Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

Tłumacz

 

Jestem ciekaw, czy to wypali :wacko:

 

Prostota, to klucz do sukcesu, więc Ci kibicuję ...

 

I pewnie "wypali" jeśli nie będziesz brał "too much" za reklamę na Tłumacz :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Michal, zajebisty pomysł!

Jestem pod wrażeniem prostoty.

 

Napisz po jakim czasie wszystkie reklamy będą zajęte.

 

 

Pozdrawiam,

Bartek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tłumacz

 

Jestem ciekaw, czy to wypali :wacko:

Nie wiem jak wypali ale jeśli wykażesz zainteresowanym korzyści wynikające z relacji kosztów do wizyt na stronie, to powinieneś zarobić na niej znacznie więcej niż na parkingu.

W najgorszym wypadku zmienisz ceny na promocyjne i powysyłasz trochę zapytań/ofert raz po raz.

Lub wstawisz reklamy Google.

 

Takie proste strony nie wymagają poświęcania im dużej ilości czasu i budowania zespołu redakcyjnego a użytkownik w takim przypadku i tak szuka konkretnego kontaktu lub słownika.

 

Dlatego trzymam kciuki i nie pogniewam się jeśli za jakiś czas poinformujesz o efektach :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tłumacz

 

Jestem ciekaw, czy to wypali :wacko:

No jasne że wypali. Podoba mi się prostota tego i to, że można coś takiego dopasować do wielu domen z nazwami zawodów czy też usług. Czy będziesz Michal zły, jeśli ktoś wykorzysta Twój pomysł?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Czy będziesz Michal zły, jeśli ktoś wykorzysta Twój pomysł?

Z tym to się trzeba liczyć :wacko: Z resztą taki czyn to w sumie najlepszy komplement :D

 

Samą stronę stworzyłem w miarę szybko (kilkadziesiąt minut), ale mam pomysły na dalszy rozwój. Na razie chcę zobaczyć jak to zadziała.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobry pomysł, zastosowanie domeny i promocja dla IDN. :wacko: Również jestem ciekaw efektów...

 

...

 

... bo myślałem też nad czymś takim.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tłumacz

 

Jestem ciekaw, czy to wypali :wacko:

Życzę jak najlepiej, jednak osobiście obstawiam że to za mało by ktoś się chciał zareklamować. Mało wejść a ceny spore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko skąd na stronie ma brać się dostatecznie duży ruch, by ktoś chciał poświęcać czas na zlecanie reklamy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko skąd na stronie ma brać się dostatecznie duży ruch, by ktoś chciał poświęcać czas na zlecanie reklamy.

Takie domeny mają naturalny ruch z palca.

Można go też przekierować z innych choć podobnych tematycznie domen ( także z literówek ) a ponadto część dochodu systematycznie przeznaczać na Google AdWords.

 

Oczywiście klient może sam sobie wykupić taką kampanię ale jeśli ruch na takiej stronce będzie pochodził z kilku różnych źródeł, to może być to dla niego ciekawe źródło dodatkowej reklamy.

 

Po pewnym czasie tak prosty adres sam się utrwali jako miejsce,w którym można znaleźć potrzebne namiary i może być źródłem dodatkowego, naturalnego ruchu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serwis nie jest stworzony bezpośrednio przeze mnie, ale wspieram go całą swoją osobą w czym tylko mogę :P

 

ileSpala.pl

 

Możemy (ja i twórca) poznać Wasze opinie?

 

Ubiegając odpowiedzi: "Tak", w przypadku odpowiedzi twierdzącej proszę od razu napisać opinie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niedawno przypadkiem zarejestrowałem domenę w stylu Web 2.0 - jambi.pl

Miałem chwilę wolnego czasu i postawiłem tam polecony przez umberto PROSTY skrypt do skracania linków.

Wiem, że jest masa takich serwisów, ale co tam... jak domena ma leżeć to lepiej, żeby cokolwiek pod nią było.

 

Więc jeśli chcesz skrócić długi URL, to zapraszam na jambi.pl

 

BTW: Teraz jak spojrzałem na tę domenę to wydała mi się jakaś dziwna. Już wiem dlaczego...

Uprzedam, że nie ma ona nic wspólnego z biseksualizmem :) Jestem 100% heteroseksualistą ;)

Edited by p0zer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Serwis nie jest stworzony bezpośrednio przeze mnie, ale wspieram go całą swoją osobą w czym tylko mogę :excl:

 

ileSpala.pl

 

Możemy (ja i twórca) poznać Wasze opinie?

 

Ubiegając odpowiedzi: "Tak", w przypadku odpowiedzi twierdzącej proszę od razu napisać opinie :excl:

 

Co do samej funkcjonalności serwisu się nie wypowiem, bo obecnie przebywam w kraju, który bezczelnie nie honoruje polskiego prawa jazdy...

Jedna uwaga: logotyp do zmiany. Odruchowo się czyta ilespała, a jak się człowiek przyjrzy lepiej to widzi drugo- i trzeciorzędne cechy płciowe.

 

Sama idea strony natomiast mi się podoba, życzę powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odruchowo się czyta ilespała

 

Tak samo przeczytałem, oczyma wyobraźni zobaczyłem serwis społecznościowy ze zdjęciami rozczochranych dziewczyn z podkrążonymi oczyma i zgadywanki ile dana dziewczyna spała ostatniej nocy. Dopiero potem dotarło do mnie że być może chodzi o to ile dany samochód pali na setkę.

 

[edit] Pisałem to jeszcze zanim wszedłem na stronę, widząc samą nazwę serwisu, a teraz jak wszedłem i zobaczyłem logo, to tam ewidentnie jest ł. IleSpoło.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh te męskie skojarzenia :excl:

Swoją drogą nie jesteście sami...

 

Logotyp tymczasowo zmieniony, natomiast domena... Twórca serwisu dysponował szalenie niewielkim kapitałem, a ceny spalanie* nie mogłem nawet wydobyć od właściciela, choć później ukazała się w dziele wycen n forum i to w zasadzie wystarczyło na przeszacowanie jego budżetu w tej kwestii.

 

Wielkie dzięki za uwagi i sugestie.

 

EDYCJA:

Choć "IleSpoło" - co napisał PB, bardziej kojarzy mi się z portalem dla matek - ile spało Twoje dziecko... :excl: tylko to pierwsze nie pasuje.

Edited by jamiko

Share this post


Link to post
Share on other sites
Heh te męskie skojarzenia :excl:

Swoją drogą nie jesteście sami...

 

Jeszcze favicon do podmiany, bo tam dalej organ straszy :excl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prezentuję świeżo powstałą witrynę:

http://kolarstwo.pl

 

Serwis ma stać się polską stroną startową dla każdego pasjonata kolarstwa.

Ma dojsć jeszcze forum, kalendarz imprez oraz katalog klubów.

 

To swojego rodzaju joint venture domenodawcy (Alexis) i przedsiębiorcy (XTR).

 

Domeniarze wszystkich krajów łączcie się!

 

Komentarze i sugestie mile widziane ;)

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomysł mi się podoba, domena jeszcze bardziej. Wykonanie jednak nie bardzo. Głównie chodzi o czytelność. Treść jest źle rozmieszczona, zastosowane jest złe formatowanie, nie są zachowane odstępy. Do dopracowania, jednak wiadomo - start najtrudniejszy :-).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×