Jump to content
Sign in to follow this  
damien

Za ile poszły projektowaniesklepow.pl i tworzeniesklepow.pl?

Recommended Posts

Cześć,

 

Nie wiem, gdzie najlepiej założyć ten temat, więc jako że aukcja była na AM, to piszę w dziale Dropped. :)

 

Przegapiłem dzisiaj aukcje domen ProjektowanieSklepow.pl oraz TworzenieSklepow.pl. Linki do aukcji, które dostałem od AM w mailu nie są aktywne. Chciałbym się dowiedzieć, za ile te domeny zostały sprzedane. Widział ktoś może?

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sprzedawałem i obie poszły za "grosiki", czyli tzw. szkoda gadać. :) EDIT: o, wyżej są linki - chyba trzeba sobie odpuścić wystawianie aukcji na AM. :D

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja sprzedawałem i obie poszły za "grosiki", czyli tzw. szkoda gadać. :D EDIT: o, wyżej są linki - chyba trzeba sobie odpuścić wystawianie aukcji na AM. :P

 

Może gdyby wszystkie funkcje serwisu funkcjonowały poprawnie nie byłoby to konieczne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za informacje.

 

@thomaso, to gdyby działało powiadamianie SMS-em to na pewno wszedłbym do aukcji. :)

 

Bardzo tanio sprzedane domeny, a wydaje mi się, że z dużym potencjałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo tanio sprzedane domeny, a wydaje mi się, że z dużym potencjałem.

 

Mogę wrzucić do działu "sprzedane poniżej 1000 zł". :)

 

W sumie czasem są irytujące błędy w AM i nigdy nie wiadomo kiedy wyskoczą - wszystko działa, działa i potem znienacka coś się wysypuje.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thomaso domeny które wrzuciłeś jako promowane są bardzo dobre ale raczej dla KK (D2D nie doceni ich wartości bo są np. zbyt precyzyjne) zależało mi na jednej twojej domenie z takiej aukcji ale znudziło mi się przebijanie z pewnym panem i skończyło się na 200zł, kwota drobna ale ile można siedzieć przy kompie - 25 minut mi wystarcza :D gdyby nie to aukcja skończyła by się na 10zł (co jest w ogóle skandalem ale to pomijam) - w kontekście potencjału tych domen i faktu że wystawiłeś w ten sposób 40 adresów - daje to 1000zł zysku dla AM, a ile na tym zarobiłeś Ty? IMHO koszt promocji powinien być obliczany w inny sposób a nie na sztywno - jeżeli domena jest słownikowa, ma ruch i potencjał na wysoką sprzedaż to AM powinno dopłacać za jej wystawienie bo tylko dzięki ciekawym aukcją AM jeszcze żyje - ale co ja wiem :P Szkoda że spotkała cię taka sytuacja ale ja np. bym nie zainwestował 25zł w promowanie MocnyKatalog.pl, taka domena nigdy nie zejdzie za więcej niż 10 bez KK, oczywiście bez obrazy i chciałbym się mylić :)

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites
wystawiłeś w ten sposób 40 adresów - daje to 1000zł zysku dla AM, a ile na tym zarobiłeś Ty?

 

Poprzednio wystawiłem tylko 20 domen, nie 40 i nie zapłaciłem za promocję tych domen 1000 zł, bo promocja jest po 25 zł, coś chyba źle liczysz Adelard. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pewno źle liczę? Przez ostatnie dwa tygodnie wystawiłeś dwa pakiety po ~20 promowanych aukcji, jedna partia kończyła się wczoraj (9tego) następna kończy się 16tego, co do mnożenia 25*40=1000 nie mam zastrzeżeń :D Głupio mi za zaglądanie do portfela, ale jeżeli czujesz że coś jest nie tak i AM nie spełnia twoich oczekiwań z funkcjonalnościami typu niedochodzące powiadomienia czy przestoje w działaniu to warto potestować inne rozwiązania - nie wiadomo czy np. wystawienie ciekawych domen na AZ nie przyniesie ciekawego skutku :) Premium chyba dojrzało już by rywalizować o tytuł przyjaznej kupującemu giełdy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na pewno źle liczę? Przez ostatnie dwa tygodnie wystawiłeś dwa pakiety po ~20 promowanych aukcji, jedna partia kończyła się wczoraj (9tego) następna kończy się 16tego, co do mnożenia 25*40=1000 nie mam zastrzeżeń :)

 

No tak policzyłeś aukcje, które się nie zakończyły. Wtedy faktycznie będzie razem 40. ;-)

 

Premium chyba dojrzało już by rywalizować o tytuł przyjaznej kupującemu giełdy.

 

To na pewno - tam kupiłem już trochę ciekawych domen w niskich cenach na aukcjach, ogólnie ceny podobne jak na AM, może nawet trochę niższe.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×