Jump to content
Sign in to follow this  
tomon

Czy załowaliście ....

Recommended Posts

pytanie bardziej kieruje do osób zajmujących się dłuższy czas inwestowaniem w domeny i ich sprzedażą oraz tych których to dotyczy.

 

Chodzi mi o to czy po otrzymaniu oferty kupna od klienta odrzuciliście ją licząc na większy zysk a później tego żałowaliście ?

Wiadomo że mowa tutaj o tych domenach nie z najwyższej półki, na które klienci zawsze się znajdą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Ja nie żałuję odrzucania ofert. Żałuję natomiast czasami akceptowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

 

Chodzi mi o to czy po otrzymaniu oferty kupna od klienta odrzuciliście ją licząc na większy zysk a później tego żałowaliście ?

[...]

 

 

Nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pytanie bardziej kieruje do osób zajmujących się dłuższy czas inwestowaniem w domeny i ich sprzedażą oraz tych których to dotyczy.

 

Chodzi mi o to czy po otrzymaniu oferty kupna od klienta odrzuciliście ją licząc na większy zysk a później tego żałowaliście ?

Wiadomo że mowa tutaj o tych domenach nie z najwyższej półki, na które klienci zawsze się znajdą.

Wielokrotnie żałowałem, gdybym miał to wyrazić procentowo to w około 60-70% przypadków.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja jako mała płotka.. i to jeszcze na początku swojej zabawy z domenami ... otrzymałem ofertę na średnie xxx Euro za ninje której teraz bym nie zarejestrował :)

 

Chciałem ugrać chociaż 50 euro więcej i klient mi się zmył ;)

 

Bardzo żałuję ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Często żałuję jak przychodzi moment przedłużenia danej domeny, która nie jest najwyższych lotów... Ale mam zasadę, że nigdy nie zgadzam się na pierwszą propozycję KK, no chyba, że kliknie Kup Teraz :) Zdarzało się, że nie sprzedałem danej domeny i żałowałem, a po pół roku ktoś skorzystał z Kup Teraz za 3 x taką cenę której żałowałem, dlatego to utrzymuje mnie przy tej zasadzie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka razy żałowałem. Zamiast 8k dostałem 3k, zamiast 2k nie dostałem nic, itp. W sumie ładnych kilkanaście tysięcy by się uzbierało, gdybym sprzedał domeny za kwoty, które mi proponowano a które w efekcie sprzedałem taniej lub mam do tej pory :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zdarzają mi się takie sytuacje, uznaje wtedy, że są to moje błędy w strategi negocjacji,

no ale jak nie teraz to w końcu ten czy inny klient wróci, mam wtedy motywacja do przedłużeń.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tez mialem kilka okazji pozbyc sie :) za niskie-srednie xxx zktorych nie skorzystalem, ale nie zaluje tego

tylko bardziej traktuje jako nauke na przyszlosc i podejnowanie wlasciwych decyzji

w koncu uczymy sie na bledach. Patrzmy do przodu. Zalowanie to ogladanie sie za siebie.

Zostawmy ta plci pieknej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kilka razy żałowałem. Zamiast 8k dostałem 3k, zamiast 2k nie dostałem nic, itp. W sumie ładnych kilkanaście tysięcy by się uzbierało, gdybym sprzedał domeny za kwoty, które mi proponowano a które w efekcie sprzedałem taniej lub mam do tej pory :)

A policz ile dzięki temu zarobiłeś? Nie zdarzały Ci się takie sytuacje jak mi?

Share this post


Link to post
Share on other sites
W sumie ładnych kilkanaście tysięcy by się uzbierało, gdybym sprzedał domeny za kwoty, które mi proponowano a które w efekcie sprzedałem taniej lub mam do tej pory :)

Jednym nazbierałoby się kilkanaście tysięcy złotych, innym kilkadziesiąt, kilkaset a jeszcze innym miliony złotych.

C`est la vie ...

Nie ma co żałować tylko brać odpowiedzialność za swoje decyzje.

Sam miałbym ładne sześć iksów więcej na firmowym koncie ale świadomie zdecydowałem, że lepiej mieć domeny.

Tak więc jest to raczej powód do radości niż do płaczu.

 

Swoją drogą podobne tematy już były:

http://www.di.pl/index.php?s=&showtopi...st&p=288214

http://www.di.pl/index.php?s=&showtopi...st&p=301421

Share this post


Link to post
Share on other sites
A policz ile dzięki temu zarobiłeś? Nie zdarzały Ci się takie sytuacje jak mi?

Zdarzały się - ale tych miłych zaskoczeń było w sumie mniej niż sytuacji w których odrzuciłem dobre - patrząc z perspektywy czasu - oferty.

 

Nie ma co żałować tylko brać odpowiedzialność za swoje decyzje.

Może "żal" to nie do końca właściwe słowo. Chodzi o to, że wtedy - mając wiedzę taką jak teraz - podjąłbym po prostu inne decyzje. Mówi się, że nauka kosztuje i tak to właśnie traktuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie lubię w życiu niczego żałować ... Po co mam sie wkurzać skoro i tak nie mam na to wpływu. Ale Jest jedna myśl ktora mnie wtedy pociesza ze w przyszłości może trafi sie tak ze jeszcze wpadnie raz w moje rece :] Mam na mysli domeny ktore moglem sprzedać za wiecej

 

Pozdrawiam

Edited by Web4Net

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×