Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

Pomijając kwestie samej strony, to u mnie strasznie się ślimaczy - nie wiem czy to wina serwera czy skryptów.

 

Strony czy domeny? ;) Trochę przydługa. Serwis dość fajny. ;)

 

 

 

 

 

#integracyjne.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomijając kwestie samej strony, to u mnie strasznie się ślimaczy - nie wiem czy to wina serwera czy skryptów.

 

DD

 

u mnie wręcz przeciwnie, jeśli chodzi o domenę to imho lepsza liczba mnoga, natomiast strona - pomysł fajny, ale wykonanie już nie. Nie lubię ciemnych szat graficznych w stronach, które po prostu powinny mieć jasną, przejrzystą szatę. Zajrzyj na www.openfinance.pl - moim zdaniem ładnie i przejrzyście, również i na imprezaintegracyjna widziałbym jasne odcienie i przejrzystość minimum w takim stopniu jak to się ma w przypadku w/w strony ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się, że grafika powinna byc jaśniejsza ;)

 

Serwis jest kompromisem między moimi oczekiwaniami i finansami a umiejętnościami twórcy. Ja niestety nie mam pojęcia większego o tworzeniu stron - mam poczucie estetyki. ;)

 

Gdybym dysponował większym budżetem to serwis już teraz inaczej by wyglądał. Chciałbym go usprawnic, zmienic grafikę na jaśniejszą, etc. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro nikt wcześniej nic nie mówił negatywnego na wyszukiwarke mp3 Pana okk.pl to i ja wrzuce coś od siebie ;)

 

Raczkującą wyszukiwarkę torrent z samoaktualizującą się listą

 

http://www.multitorrent.pl

 

PS. Na serwerze serwisu MultiTorrent nie znadują się żadne pliki (nawet *.torrent). Multitorrent jedynie automatycznie zbiera informacje na ich temat z innych stron torrentowych, nie łamiąc w ten sposób prawa. Użytkownicy zobowiązani są do korzystania serwisu zgodnie z obowiązującym prawem oraz ogólnie przyjętymi zasadami. :P

Edited by MARiUSZ

Share this post


Link to post
Share on other sites
PS. Na serwerze serwisu MultiTorrent nie znadują się żadne pliki (nawet *.torrent). Multitorrent jedynie automatycznie zbiera informacje na ich temat z innych stron torrentowych, nie łamiąc w ten sposób prawa. Użytkownicy zobowiązani są do korzystania serwisu zgodnie z obowiązującym prawem oraz ogólnie przyjętymi zasadami. :P

 

tak tak, normalna mantra jak w każdym takim przypadku, hehe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak tak, normalna mantra jak w każdym takim przypadku, hehe ;)

Umberto chciał przez to napisać, że nie chroni Cię MARiUSZ taki zapis w regulaminie. Właściwie nic Cię nie chroni bo jesteś pośrednikiem w łamaniu prawa. Lepiej jest nie chwalić się głośno czymś takim :P jeśli masz wiedzę żeby coś takiego zbudować, to lepiej abyś zrobić coś co nie łamie prawa i przyniesie Ci pieniążki. Ponadto masz adsense, na stronie której zawartośc powoduje że google zawiesza konto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domyślam się lecz jedno mnie zastanawia . Nie będe tutaj wytykał palcami . Lecz jeden z userów posiada wyszukiwarke mp3 która defakto też jakoś pośredniczy w łamaniu prawa , ma reklamy adsense i nikt nie blokuje mu konta ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites
Umberto chciał przez to napisać (...)

 

Dokładnie, to chciałem przez to powiedzieć ;) ( to tak jakby wskazać przestepcy drzwi czy kryjówkę, czyli jednoczesnie pomóc w.... no właśnie)

 

Bez darmowych plików internet mało atrakcyjny

 

Potępiamy, ale kupujemy kopie

 

Pięciolecie The Pirate Bay. Co dalej z BitTorrentem?

 

 

Aż 8% wszystkich udostępnianych plików z grami PC pochodzi z Polski, co daje nam drugie miejsce na świecie. Na pierwszym miejscu znalazły się Stany (14%), na trzecim Brazylia (7%).

 

Ściągać czy nie? - oto jest pytanie

 

 

Po co udostępniać nielegalnie torrenty? Nie lepiej zając się czymś takim jak OnlineTVRecorder.com? Każdy nagrywa tylko dla siebie, na własny uzytek, a po nagraniu potrzebna jest weryfikacja i odkodowanie sciagnietego kawalka i tylko tego, ktorego sie samemu zlecilo nagranie (nie ma mozliwosci sciagniecia nagran innych anonimowych osob, choc moga byc widoczne, co kto zlecil nagrac). I dziala to tak samo jak StreamRipper czy inne reapery radia, co nie jest zakazane...

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domyślam się lecz jedno mnie zastanawia . Nie będe tutaj wytykał palcami . Lecz jeden z userów posiada wyszukiwarke mp3 która defakto też jakoś pośredniczy w łamaniu prawa , ma reklamy adsense i nikt nie blokuje mu konta ;>

Może masz na myśli mnie ? ;)

Ja mam do piractwa w internecie bardzo pozytywne nastawienie, ale nie ma co o tym dyskutować, bo zrobi się ogromny OT.

Poza tym muzyka jest w Polskim prawie inaczej traktowana niż programy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie nie Ciebie , kogoś innego , nie będe podawał ;) nie o to tu chodzi

 

Hmm , odsłuch mp3 tak , ale ściąganie chyba już nie ;>

Edited by MARiUSZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko ma swoje prawa autorskie i jeśli autor nie zaznaczył, że można ściągać, kopiować i podawać dalej ( czy to mp3 czy to programy) to niestety...no wiecie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
lekarze.pl

 

narazie wczesna wersja beta ;)

 

Ciężko będzie "przebić" medserwis.pl.

 

*psycholodzy.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciężko będzie "przebić" medserwis.pl.

 

*psycholodzy.pl

Taka domena potrafi czynić cuda, poza tym Marion robi jeszcze inne inwestycje, które przyczynią się zapewne do sukcesu serwisu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
lekarze.pl

 

narazie wczesna wersja beta ;)

Na razie wygląda jak moje mini serwisy, trochę treści i reklamy adsense. Ale ważne żeby zacząć robotę, potem powoli pójdzie do przodu.

Powodzenia w rozwoju i żeby się Tobie szybko kasa zwróciła za domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak w temacie:

 

Wczoraj dużo pisali i mówili w TV o ocenianiu lekarzy ;) (to jeśli chodzi o serwis z ocenami lekarzy)

 

Natomiast jesli chodzi o katalog lekarzy, to MedSerwis.pl w istocie, raczkujące MedOne.pl i Przychodnia360.pl, Poza tym:

 

- DOZ.pl

- GabinetLekarski.com

- InfMed.pl

- SluzbaZdrowia.pl

 

i wiele innych

Share this post


Link to post
Share on other sites
np. PoradniaMedyczna.pl ;)

 

ale przecież przekierowuje na DoradcaPodatkowy.pl :P to co to ma wspólnego z medycyną, poza tym, że to twoja domena? ;) Ja wpisywałem działające strony z katalogami lekarzy i poradni zdrowia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×