Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

szczerze powiedziawszy liczyłem na coś mocniejszego a tu widzę, że się nie ma czego obawiać :)

 

to dopiero start, zapewne serwis "urośnie w siłę" :lol:

Mnie osobiście podoba się wykonanie - porównując z projektami Agory należałoby się nisko ukłonić ;-)

 

A jeśli już o wykonaniu - mimo wszystko w dzisiejszych czasach jeszcze layout powinien być dostosowany do 1024x768px - obecnie muszę przewijać aby zobaczyć co znajduje się z prawej strony (co dopiero 800x600), ale tutaj rozczarowanie ponieważ z prawej jest właściwie pustka - to da się poprawić i raczej byłoby bardziej user-friendly gdybyś poprawił :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
szczerze powiedziawszy liczyłem na coś mocniejszego a tu widzę, że się nie ma czego obawiać :)

 

gramasla ty juz sie boisz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena fajna, ale wykonanie bardzo kiepskie, tzw. STANDARD, jeszcze 2-3 lata temu taki portal ucieszyłby fanów, a teraz ? ludzie potrzebują czegoś innego - innowacyjnego,

 

lepiej nie dotrzymać terminu oddania (czytaj. opisy na gg Twoim), niz robic cos "na kolanie"

 

Moim zdaniem zmarnuje sie domena, portali Barcelony jest dużo...

 

Liczyłem na coś bardziej bardziej bardziej eleganckiego, z klasą... - po prostu lepszego!

 

niestety, sorry, wiem ze krytyka boli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi zarówno domena jak i serwis podobają się. Szkoda tylko, że nie można jeszcze poczytać o redakcji i takie tam, małe niedociągnięcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

przemeq nowego innowacyjnego czyli co np? Ja sie krytyki nie boje, liczylem sie z tym ze nie kazdemu bedzie sie podobac... Poza tym to jest serwis o klubie, nie jakis portal ogolno sportowy... poza tym poziom trzyma, inne serwisy oprocz wiadomosci nie wyrozniaja sie tez niczym specjalnym... podobnie jest z innymi serwisami o innych druzynach...

Edited by pitreq

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponawiam swoje pytanie dotyczące omawianego serwisu.

Czy skrypt tej strony jest autorski, czy tez może oparty na ogólnodostępnym CMSie? :)

Pytam ponieważ będe niebawem potrzebował jakiegoś CMS'a, a ten mi się bardzo spodobał. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za info. A co do serwisu, mi się podoba. :)

Jest ładny, przejrzysty i estetyczny. :)

Nie mam porównania z innymi serwisami, ponieważ nie interesuję się piłką nożną, dlatego też, nie neguję.

A nie porównując do innych, wypada nieźle. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
przemeq nowego innowacyjnego czyli co np? Ja sie krytyki nie boje, liczylem sie z tym ze nie kazdemu bedzie sie podobac... Poza tym to jest serwis o klubie, nie jakis portal ogolno sportowy... poza tym poziom trzyma, inne serwisy oprocz wiadomosci nie wyrozniaja sie tez niczym specjalnym... podobnie jest z innymi serwisami o innych druzynach...

 

nie trzeba szukać po portalach Barcelony, badz zagraniczne

 

spojrzec na rodzime zrobione super marki: legialive.pl, wislakrakow.com - nie standardy,

 

ale zycze powodzenia, pracuj - jest szansa ze bedzie to dobry portal, konkurencja duża - ale to dobrze, im wieksza, tym wieksza mobilizacja

 

powodzenia, jak cos sluze radą na gg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panowie zapraszam do mojego nowego serwisu: http://www.barca.pl

 

Tak jak obiecywalem, domena sie nie zmarnuje :) Mile widziane sugestie :D

 

 

Podoba mi się :-)

 

Na stronce trzeba jednak zarabaić... fajnie gdyby na stronie głównej pojawiały się aktualne kursy bukmacherskie (np bwin) przed kolejnymi meczami Barcelony. Warto może pomyslec również o wyjazdach na ich mecze, może mała (współpraca) reklama jakiegoś biura turystycznego :) Mozna pokusić się też o jakiś mały prosty czat na stronce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stronka miła dla użytkownika. Czekam aż wszystkie działy zostaną zapełnione. Nie wiem czy jest to wynikiem ciągle wariującego kompa, ale momentami grafiki się na siebie nakładają. Powodzenia.

