Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

Nie jest przypadkiem tak, że prowadząc blogi oparte na WP ( WordPress ) trzeba pozostawić ich stopkę ?

 

NIe, nie trzeba, mozna wyrzucić całkowicie (również autora WP theme jeśli nic nie ma w licencji), ale wtedy nie ma się prawa do supportu WP

 

BTW, Mashable.com, Techcrunch.com, Scobelizer.com, SmashingMagazine.com, TheNextWeb.com, GigaOm.com, VentureBeat.com, i wiele innych stoją na WP, a wzmianki nie ma (niektórzy nawet inaczej nazywają swoje skórki (zwłaszcza custom made) i folder wp-theme, stąd trudno poznać, czy to WP)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uruchomiliśmy serwis społecznościowy dla lekarzy Konsultujemy.pl

 

Celem Konsultujemy.pl jest umożliwienie konsultowania przypadków medycznych w zamkniętej dla postronnych społeczności. Wiele pewnie nie zobaczycie. No chyba, ze ktos jest lekarzem...)

Proszę o Wasze opinie dotyczące serwisu. Dzięki :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uruchomiliśmy serwis społecznościowy dla lekarzy Konsultujemy.pl

 

Celem Konsultujemy.pl jest umożliwienie konsultowania przypadków medycznych w zamkniętej dla postronnych społeczności. Wiele pewnie nie zobaczycie. No chyba, ze ktos jest lekarzem...)

Proszę o Wasze opinie dotyczące serwisu. Dzięki :D

Ja ciekaw jestem jak rozwiązaliście ewentualne problemy natury prawnej (tajemnica medyczna itd.) oraz jak weryfikujecie czy ktoś jest lekarzem czy też nie?

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja ciekaw jestem jak rozwiązaliście ewentualne problemy natury prawnej (tajemnica medyczna itd.) oraz jak weryfikujecie czy ktoś jest lekarzem czy też nie?

 

DD

 

Serwis jest zamkniety i dostep jest tylko dla lekarzy. Kazdy nowy uzytkownik weryfikowany jest przez nas w Naczelnej Izbie Lekarskiej.

Jesli chodzi o tajemnice lekarska to w regulaminie jest zapis, ze nie mozna podawac danych osobowych osob, ktorych przypadki sa konsultowane. Zreszat kazdy lekarz doskonale o tym wie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Serwis jest zamkniety i dostep jest tylko dla lekarzy. Kazdy nowy uzytkownik weryfikowany jest przez nas w Naczelnej Izbie Lekarskiej.

Jesli chodzi o tajemnice lekarska to w regulaminie jest zapis, ze nie mozna podawac danych osobowych osob, ktorych przypadki sa konsultowane. Zreszat kazdy lekarz doskonale o tym wie ;)

Pytam z ciekawości, bo ja się na tym nie znam :D A domyślam się, że Twórcy serwisu musieli o tym pomyśleć ;)

 

Jaki jest model biznesowy tego przedsięwzięcia?

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proszę o Wasze opinie dotyczące serwisu. Dzięki ;)

Ciekawy i orginalny pomysł, liczę że będziesz dzielił się z nami informacjami o powodzeniu serwisu lub jego braku. :D

 

dołączam się do pytania o model biznesowy bo podejrzewam, że to jest jedna z rzeczy, której my - nie lekarze,

nie widzimy ;)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uruchomiliśmy serwis społecznościowy dla lekarzy Konsultujemy.pl

 

Celem Konsultujemy.pl jest umożliwienie konsultowania przypadków medycznych w zamkniętej dla postronnych społeczności. Wiele pewnie nie zobaczycie. No chyba, ze ktos jest lekarzem...)

Proszę o Wasze opinie dotyczące serwisu. Dzięki :D

 

Bez sensu jest ten serwis. Nie rozumiem dlaczego nie ma tam dostępu dla pacjentów.

