Jump to content
Cortez

Whiskyananas i nieopłacona faktura.

Recommended Posts

Krótko i na temat. Termin płatności minął 25.X.2011, umowę ustną zawarliśmy 22 września, a 28 września miałeś posiadać środki na opłacenie zlecenia. Nie zliczę prób skontaktowania się z Tobą, nie raczysz nawet oddzwonić. Jedyne na co Cię stać to kilka sms'ów, w których obiecujesz, że pieniądze będą "jutro" przelane, a pieniędzy jak nie było tak nie ma. Zachowujesz się bardzo nieprofesjonalnie.

 

Nawet moja cierpliwość ma swoje granice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem kiedy to się skończy ale dalej licytuje w aukcja pomimo tego że nie opłacił jeszcze domen z września które kupił na aukcjach domen przechwyconych dalej wiszą jako do opłacenia

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie wiem kiedy to się skończy ale dalej licytuje w aukcja pomimo tego że nie opłacił jeszcze domen z września które kupił na aukcjach domen przechwyconych dalej wiszą jako do opłacenia

"Podobno" takie zachowanie jest niedopuszczalne. I miało nie mieć więcej miejsca w AM co na to Pan Michał?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam miałem kłopot z tym Panem . Kupił ode mnie domenę , ustawiałem x3 escrow gdyż dobry miesiąc zwlekał z opłaceniem jej

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę Whishyananas był ostatnio na forum około miesiąca temu a więc chyba nie ma sensu pisać tutaj

 

 

Ostatnio widziany: środa, 26 październik 2011 - 02:24

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego co widzę Whishyananas był ostatnio na forum około miesiąca temu a więc chyba nie ma sensu pisać tutaj

 

Można się zalogować z opcją ukrytego użytkownika.

Edited by Cortez

Share this post


Link to post
Share on other sites
Można się zalogować z opcją ukrytego użytkownika.

 

 

Wtedy też nie widać że ktoś był na forum ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wtedy też nie widać że ktoś był na forum ?

 

Pewny nie jestem, ale równie dobrze można przeglądać forum z innego konta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To prawdziwa data, niezależnie czy loguje się jako ukryty czy nie:

Ostatnio widziany: środa, 26 październik 2011 - 02:24

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewny nie jestem, ale równie dobrze można przeglądać forum z innego konta.

 

Z tego co pamiętam to nawet jeśli były jakieś poślizgi w płatnościach ze strony whiskyananas to udzielał się on na forum.

Czemu od razu zakładacie, że oszukuje, loguje się z innego konta itp. A jeśli coś mu się stało? (odpukać)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego co pamiętam to nawet jeśli były jakieś poślizgi w płatnościach ze strony whiskyananas to udzielał się on na forum.

Czemu od razu zakładacie, że oszukuje, loguje się z innego konta itp. A jeśli coś mu się stało? (odpukać)

 

Bartku nie zakładam że Whisky oszukuje ;) -->

Ja z kolei nie mam co do Whiskyananas'a żadnych zastrzeżeń. Może jestem wyjątkiem ;)

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pamiętajcie o tym poście:

 

http://www.di.pl/index.php?showtopic=75592

 

14.XI.2011 dostałem SMS'a z informacją, że 15.XI będzie w firmie i zleci wykonanie przelewu.

 

Podobne zapewnienia otrzymałem również 02.11, 10.11. Rozumiem, że ktoś może mieć problemy ze zdrowiem itp. ale po co w takim razie te obiecanki ?

Edited by Cortez

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bartku nie zakładam że Whisky oszukuje ;) -->

 

 

;)

 

Nie mówiłem tu akurat o Tobie, a o ludziach którzy takie rzeczy insynuują.

 

Wydaje się to tym bardziej nie mieć uzasadnienia w kontekście posta przywołanego przez Apze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie mówiłem tu akurat o Tobie, a o ludziach którzy takie rzeczy insynuują.

 

Wydaje się to tym bardziej nie mieć uzasadnienia w kontekście posta przywołanego przez Apze.

 

Ale ma uzasadnienie w kontekście innych historii, których doświadczyłem zarówno ja jak i kilka innych osób z forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do przeglądania Forum ... Jego obszerną część można przeglądać bez logowania się.

 

Ważna rzecz, o której należy pamiętać: nie tylko o zdrowiu ale i o życiu i jego nieodłącznym elemencie, śmierci. Forum w miarę upływu lat będzie tracić swoich Użytkowników.

Mijamy.

Mimo wszystko, mam nadzieję, że Whiskyananas żyje.

Rozumiem, że oczekiwanie na realizację transakcji to naprawdę ważna rzecz a pieniądze zapewniają podstawowy byt, pomagają też między innymi ratować zdrowie i życie. Tym bardziej, moim zdaniem należałoby brać pod uwagę to, że w życiu mogą się nadarzyć naprawdę niewesołe sytuacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dostałem wszystko po kilku upomnieniach i obiecankach.

Nie mogę powiedzieć, że nie, ale kilkukrotne ponaglanie i słyszenie "jutro"

to lekkie przedszkole i chowanie głowy w piasek.

 

Mam nadzieje, że go "domorośli Ukraińscy windykatorzy" nie dopadli ;)

 

A tak serio to tak jak napisał yarowa to dziwne, bo zwykle było go "pełno" tutaj..

Z dwojga złego niech lepiej chowa głowę w piasek niż jakby mu się coś stało.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze wszystko było w porządku z Marcinem.

 

Niestety również muszę powiedzieć o nim złe słowo - 3 tydzień czekam na kasę :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×