Jump to content
crtt

Dostaniesz dodatkowe 5% jeśli załadujesz przez paypal

Recommended Posts

Drogi użytkowniku,

 

W konkurencyjnych serwisach należy dopłacać, aby móc skorzystać z systemów szybkich płatności takich jak PayPal. U nas jest przeciwnie - teraz aż do końca długiego weekendu do każdego zasilenia konta poprzez PayPal dodajemy 5% bonusu na twoje konto! W ten sposób, jeśli wpłacisz na przykład 100 zł na swoje konto poprzez PayPal, znajdzie się na nim 105 zł.

 

Promocja trwa do północy 13 października 2011. Skorzystanie z promocji nie wiąże się z żadnymi wymaganiami ani kruczkami - tak jak powinno być :-)

 

Z pozdrowieniami,

Michał Pleban

AfterMarket.pl

 

Chyba ktoś podał złą datę, sam chętnie kupię kilka domen, bo właśnie czekałem na taką okazję jak ta. :rolleyes:

 

Tylko to do 13 listopada, nie pazdziernika? Prawda? ;)

 

Tak czy inaczej - Warto mieć konto w paypal i aftermarket.

 

Jak to jest, kto nawalił przy pisaniu newsa? :)

Edited by crtt

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja mam pytanie - kto dokłada do tego biznesu 5%? Aftermarket, czy PayPal? Jest gdzieś jakiś regulamin?

 

Dokładnie - Regulamin by się przydał...

 

Trochę można "zarobić" bez haczyków :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli faktycznie nie ma żadnych kruczków, to jest to najlepsza lokata 14 dniowa*, o jakiej słyszałem :rolleyes:

 

120% w skali roku :)

 

*AM wypłaca środki w ciągu 10 dni roboczych od zlecenia wypłaty.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra, bez większego zagłębiania się.

 

Czyli "łopatologicznie".

 

Wpłacam 100 000 PLN i na konto wpada mi 105 000 PLN ?

I mogę je najzwyczajniej w świecie wypłacić po tych 10 dniach ?

Bez zobowiązań ?

 

( nie wspominam już o podatku dochodowym... )

 

?

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wpłacam 100 000 PLN i na konto wpada mi 105 000 PLN ?

Zanim zaczniecie realizować "genialne" pomysły, proponowałbym się najpierw dobrze zastanowić. Nie bez powodu powstały strony takie jak paypalsucks.com...

Edited by icered

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zanim zaczniecie realizować "genialne" pomysły, proponowałbym się najpierw dobrze zastanowić. Nie bez powodu powstały strony takie jak paypalsucks.com...

 

Mi Paypal robił kiedyś wielkie problemy przy większym obrocie. Zablokowali mi konto i chcieli jakiś dodatkowych dokumentów, mimo wysłania ciągle im coś nie pasowało ale jakimś cudem odblokowali chyba po 2 miesiącach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, a czy można zapłacić przez paypal zwykłą kartą mbank(nie kredytową)?

Próbowałem przelać 100zł i nie dało rady, wyskoczyło info że wystąpił błąd... A dane na 100% poprawne

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hm, a czy można zapłacić przez paypal zwykłą kartą mbank(nie kredytową)?

Próbowałem przelać 100zł i nie dało rady, wyskoczyło info że wystąpił błąd... A dane na 100% poprawne

można przelać z mbanku na paypal bez problemu o ile że dane ( imię i nazwisko w mbanku jest takie same jak dane w paypal )

Jest tam gdzieś taki zapis i rzeczywiście działa :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zanim zaczniecie realizować "genialne" pomysły, proponowałbym się najpierw dobrze zastanowić. Nie bez powodu powstały strony takie jak paypalsucks.com...

Ale to kto może mieć wówczas ewentualne problemy z paypalem? Wpłacający, czy odbiorca?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pytanie:

 

Skorzystał ktoś z tej promocji ? Jak wszystko przebiegło ?

Prawidłowo :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prawidłowo :P

 

DD

 

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź :P

Chociaż skoro wszystko przebiegło "prawidłowo", to co tu jeszcze pisać.

 

Jakby ktoś potrafił odpowiedzieć na pytanie @necik / @icered - z góry dzięki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy ktoś dziś wpłacał środki z paypal do AM ? Wszystko przebiegło prawidłowo ? Pytam bo u mnie spore problemy...

To pewnie efekt naszej wczorajszej nocnej rozmowy we Wrocławiu i pewien użytkownik przelał grubszą kasę w celu przetestowania procentów. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To pewnie efekt naszej wczorajszej nocnej rozmowy we Wrocławiu i pewien użytkownik przelał grubszą kasę w celu przetestowania procentów. :)

 

Szkoda że mnie nie było przy tej rozmowie, tak czy inaczej część moich złotówek zaginęła...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda że mnie nie było przy tej rozmowie, tak czy inaczej część moich złotówek zaginęła...

Ja sobie żartuję, chociaż kto wie, jak się wszyscy rzucili na przelewy w ciągu 1h, to łącza mogły się trochę stopić. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja sobie żartuję, chociaż kto wie, jak się wszyscy rzucili na przelewy w ciągu 1h, to łącza mogły się trochę stopić. :)

 

I chyba tak się stało, no ale zobaczymy jak to zostanie rozwiązane...

Share this post


Link to post
Share on other sites
To pewnie efekt naszej wczorajszej nocnej rozmowy we Wrocławiu i pewien użytkownik przelał grubszą kasę w celu przetestowania procentów. :)

Chyba nie zaszkodził, bo ja też wpłacałem i nie było problemów.

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś miał problemy z promocją happy hours w ostatni piątek 23 grudnia? Zasiliłem konto przez paypal o godzinie 20:45 (ta godzina jest również na potwierdzeniu przelewów wychodzących) a wpłata w dropped.pl została zaksięgowana 4 godziny później - oczywiście już bez dodatkowych 5%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×