Jump to content
Sign in to follow this  
Oxygen

Zapraszam na czat domenowy

Recommended Posts

Cześć,

Zapraszam na moją mini stronkę internetową opartą głównie na czacie. Stworzyłem ją, abyśmy mogli porozmawiać tam nt. domen internetowych i nie tylko. Oprócz czatu planuję umieszczać tam artykuły (póki co jest jeden niedokończony, ponieważ mam problem z dodawaniem.). Wiem, że wygląd i styl stronki nie jest jakiś wspaniały, ale to chyba nie przeszkodzi, by porozmawiać na czacie o domenach ;). To moja pierwsza strona internetowa, dlatego strona jest taka jaka jest. Po za tym jeśli na stronie będzie ruch i ludzie będą regularnie odwiedzali ją i pisali na czacie to postaram się ją udoskonalić. Jeśli macie jakieś uwagi pomysły i to piszcie.

 

Zapraszam :)

 

www.DomainChat.pl

Edited by Oxygen

Share this post


Link to post
Share on other sites
pomysł nie najgorszy, ale wykonanie pozostawię bez komentarza.

 

Oj tam, oj tam. Nie narzekaj. O ile dobrze pamiętam chłopak ma 15 lat i jak dla mnie świetnie, że poświęcił trochę czasu i postawił coś takiego. Zresztą jak sam napisał:

 

Wiem, że wygląd i styl stronki nie jest jakiś wspaniały, ale to chyba nie przeszkodzi, by porozmawiać na czacie o domenach :P. To moja pierwsza strona internetowa, dlatego strona jest taka jaka jest.

 

Ciekaw jestem jak wyglądałaby Twoja pierwsza stronka stworzona w jego wieku ;) Poza tym zawsze możesz stworzyć swój lepszy czat :P

 

 

Jak dla mnie pomysł fajny i trzymam kciuki za dalszy jego rozwój :)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekaw jestem jak wyglądałaby Twoja pierwsza stronka stworzona w jego wieku ;) Poza tym zawsze możesz stworzyć swój lepszy czat :P

 

 

Jak dla mnie pomysł fajny i trzymam kciuki za dalszy jego rozwój :)

 

 

W pełni się zgadzam,ciekawy pomysł i należy mieć tylko nadzieje ,że czat "odpali" na dobre.

Może się okazać przydatnym projektem dla domainerskiej braci.

 

Powodzenia!

Edited by domanpw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomysł fajny, ale silnik chat'a kiepski. Pomyśl nad czymś bardziej zaawansowanym i będziesz miał ruch.

 

Ciekawi mnie przy okazji czemu administracja Di.pl tak oszczędza, że żal jej kupić licencję na chat. Kasa chyba wpływa, bo reklam pełno, aż musiałem Adblocka zainstalować :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

Ciekawi mnie przy okazji czemu administracja Di.pl tak oszczędza, że żal jej kupić licencję na chat. Kasa chyba wpływa, bo reklam pełno,[...]

 

No właśnie, też mnie to dziwi i wysyłanie PW bywa czasem irytujące.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stronka przez kilka dni nie działała, ponieważ musiałem ją od nowa wgrać na serwer. Wszystko teraz jest naprawione. Dodałem kilka artykułów, okienko newsów oraz konieczność logowania się by korzystać z czatu. Teraz będzie widać kto jest dostępny na czacie. Na dole strony lub w lewym menu znajduje się tablica ogłoszeń przeznaczona do ogłoszeń domenowych :) Jeszcze tylko licencja na czat nie wykupiona, bo nie można kupić na miesiąc, ale trzeba od razu na 3 miesiące opłacić i nie starczy mi kasy póki co z konta na to. Postaram się szybko ją zakupić. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomysł fajny, ale silnik chat'a kiepski. Pomyśl nad czymś bardziej zaawansowanym i będziesz miał ruch.

 

Ciekawi mnie przy okazji czemu administracja Di.pl tak oszczędza, że żal jej kupić licencję na chat. Kasa chyba wpływa, bo reklam pełno, aż musiałem Adblocka zainstalować :)

 

Usuń Adblock'a to może zakupią ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Usuń Adblock'a to może zakupią :)

 

Często przeglądam forum na iPadzie więc i tak widzę, te wszystkie reklamy. Tak więc to nie moja wina ;)

Co się zaś tyczy DomainChat, to ostatnie zmiany oceniam na gorsze.

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×