Jump to content
Sign in to follow this  
marxdesign

wolne domeny 4 literowe, gdzie szukać

Recommended Posts

Witam,

kiedyś znajomy pokazał mi na jakiejś stronie listę wolnych domen 4 literowych.

niestety nie pamiętam adresu ponieważ to było ponad 2 lata temu.

Czy ktoś zna miejsce w którym można to znaleźć ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikt nie prowadzi online takiej listy aktualizowanej na bieżąco, a wiadomo, że lista sprzed 2 lat już dawno jest nieaktualna.

 

Napisanie skryptu który to sprawdzi we whois to jeden wieczór, potem jeszcze sporo wolnego czasu na czekanie na wynik (na jednym IP).

 

Jeżeli szukasz 4-literowej domeny na brand to mój jest taki: ogranicz się do domen [spółgłoska][samogłoska][spółgłoska][samogłoska].pl - to Ci zaoszczędzi przeglądania 400k domen typu vzwp.pl :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również mogę wysłać listę wolnych domen 4literowych .pl, 4cyfrowych .pl.

A nawet listę wolnych domen 2literowych i 3literowych, ale w innych domenach. Jest kilkanaście domen generycznych 3literowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lista z wczoraj/dziś (trochę się robiła... ;-):

2 domeny sprawdzone i są zajęte, więc, czy jest sens sprawdzać następne?

Więc?

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 domeny sprawdzone i są zajęte, więc, czy jest sens sprawdzać następne?

Więc?

 

Przemek chciał pomóc, a Ty zamiast podziękować , jeszcze jakieś wyrzuty robisz ? Więc nie kapuję...

Edited by whiskyananas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przemek chciał pomóc, a Ty zamiast podziękować , jeszcze jakieś wyrzuty robisz ? Więc nie kapuję...

 

Tam zaraz pomóc, chciałem napędzić rejestrację domen. ;) Sprawdziłem z ciekawości i faktycznie te z początku listy są zarezerwowane, ale chyba się komuś znudziło, bo dalej już wolne. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
I wszystkie zajęte :)

Czyżby?

Sprawdzałem kilkakrotnie przez różne strony. No i to nie są .pl czy .co

Trzeba wiedzieć, gdzie szukać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przemek chciał pomóc, a Ty zamiast podziękować , jeszcze jakieś wyrzuty robisz ? Więc nie kapuję...

Nie robię żadne wyrzuty, ani nie krytukuję, tylko komentuję i piszę jak jest.

Więc za co dziękować?

Mogę tylko podziękować za listę 4literowych nazw, którą można wykorzystać przy innych domenach.

 

Osobiście przed wrzuceniem listy domen gdzieś czy wysłaniu komuś, zawsze ręcznie sprawdzam dostępność domen, więc mam pewność, że domeny są wolne.

Dla mnie wolna domena, to domena którą mogę zarejestrować od razu, a nie czekać kilka dni.

 

ED:

Przepraszam za podwójny post.

Edited by nikolas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie robię żadne wyrzuty, ani nie krytukuję, tylko komentuję i piszę jak jest.

Więc za co dziękować?

Mogę tylko podziękować za listę 4literowych nazw, którą można wykorzystać przy innych domenach.

 

to masz tu pełną listę 4l skoro już podziękowałeś:

http://varia.pl/4l

 

Osobiście przed wrzuceniem listy domen gdzieś czy wysłaniu komuś, zawsze ręcznie sprawdzam dostępność domen, więc mam pewność, że domeny są wolne.

Dla mnie wolna domena, to domena którą mogę zarejestrować od razu, a nie czekać kilka dni.

 

Uhm, no to może sprawdź ręcznie dostępność domen z mojej listy i wrzuć poprawioną. ;-)

Ilość zajętych domen na tej liście mieści się w granicach błędu statystycznego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@pb dziękuję, chociaż można było tak się nie fatygować, łatwiej się zamienia kiedy jest "pl" niż kiedy nic nie ma, ponieważ wtedy trzeba dobierać jednakowy symbol przy "ctrl+h".

 

@megalgal tak naprawdę, sprawdzanie listy wolnych domen, szczególnie .pl, jest bardzo łatwe i szybkie, a dalej to już kwestia wyboru i można dodatkowo sprawdzić ręcznie.

 

Sprawdziłem pierwsze 100 i oczywiście są wolne. Nie wątpiłem w to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×