 

Chętnie bym poczytał czy psychiatra który mnie leczy, dobrze diagnozuje mój skomplikowany przypadek. ;)

Edited by dobre-domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serwis będzie miał bardzo silną i ugruntowaną w Polsce konkurencję w postaci grupy ActiveWeb, która od wielu lat zarządza takimi portalami jak:

Openmedica.pl

lekarzonkolog.pl

kardiolog.pl

ginekolog.pl

radiolog.pl

chirurg.pl

ekonferencje.pl

 

a dostep do lekarzy to system MedPass

 

Informacje dla szerokiego grona odbiorców dostępne są w portalu www.poradnikmedyczny.pl

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawy i orginalny pomysł, liczę że będziesz dzielił się z nami informacjami o powodzeniu serwisu lub jego braku. ;)

 

dołączam się do pytania o model biznesowy bo podejrzewam, że to jest jedna z rzeczy, której my - nie lekarze,

nie widzimy :D

 

Model biznesowy oczywiscie jest, ale na poczatku nie zakladamy przychodow. Podzielone jest to na kilka etapow. Teraz najwazniejsze jest stworzenie spolecznosci.

 

Jesli chodzi o siec activeweb to nie do konca jest to samo. Sa to glownie serwisy informacyjne z artykulami specjalistycznymi. Dodatkowo maja typowe forum, które nie jest glownym produktem.

Edited by nobi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Model biznesowy oczywiscie jest, ale na poczatku nie zakladamy przychodow. Podzielone jest to na kilka etapow. Teraz najwazniejsze jest stworzenie spolecznosci.

Czy to aby nie ten popularny model biznesowy, który pojawił się razem z web 20 - "przcyiągamy ilu userów się da a potem się pomyśli jak na tym zarobić" :D

 

Chociaż oczywiście akurat tutaj grupa docelowa jest bardzo ciekawa i koncerny farmaceutyczne na pewno chętnie skorzystają z reklamy w tym serwisie..

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

BlogODomenach.pl :)

 

Na razie to nic specjalnego jeszcze, jako że to świeżuśki, wykluty dopiero blog(asek). Narodził się na platformie Wordpress.com, hehe, ale za jakiś czas przeniosę go na własnego Wordpressa jak tylko znajdę chwilę czasu, żeby pomajstrować w CMSie. Najważniejszy dla mnie jest jednak w tej chwili kontent, a nie forma. Chciałem się jednak przede wszystkim zapytać, która nazwa jest/byłaby najbardziej odpowiednia?

 

DomenowySkrzat.pl - ehh, taki tam sobie skrzat-kronikarz spisujący blog o domenach

 

BlogODomenach.pl - prosta i jasna nazwa, jesli chodzi o zawartość strony

 

Domenoblog.pl - taka wymyślna nazwa trochę

 

Która z tych pasuje najlepiej?

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
BlogODomenach.pl - prosta i jasna nazwa, jesli chodzi o zawartość strony

 

Domenoblog.pl - taka wymyślna nazwa trochę

 

Która z tych pasuje najlepiej?

Oba jakieś takie.. hmm.. ale na pewno nie ten ze skrzatem :)

 

Inicjatywa fajna - oby zapału nie zabrakło :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Która z tych pasuje najlepiej?

wg mnie blogodomenach jest OK, reszta ninje :)

 

moze warto zaczaic sie na odomenach*pl? (akurat spada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
wg mnie blogodomenach jest OK, reszta ninje :)

 

moze warto zaczaic sie na odomenach*pl? (akurat spada :)

 

Wczoraj miałem dylemat czy przedłużać i zdecydowałem że nie. Ale teraz spojrzałem na nią w innym świetle. :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
moze warto zaczaic sie na odomenach*pl? (akurat spada smile.gif

 

Wczoraj miałem dylemat czy przedłużać i zdecydowałem że nie. Ale teraz spojrzałem na nią w innym świetle. :-P

 

hehe :)

 

jak to mówią Rosjanie: Tisze jedziesz, dalsze budiesz.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczoraj miałem dylemat czy przedłużać i zdecydowałem że nie. Ale teraz spojrzałem na nią w innym świetle. :-P

 

wg mnie calkiem niezla, a domen o domenach nigdy za wiele w portfolio - ew. mozesz ubic deal z umberto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdaję sobie sprawę z tego co należy zmienic, a co usprawnic. ;)

Pomijając kwestie samej strony, to u mnie strasznie się ślimaczy - nie wiem czy to wina serwera czy skryptów.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomijając kwestie samej strony, to u mnie strasznie się ślimaczy - nie wiem czy to wina serwera czy skryptów.

 

DD

Wręcz się nie wczytuje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×