Jump to content
Sign in to follow this  
DESiGNER

Zarabianie via premium sms

Recommended Posts

Witam

 

Mam pytanie czy w dzisiejszych czasach przy dobrym rozreklamowaniu quizy , testy itp za sms mają byt i czy jest to opłacalne źródło ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

na pewno, szczególnie że jeśli zauważysz teraz w modzie odwrócone smsy - nie wysylasz smsa na premium nr tylko podajesz swój nr telefonu i później płacisz za odbieranie smsów ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To już jest kantowanie ludzi ;) . Ja chcę w sposób uczciwy i jawny informować o jednorazowych drobnych kosztach za sms zwrotny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jeśli chodzi o operatora to jakiego polecacie ? ( uwzględniając takie czynniki jak prowizja , support itp ) Dotpay ? Cashbill ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prowizja wszędzie niemal taka sama. Wszędzie są proste panele więc i support też średnio potrzebny. Najszybciej wypłacalny zdaje się Cashbill, ale być może to było tylko na powitanie/zachęte.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jeśli chodzi o operatora to jakiego polecacie ? ( uwzględniając takie czynniki jak prowizja , support itp ) Dotpay ? Cashbill ?

Dotpay ostatnio ma złą prasę, przetrzymują pieniądze dłużej niż w umowie, są podejrzenia (niepotwierdzone) o fałszowanie dat dokumentów. Ogólnie spoczęli na laurach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jeszcze mam pytanie czy ktoś implementował pp adsensa do serwisu obsługującego via premium sms . I jak się zapatruje na to Google ( adsense ) oraz operator smsów ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ani operatora SMS-ów ani Google to nie interesuje.

 

Przerabiałem temat SMS-ów wielokrotnie od różnych stron więc dorzucę swoje trzy grosze:

 

grosz 1) nigdzie nie dostaniecie prowizji >50% od ceny SMS-a dla KK bo operator bierze 50% a resztą musicie podzielić się wy z integratorem usługi

grosz 2) jeżeli nie jesteście wapsterem to nie ma szans na podpisanie umów na obsługę premium SMS bezpośrednio z operatorami. Odeślą was do któregoś z integratorów

grosz 3) oprócz tych wielkich których wymieniliście jest jeszcze sporo mniejszych, gdzie warto uderzyć. Z pamięci: serwersms.pl / mobility.pl / avantis.pl / telecommedia.pl / teleaudio.pl (w sumie tych 3 ostatnich to nie są małe firmy, ale nie tak "popularne" jak dotpay)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×