Jump to content
Interson

AZ.pl - opinie i sugestie

Recommended Posts

Witam.

 

Czy korzystaliście z promocji trwającej od 30 października do 30 listopada " 3 domeny -przechwytywanie i rejestracja za 0zł " ?

Ja próbowałem zgodnie z regulaminem ( który nie precyzuje istotnych szczegółów !!!),

lecz po dodaniu domen pojawia sie komunikat:

-Domeny nie istnieją-

Domeny ,które NIE ISTNIEJA według az.pl obecnie wygasają , oczywiście w terminie trwania promocji. W tym jedna dziś .Oczywiście na support az nie ma co liczyć bo standardowe

10 godzin roboczych na odpowiedź.

Ponowne wykorzystanie e-maila promocyjnego jest już więc niemożliwe.

 

Jeśli ktoś z Was korzystał i mu się ta operacja dodawania domen do przechwycenia powiodła

,proszę o info .

Dzięki.

"abc" dobrze mowi. Od siebie dodam, że aby skorzystając z tej promocji nie musisz klikać w promocyjnego maila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korzystałem i nie było żadnego problemu, trzy przechwyty za free i 3 rejestracje tych przechwyconych domen za free.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety, w Az.pl zdarza się czasami, że ich system niejako "gubi" informacje na temat niektórych wygasających domen i przy próbie ich dodania do przechwycenia twierdzi, że taka domena "nie istnieje". Nie zauważyłem jednak, aby było to związane z wspomnianą promocją - jako że już wcześniej (przed promocją) również zdarzały się takie sytuacje.

 

@abc , masz rację że " czasami system az gubi informacje" i w moim przypadku zgubił je w piątek przy dodawaniu ,a na odpowiedź pani Anny z az.pl czekam od piątku od godziny 10 rano i niestety nie doczekałem się do dziś , stąd moje pytanie na forum .

 

 

"abc" dobrze mowi. Od siebie dodam, że aby skorzystając z tej promocji nie musisz klikać w promocyjnego maila.

 

@css ciekawe jest to o czym piszesz ,że nie ma konieczności z klikaniem w e-mail promocyjny przecież warunkiem skorzystania z promocji jest klik w ten właśnie mail , a następnie złożenie zamówienia.

Poprzednie "promocje" również polegały na tym samym mechaniźmie .

 

 

Korzystałem i nie było żadnego problemu, trzy przechwyty za free i 3 rejestracje tych przechwyconych domen za free.

 

Sebastian

alpine5

 

@alpine5 Udało Ci się trafić w czas gdy system az.pl nie gubił informacji o domenach :)

 

Dzięki za odpowiedzi .

Share this post


Link to post
Share on other sites
W panelu administracyjnym masz zakładkę "kody promocyjne", tam powinien być (kopiujesz go i wpisujesz przy następnym zamówieniu).

 

Jeśli go nie ma, to z pewnością zostanie wygenerowany (sprawdź wtedy np. jutro).

 

Ja taki kod zawsze dostawałem po wykupionych usługach.

 

Sebastian

alpine5

 

Nie znalazłem takiej zakładki z kodami promocyjnymi i prześledziłem e-maile z informacją potwierdzającą odnowienie domeny i kodów brak :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Korzystałem i nie było żadnego problemu, trzy przechwyty za free i 3 rejestracje tych przechwyconych domen za free.

 

Sebastian

alpine5

Potwierdzam.

Nie było najmniejszych problemów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie znalazłem takiej zakładki z kodami promocyjnymi i prześledziłem e-maile z informacją potwierdzającą odnowienie domeny i kodów brak :-(

Próbowałeś szukać po zalogowaniu do panelu wyrażenia "kody promocyjne" przez ctrl+f ?

 

Pytam dlatego, że moim oczom też niekiedy coś tam umyka (jest bardzo dużo różnych opcji) i jak nie mogę znaleźć tego co chcę, to szukam tak jak Ci napisałem.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Próbowałeś szukać po zalogowaniu do panelu wyrażenia "kody promocyjne" przez ctrl+f ?

 

Pytam dlatego, że moim oczom też niekiedy coś tam umyka (jest bardzo dużo różnych opcji) i jak nie mogę znaleźć tego co chcę, to szukam tak jak Ci napisałem.

 

Sebastian

alpine5

 

właśnie tak zrobiłem bo wzrokowo nie mogłem namierzyć :-( i nic nie wyszukał :-(

 

pozdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prośba:

 

Jeśli są osoby na forum ,które od piątku -25 listopada do dnia dzisiejszego

korzystały bezproblemowo ( z obecnie trwającej promocji "-Przechwytywanie i rejestracja 3 domen" w az.pl , proszę o info na PW .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy promocje w AZ są tylko dla wybranych klientów ? bo odnoszę takie wrażenie, teraz jest promocja wszystko za 50% ale chyba tylko dla wybranych bo nie dostałem @ z takową informacją... a żona moja dostała :] I to już drugi raz z rzędu hm. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam Pana serdecznie!

 

Proszę o wysłanie na adres: domena@az.pl Pana numeru ID sprawdzimy to dla Pana :P

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Anna Kur

 

Dyrektor AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy u Was także po zalogowaniu do Panelu Az.pl każda strona otwiera się baaardzo długo?

 

U mnie działa normalnie, właśnie sobie dodaję domeny do przechwycenia :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest slawomir_cwirko

Witam, dostałem meila od AZ z info

Rozgrzewamy nasze ceny! Rabat na wszystko 60%!

i kiedy wchodze do swojego panelu, chce kupic domeny .com to wyskakuje mi cena 19,90 netto.

to juz jest po tym rabacie ??