Niech ktoś da znać jak zrobi serwis poświęcony Tottenhamowi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tej strony ?

 

www.Kodziarze.pl

 

Był to mój pierwszy projekt.

Za stroną:

Pomysł utworzenia tego portalu narodził się w Naszych głowach pod koniec listopada 2008 roku, zauważyliśmy bowiem, iż strony z TOP 10 Google może i zaspokajają potrzeby odbiorców jeżeli chodzi o treść aczkolwiek layout pozostawia wiele do życzenia.

Argumentacja trafiona w 10.

 

Systematyczne prace nad stroną pozwoliły na jej ukazanie się w internecie już 26 Grudnia, był to jednak okres testów, darmowego hostingu i domeny, której nawet już nie pamiętamy.

Kiepska pamięć. :)

 

 

W styczniu wykupiliśmy płatny hosting oraz domenę i przystąpiliśmy do przenoszenia strony - utrata sporej części bazy danych, która Nas niemile zaskoczyła nie zmniejszyła ani troche tkwiącego w Nas zapału do tworzenia czegoś specjalnie dla Was. Mamy nadzieję, że portal zaspokaja Wasze potrzeby.

Z góry przepraszam - co to za kodziarze co bazy danych nie potrafią przenieść.

 

P.s. nie wiem jak Wy, ale Nas, Nasze ja bym nie pisał z dużej litery. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaraz to poprawię, ale od miesiąca nie zajmuje się stroną gdyż z nieznanych mi przyczyn została ukarana tzw. 'Filtrem Google' i nie pokazuje się w wynikach wyszukiwania. Zaraz po wyjaśnieniu tej sytuacji serwis prawdopodobnie trafi pod młotek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zaraz to poprawię, ale od miesiąca nie zajmuje się stroną gdyż z nieznanych mi przyczyn została ukarana tzw. 'Filtrem Google' i nie pokazuje się w wynikach wyszukiwania. Zaraz po wyjaśnieniu tej sytuacji serwis prawdopodobnie trafi pod młotek.

 

 

A w stopce:

 

--------------------

www.Kodziarze.pl - Wypozycjonowany serwis z kodami do gier na sprzedaż !

 

Czegoś nie rozumiem? Wypozycjonowany gdzie?

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to Ci wyjaśnię. Serwis jest wypozycjonowany dla kilku fraz i znajdował się w TOP10. W tej chwili strona została ukarana filtrem, który na jakiś czas usuwa ją z wyników wyszukiwania google. Po wyjaśnieniu sytuacji lub upływie określonego czasu strona wróci do wyszukiwarki i będzie zajmowała dawne miejsce. Wystarczy wpisać w Google 'Kodziarze.pl' i pokaże nam się wynik pozycjonowania - strona dodana do licznych katalogów. Oprócz tego do strony prowadzą linki z kilku stron z mocnym PR. Prawdopodobnie pod koniec marca google uaktualni PR i wtedy okaże się na ile skuteczne było pozycjonowanie.

Edited by Cortez

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to Ci wyjaśnię. Serwis jest wypozycjonowany dla kilku fraz i znajdował się w TOP10. W tej chwili strona została ukarana filtrem, który na jakiś czas usuwa ją z wyników wyszukiwania google. Po wyjaśnieniu sytuacji lub upływie określonego czasu strona wróci do wyszukiwarki i będzie zajmowała dawne miejsce. Wystarczy wpisać w Google 'Kodziarze.pl' i pokaże nam się wynik pozycjonowania - strona dodana do licznych katalogów. Oprócz tego do strony prowadzą linki z kilku stron z mocnym PR. Prawdopodobnie pod koniec marca google uaktualni PR i wtedy okaże się na ile skuteczne było pozycjonowanie.

skoro serwis ma filtr to znaczy że nie jest wypozycjonowany tylko na wszystkie frazy jest w kosmosie (czyli daleko daleko) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×