowac te 12zl w dropped. Przy kilkunastu, w porownaniu chociazby z az.pl robi to juz roznice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×