Jump to content
vipkarol

nasza-klasa.com.pl

Recommended Posts

Dlaczego? To najlepszy sposób na zebranie dowodów na działanie w złej wierze / w celu osiągnięcia korzyści finansowej. ;-)

 

Niekoniecznie. Wkoncu sprzedawca ZGADZA SIE (bo proponuje to wlasciciel marki) ODSPRZEDAC DOMENE. Kazdy lepszy prawnik by sprawe wygral. Firma nawet sadem nie postraszyla - to jest normalne polubowne zalatwienie sprawy. Co innego gdy sam sie ktos zglasza do wlasciciela marki.

 

Jak wjedziesz komus autem w "tylek" to wiadomo, ze "nie masz racji - jestes winny". Ale osoba poszkodowana moze zaproponowac, ze wezmie pieniadze odrazu (wyciagasz 500zl z portfela i po sprawie), moze wezwac policje i placisz mandat, plus tracisz znizke w oc, albo spisujecie umowe bez policji i tracisz oc.

 

Korespondencja mailowa jest dowodem w sprawie. Takze spokojnie, do "placenia" kar sadowych dluuuuuuga droga.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I do tego właśnie zmierzam, właściciel serwisu wystąpił tu z ofertą zakupu, nie odwrotnie. Dlatego nie wyciągałbym od razu pochopnych wniosków w stylu "kar". Nie wpadajmy w paranoję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja proponuje napisać, ze czekasz na propozycje finansową i dodać do niej 20% i problem z głowy, jeżeli oczywiście propozycja nie będzie śmieszna. wydaje mi sie, ze cena rzędu 5k to rozsądna kwota. pozdr.

Mozesz napisać:

 

Witam,

dziękuję za ofertę jednak nie myślałem wcześniej o jej sprzedaży to też trudno podać mi jakąś kwotę. Proszę o ofertę cenową z Pańskiej strony, a przemyślę tę kwestię.

 

Pozdrawiam.

 

 

...tak odpisywałem zawsze dla swoich cybersq.

Share this post


Link to post
Share on other sites
witam,

dostalem propozycje kupna tej domeny - propozycja padła od Pana który posiada taką samą domenę ale z koncowką .pl

mam dylemat - jaką cenę zawołac - a ponizej jakiej ceny nie sprzedac i poprostu ją mieć.

 

...

A mógłbyś napisać w jaki sposób Cię znalazł?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×