Oprócz tego mam w meilu ramke z reklamą a tam kod rabatowy.

Wpisuje ten kod i dalej mam te same ceny i info ze kod nie został odnaleziony??

Tez tak macie może?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam, dostałem meila od AZ z info

Rozgrzewamy nasze ceny! Rabat na wszystko 60%!

 

Jestem prawie przekonany, że w zły sposób próbowałeś skorzystać z tej promocji (ja się już nauczyłem przez lata robić to na różne sposoby - bo w przypadku az.pl to nie jest takie bardzo proste, choć ostatnio ten jeden jedyny sposób, który zaraz opiszę, jest najbardziej skuteczny).

 

Powinno się kliknąć na grafikę w mailu dot. promocji, który dostaje się z az.pl, następnie jesteś przekierowywany na stronę główną az.pl, tam w polu "zarejestruj domenę" (w takim dużym granatowym prostokącie - nie w tym cienkim pasku na górze), należy wpisać nazwę domeny do sprawdzenia/zarejestrowania. Klikamy "sprawdź dostępność" i potem przechodzimy dalej, dopiero później podajemy login i hasło użytkownika i rejestrujemy domenę w promocyjnej cenie.

 

Jeśli chcemy zarejestrować więcej niż jedną sztukę, to w pewnym momencie zostawiamy tą pierwszą wybraną w koszyku zamówień i dobieramy następne (robiłem nie raz tak, że w jednej promocji rejestrowałem kilka domen - ale trzeba to zrobić od razu - gdy wybierzemy tylko jedną domenę i zakończymy zamówienie, to np. za 10 minut już nie będzie się dało skorzystać z tej promocji dla tego użytkownika).

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warunkiem otrzymania rabatu 60% na zamówienie, jest kliknięcie na link umieszczony w e-mailu rabatowym oraz złożenie zamówienia na stronie www.az.pl lub podanie kodu rabatowego z e-maila podczas składania zamówienia

 

Kod rabatowy: zima60

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest slawomir_cwirko

podawalem ten kod, klikalem w okienko w meilu i nic ;)

jutro zrobie tak jak Alpine5 pisze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kto wie jak sprawić aby domena utrzymywana w AZ.pl i wystawiona tam na giełdę przekierowywała po wpisaniu adresu na stronę oferty?

Bawię się z tym od soboty i nie potrafię ustawić. Wcześniej to jakoś automatycznie wskakiwało chyba bo nie miałem takich problemów :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kto wie jak sprawić aby domena utrzymywana w AZ.pl i wystawiona tam na giełdę przekierowywała po wpisaniu adresu na stronę oferty?

Bawię się z tym od soboty i nie potrafię ustawić. Wcześniej to jakoś automatycznie wskakiwało chyba bo nie miałem takich problemów :P

 

Sam ostatnio tego szukałem chyba z godzinę :P kiedyś udało mi się to zrobić ale nie pamiętałem jak :P

Jak już masz wystawione domeny na giełdzie to Giełda domen -> domeny na giełdzie i przy każdej domenie masz kategorię i pod kategorią masz opcję "więcej" rozwiń i tam jest "przekieruj domeną na stronę z ofertą "

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sam ostatnio tego szukałem chyba z godzinę :P kiedyś udało mi się to zrobić ale nie pamiętałem jak :P

Jak już masz wystawione domeny na giełdzie to Giełda domen -> domeny na giełdzie i przy każdej domenie masz kategorię i pod kategorią masz opcję "więcej" rozwiń i tam jest "przekieruj domeną na stronę z ofertą "

 

Dzięki! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie!

 

Przy wystawaniu domeny na giełdę lub przy edycji domeny, która jest na giełdzie należy zaznaczyć checkbox "przekieruj domeną na stronę z ofertą",

wówczas autaomtycznie zostanie dodane odpowiednie przekierowanie.

 

Życzę miłego dnia

 

Anna Kur

 

Dyrektor AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam serdecznie!

 

Przy wystawaniu domeny na giełdę lub przy edycji domeny, która jest na giełdzie należy zaznaczyć checkbox "przekieruj domeną na stronę z ofertą",

wówczas autaomtycznie zostanie dodane odpowiednie przekierowanie.

 

Życzę miłego dnia

 

Anna Kur

 

Dyrektor AZ.pl

Podepnę się trochę w innej sprawie, ale p. Aniu, wiele osób ma problem ze skorzystaniem z Waszej promocji (-33%), szczegóły w tym wątku: http://www.di.pl/index.php?showtopic=78298...mp;#entry469444

 

Coś robicie w tym temacie ?

 

Wysłałem do Was maila chyba w czwartek popołudniu w tej sprawie. Wiem, że był długi weekend, ale dziś już chyba mógłbym dostać odpowiedź ? :P

 

Sebastian

alpine5

 

edit: dostałem kilka chwil temu odpowiedź na maila: "uprzejmie informuję, iż korzystając z promocji nie należy być zalogowanym do panelu. Taki komunikat pojawia się, gdy jest Pan zalogowany."

 

Oczywiście wcześniej gdy próbowałem to nie byłem zalogowany w panelu (logowałem się dopiero krok po kroku, po wyborze domeny itd.), ale najważniejsze, że teraz działa (sprawdziłem). Kod rabatowy pojawia się, ale tak jak sugerował jeden z kolegów z forum jest pisany z dużych liter "NOWYROK33"

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×