Jump to content
szogun

[Wykonam] Zagospodaruje Twoją domenę! [mini-strony, strony tematyczne, fora internetowe]. TANIO!

Recommended Posts

W związku z odzewem użytkowników z Di.pl w sprawie zagospodarowania domen w postaci mini stron postanowiłem do końca miesiąca umożliwić jego wykonania po okazyjnej cenie - 40 PLN od sztuki.

 

Cena dla osób korzystających wcześniej z moich usług to 30 PLN. W przypadku hurtowych zleceń możemy negocjować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taniej już nie będzie… Chyba, że jeszcze kiedyś się połamię i zostanę uziemiony… :)

 

Propozycja kierowana jest jedynie dla użytkowników Di.pl. Wiąże się ona z racji Waszej sympatii co do sposobu zagospodarowania domen w postaci ministron, czy też alternatywy dla parkingu.

 

Profitów idących z zagospodarowania domen internetowych nie będę tłumaczył. Myślę, że potencjalna zainteresowana osoba jest w stanie sobie je wyobrazić :-)

 

Dla przypomnienia – w skład ministrony wchodzą (autorskie elementy graficzne + CSS, logo do tematyki, odpowiednio zoptymalizowane pluginy pod profil strony (np. formularz kontaktowy, SEO, galeria, czy też autorski Adsense), bezproblemowe wdrożenie na serwer. Tekst na stronę możliwy jest do uzupełnienia (4.50zł/1000znaków) i ja już się tym nie zajmuję, a znajoma osoba z która współpracuje już kilka dobrych lat.

 

Uwaga – jeśli nie masz serwera, nie ma problemu aby umieścić strony na moim wolnym VPS’ie (bez żadnych dodatkowych opłat :wub: ).

 

Przechodząc do konkretów – cennik obowiązujący do dnia 15.08.2012 (z możliwością wcześniejszego wycofania oferty ze względu na duże zainteresowanie).

 

1 ministrona – 50 PLN 38 PLN

3 ministrony - 50 PLN 35 PLN

5 ministron – 50 PLN 33 PLN

10 ministron – 50 PLN 28 PLN

15 ministron – 50 PLN 24 PLN

 

W przypadku osób korzystających wcześniej z moich usług (jak zawsze objęci są dodatkową promocją :) )

 

1 ministrona – 50 PLN 35 PLN

3 ministrony - 50 PLN 32 PLN

5 ministron – 50 PLN 30 PLN

10 ministron – 50 PLN 25 PLN

15 ministron – 50 PLN 21 PLN

 

 

Po przykładowe realizację zapraszam na PW – możliwe, że nie wszyscy użytkownicy chcą aby przedstawiać ich strony publicznie.

 

Kontakt jedynie na PW (później ewentualnie możemy przenieść się na maila czy też w razie potrzeby tel.)

 

Promocja przeznaczona jest jedynie na ministrony, ale nie ma oczywiście problemu z innymi usługami, mam wolne dwa tygodnie :)

 

Pozdrawiam!

 

@Nippon - to jest przykład ministrony, primo jednej z wielu :)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj ostatni dzień promocji. Aktualnie ponad 50 realizacji dla użytkowników Di.pl (dla zdecydowanych zapraszam na PW po przykłady stron). Sprawdź w jaki łatwy i ładny sposób możesz porzucić parking :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie należę do łatwych klientów, lepiej żeby szogun tego publicznie nie potwierdzał ;) ,

ale udało nam się osiągnać cel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj ostatni dzień promocji. Aktualnie ponad 50 realizacji dla użytkowników Di.pl (dla zdecydowanych zapraszam na PW po przykłady stron). Sprawdź w jaki łatwy i ładny sposób możesz porzucić parking :)

Hmm, jaki są średni wynik tych stron - ruch/zarobki przed/po ?

 

Jestem fanem zrobienia stron zamiast parkingu - ale wiem, że to nie jest prosta sprawa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, jaki są średni wynik tych stron - ruch/zarobki przed/po ?

 

Jestem fanem zrobienia stron zamiast parkingu - ale wiem, że to nie jest prosta sprawa...

 

Mówiąc o średnim wyniku w stosunku do zestawieniu wszystkich stron nie zważając na tematykę oraz profil to każdy procent przy liczbie byłby fałszywy. Wszystko zależy od tematyki oraz przesłania strony (nacisk na content i wysublimowane reklamy czy też kliki jak z parkingu tylko z większą stawką). Po sobie mogę jedynie powiedzieć, że codziennie z ciekawością sprawdzam raporty z zaplecza "bankowości" :). Anyway, podsunąłeś mi świetny pomysł na artykuł. Jak znajdę wolny czas przeanalizuje to.

 

Wracając też do kwestii ministron - są tutaj same profity, parking to przeżytek. Załóżmy, że domena generuje stały ruch, gospodarując ją zwiększamy zakres odbiorców (tych, którzy są zainteresowani contentem) oraz odwiedzających (strona leżakuje, nabiera na wartości w oczach Google i rośnie w wynikach). Drugim aspektem są pieniądze pozyskane z reklam - serwisy oferujące parking domen są jedynie pośrednikami naszych reklam, układ wygląda tak: wydawca->program partnerski->parking-> ty. Dużo domainerów przejrzało już na oczy, można to dostrzec na zagranicznych forach ;-) Poza tym często ministrony w moim wykonaniu nie wyglądają nawet na mini ;_)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szogun,przypominam się z moim problemem :)

 

Napisz do mnie na @, podałem Ci jakiś czas temu w prywatnej wiadomości. Nie miałem również kopii zapasowej strony, ale którejś nocy odbudowałem ją na nowo a zapomniałem Cię poinformować z nadmiaru wiadomości tutaj :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypominam, że jeszcze nadal jest możliwość wykonania ministron przeze mnie. Po przykładowe projekty zapraszam na PW. Celowo użyłem słowa "nadal", ponieważ niedługo przez dłuższy okres czasu mogę być niedostępny dla nowych realizacji.

 

Co więcej, pobudzony do działania postem @seomi przygotowuje zestawienie zarobków ministron /przed i po/. W zestawieniu uwzględnione są zarobki kolejno miesięcy (od czasu wdrożenia do X w miesiącach) oraz czynniki takie jak: treść strony w podziale na tematykę, ew. język, rozmieszczenie reklam oraz programów partnerskich w zależności od możliwości charakteru strony, najwyższy zarobek danego dnia z uwzględnionym podziale na tematykę oraz charakter strony (prosty, czy bardziej przypominający porządną stronę tematyczną) i inne :) - zestawienie będzie miała również charakter konfrontacji między parkingiem i zarobkami na tych samych domenach w latach ubiegłych co może być... szokujące. Już niedługo więcej informacji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po półrocznej stałej współpracy nadszedł czas kiedy wszystkie moje projekty zostały zrealizowane dlatego też zdecydowałem się napisać w tym temacie. Polecam, super realizację za nie gorszą cenę :) Miło było poznać.

 

Pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwaga!

 

Od momentu napisania mojej wypowiedzi do czasu końca tego tygodnia (7.10.2012) cena dla osób korzystających wcześniej z moich realizacji to tylko 25 PLN za mini stronę (!).

 

Cena w przypadku nowych użytkowników to 40 PLN, ale co któryś miesiąc organizuję takie promocje, więc warto nim zostać :)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również polecam Kolegę szoguna.

W moim wypadku forma trochę większa, niż wspomniene wyżej ministrony i także pełen profesjonalizm dotyczący nie tylko spraw techniczych, ale także kontaktu, doradzenia w przypadku wątpliwości, pomocnych sugestii, itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×