Jump to content
Sign in to follow this  
Slawko

EnergiaEkologiczna.pl

Recommended Posts

Witam,

 

dzisiaj cos z branzy EKO.

 

EnergiaEkologiczna.pl - razi troche to "ae" ale chyba tak bardzo zle nie jest, hm?

 

Prosze o opinie i wycene.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

EnergiaEkologiczna.pl - troche dluga nazwa (mozna krocej, naprawde mozna), ale coz. Dobra na pozycjonowanie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Google jednak cos tam wskazuje. Mnie dziewczyna mowila, ze takiej energii nie ma (studiowala ochrone srodowiska) ale potocznie funkcjonuje taka nazwa. Wiele katalogow z firmami posiada taka branze, wiec cos na rzeczy jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Google jednak cos tam wskazuje. Mnie dziewczyna mowila, ze takiej energii nie ma (studiowala ochrone srodowiska) ale potocznie funkcjonuje taka nazwa. Wiele katalogow z firmami posiada taka branze, wiec cos na rzeczy jest.

 

tak tylko formalnie dodalem, potocznie rzeczywiscie wystepuje :rolleyes:

 

ja ze swoimi ekodomenami jeszcze poczekam, jeszcze nie czas na ich sprzedaz...

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak na marginesie to juz przetrzepalem te branze :P

 

Na szczęście rzadko się zdarza, że ktoś wszystko dokładnie przetrzepie :rolleyes:

Kilka miesięcy temu zarejestrowałem taką jedną, którą kilka razy miesięcznie ktoś się na Sedo interesuje choć ruch ma słaby.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na wszelkie takie domeny jest jeszcze ciut za wcześnie. Energia ekologiczna podpada chyba pod biomasę roślinną a to jest podobno przyszłość i duży biznes. Jednak Unia Europejska ostro się bierze za energetykę odnawialną, także Polska ma już strategię rozwoju takiej energii i chyba Polacy się tym interesują bo mam trochę wejść na zaparkowane domenki.

Edited by Max

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tak teoretyczne, gdyby jakas firma "z branzy" pytala o cene to ile byscie zaproponowali (bo jak narazie sa opinie a nie ma wycen) :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tak teoretyczne, gdyby jakas firma "z branzy" pytala o cene to ile byscie zaproponowali (bo jak narazie sa opinie a nie ma wycen) :rolleyes:

 

Tak czysto teoretycznie, to jezeli by pytali, to znaczy, ze sa zainteresowani, powiedzialbym 8k, a za ile by poszla to juz zupelnie inna sprawa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×