Jump to content
grastabakalator

Wymyśl domenę i wygraj 500 zł

Recommended Posts

Warto zaznaczyć, iż jest to bon o wartości 500zł do zrealizowania we wspomnianym projekcie księgarskim.

I bardzo dobrze. W końcu kupiłbym kilka książek, na które zawsze brakuje mi funduszy ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mówię, że to źle. Napisałem to z myślą o tych, którzy liczą na gotówkę. Żeby się później nie dziwili, że zamiast kasy ktoś im jakieś książki wciska ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

regulamin jakiś dziwny. Nie wiadomo czy mam zgłosić domenę wolną, zarezerwowaną czy zarejestrowaną ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
regulamin jakiś dziwny. Nie wiadomo czy mam zgłosić domenę wolną, zarezerwowaną czy zarejestrowaną ;)

 

W opisie konkursu jest napisane: "Jedyne co Was ogranicza, to obowiązkowo wolna domena z końcówką .pl.". Na zdrowy rozsądek to chyba dość logiczne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W opisie konkursu jest napisane: "Jedyne co Was ogranicza, to obowiązkowo wolna domena z końcówką .pl.". Na zdrowy rozsądek to chyba dość logiczne.

jest też napisane:

Poprzez przystąpienie do konkursu uczestnik oświadcza, że jest właścicielem praw

autorskich do zaproponowanej nazwy.

Jeśli domena ma być wolna to jak mogę mieć do niej prawa?

Share this post


Link to post
Share on other sites
jest też napisane:

Jeśli domena ma być wolna to jak mogę mieć do niej prawa?

Trzeba mieć prawo to pomysłu ;) to jest jakby branding ;) a domena oczywiście wolna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trzeba mieć prawo to pomysłu ;) to jest jakby branding ;) a domena oczywiście wolna.

Dzięki za wyjaśnienie, widać źle coś zrozumiałem ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki za wyjaśnienie, widać źle coś zrozumiałem ;-)

Muszą się zabezpieczyć na wszelkie możliwie sposoby aby przy tworzeniu marki od samego początku nie mieć problemów z prawem ;)

 

Może chodzić także aby nie był TM lub aby pomysłodawca był włąścielem TM ;) i wtedy właśnie istnieje możliwość przeniesienia praw autorskich i majątkowych na nich ;) a taki zapis również znajduje się w regulaminie ;)

 

PS. Swoje 5 propozycji wysłałem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Muszą się zabezpieczyć na wszelkie możliwie sposoby aby przy tworzeniu marki od samego początku nie mieć problemów z prawem ;)

 

Może chodzić także aby nie był TM lub aby pomysłodawca był włąścielem TM ;) i wtedy właśnie istnieje możliwość przeniesienia praw autorskich i majątkowych na nich ;) a taki zapis również znajduje się w regulaminie ;)

 

PS. Swoje 5 propozycji wysłałem ;)

Pochwal się :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kreatywne. fajny sposób na wyłapanie troche dobrych nazw, na forum z prośbą o wymyślenie domeny dostałoby się zjebke lub 30 linków do portfolio by wybrać coś za $. Tutaj nie dość że za free to jeszcze posortowane na mail, musiał wymyśleć to ktoś z di_pl - przyznawać się który to ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×