Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

No to chyba moja stron iPhoneBlog.pl wygrała konkurs "Złota Strona Mieciąca" tygodnika Wprost. Pizę chyba bo wydaje mi się, że ich skrypt dostał jakiegoś robala millenijnego spóźnionego ;) bo co chwile pokazywał 6 wersji wyników, ale ogólnie mój mały marketing noworoczny zadziałał i dostałem mnóstwo głosów za co wypada jedynie podziękować ... mam nadzieję jednak, że mnie Wprost nie wycycka chodź nagrody są raczej marne kwartalna prenumerata "Wprost" i Statystyki na 3 miesiące ... mnie jednak głównie zależało na linkach ;).

 

BTW. Nie ma to jak dobrze zacząć Nowy Rok ;).

promuj, promuj i wygrywaj.

zawsze to jakaś ciekawa literówka może wpaść....nam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

poodzdd5awoa,;) wszytkighc:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD jakl sylwester????????:DDDDDDDdd

 

 

bop mei sie udał i zaweszlem na wwasze gforum D:::::::::::

 

były fajerwerki ??

Share this post


Link to post
Share on other sites
masz 2 konta ;) ???

nie mam, po co mi dwa konta?

nie masz się co martwić, większość tutaj ma po kilka kont. przecież ktoś musi sobie wyceniać ninje.

 

a ty zmień sygnaturkę, bo aukcja chyba się już skończyła i domena ma nowego właściciela. chyba że coś przeoczyłeś w kontach :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
domena ma nowego właściciela. chyba że coś przeoczyłeś w kontach :-)

 

 

Abonenta. ;)

Ale dziękuję bo byłem pewien, że już gdzieś widziałem tą domenę. ;)

 

 

 

#meil.pl

#emeil.pl ;)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

A oto mój sposób na zagospodawrowanie domeny: piosenki na wesele - baza piosenek wesenlych.

 

1. Domena leżała na parkingu i nie miała ruchu a więc nic nie zarabiała.

2. Postanowiłem zrobić prostą stronę i zwiększyć ruch.

3. Oczywiście dodałem AS i mam nadzieję, że będzie lepiej niż na ND.

 

Co o tym sądzicie?

 

Pozdrawiam,

Bartek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś udało mi sie zakonczyc konfiguracje całego forum, styl itd - efekty moich prac - www.LosAngeles.pl - jak sie wam podoba ?:) Poki co forum swieci pustkami - ale to dopiero pierwszy dzien :P

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziś udało mi sie zakonczyc konfiguracje całego forum, styl itd - efekty moich prac - www.LosAngeles.pl - jak sie wam podoba ?:) Poki co forum swieci pustkami - ale to dopiero pierwszy dzien :P

 

Fajnie bo prosto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po zalogowaniu, forum a glownie header troszke "pełniej" wyglada - bo dochodzi kilka funkcji :)

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites

to i ja pochwalę się swoją Wyszukiwarką Mp3 - www.ZnajdzMp3.pl

 

Wyszukiwarka jest dziś 4 dzień w sieci lecz od pierwszego dnia posiada posiada odwiedzalność powyżej 120 uniq :) wczoraj aż 169. Warto dodać iż domena nie jest nawet zindexowana poprawnie w google ... a tym bardziej pozycjonowana.

 

Narazie jest to wersja demonstracyjna ZnajdzMp3.pl :P

Edited by Domenik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noname, nieźle się zapowiada :P

 

Błąd ogólny
SQL ERROR [ mysql4 ]

MySQL server has gone away [2006]

Wystąpił błąd SQL podczas generowania tej strony. Skontaktuj się z Administratorem forum jeżeli błąd będzie się powtarzał.

Prosimy poinformować administratora forum lub webmastera: Michal@losangeles.pl

 

Rutynowe dodanie zewnętrznego avatara.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak dla mnie tutaj jedynie top jest fajny bo reszta to zwykły darmowy styl ... wolałbym już coś swojego. Ten cellpic Ci nie wyszedł w ogóle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie całość fajnie wygląda, jest tyko szczególik jak by się przyjrzeć, ta tablica los angeles jest tak jakoś ucięta :/ no ale to trzeba się wpatrzyć...

 

To i ja się pochwalę... postawiłem jakiś czas temu serwis o Samsung omnia. Powoli się rozwija ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ogólnie całość fajnie wygląda, jest tyko szczególik jak by się przyjrzeć, ta tablica los angeles jest tak jakoś ucięta :/ no ale to trzeba się wpatrzyć...

 

To i ja się pochwalę... postawiłem jakiś czas temu serwis o Samsung omnia. Powoli się rozwija ;)

 

interesuje Cię omnia.com.pl z ruchem? ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites
Serwis prawie gotowy do startu: http://jedenprocent.pl/

Szczególnie zależy mi poprawności regulaminu ...

Mimo dużej sympatii do Twojej osoby , niestety nie pochwalę decyzji zarabiania na opp.

W Regulaminie > Warunki świadczenia usług napisałeś:

Rejestracja Organizacji Pożytku Publicznego w Serwisie JedenProcent.pl jest darmowa.

Do momentu pełnej aktywacji wpis nie jest wyświetlany w serwisie JedenProcent.pl .

Pełna aktywacja wpisu następuje natychmiast po dokonaniu płatności w kwocie 44 zł. brutto.

 

Czyli de facto żadna organizacja nie pojawi się w bazie dopóki za to nie zapłaci.

Z przykrością przyznaję, że czuję przez to pewien niesmak gdyż uważam, że opp powinny przeznaczać środki na cele statutowe a nie na płatną promocję.

Ale to tylko moje zdanie.

 

Jeśli chcesz podać przydatne linki to podaję kilka poniżej:

http://www.pozytek.ngo.pl/x/89738

http://opp.ms.gov.pl/

http://bopp.pozytek.gov.pl/szukaj.do

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadza się, jednak sama domena jak i wykonanie serwisu trochę kosztowało. Opłata jest dość symboliczna, konkurencyjne serwisy pobierają znacznie wyższą kwotę za identyczną usługę. Jeżeli jakaś OPP chce dotrzeć do większej grupy podatników (niezależnie czy to przez internet, czy reklamę zewnętrzną w miastach) to za darmo nikt tego raczej nie wykona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×