Jump to content
Sign in to follow this  
wesolutki

fb4.pl

Recommended Posts

Witam, niedawno nabyłem w sumie przypadkowo domenę fb4.pl i chciałbym się dowiedzieć ile może być +/- warta? Miałem jedną ofertę za 150zł ale nie sprzedałem gdyż wydaje mi się, że może być warta nieco więcej. Jej plusy to napewno 3 znaki, które w niedalekiej przyszłości zapewne podskoczą (może nie tak jak 2 ale tanio nie będzie, chyba że się mylę?) i skrót fb co oczywiście każdemu się kojarzy z portalem, który obecnie zawładnął internetem. A co Wy o tym myślicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMO nie warta rejestracji. No, ale skoro miałeś ofertę 150PLN... :rolleyes:

Edited by margas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wolnych 3 znakowych domen bez liku - to nie .com żeby był na nie popyt. Jedynie, jeśli pojawi się jakiś produkt/brand/usługa, która będzie się tak nazywać, to może coś z tego będzie. Inaczej...lipa Panie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

FB24*pl sprzedałem na początku grudnia za 50 PLN.

 

Sprzedałem też w swojej historii kilka trzyznakowych, przeważnie za nisko-średnie xx PLN.

 

Trzeba było brać te 150 PLN, które ktoś Ci proponował.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wolnych 3 znakowych domen bez liku - to nie .com żeby był na nie popyt. Jedynie, jeśli pojawi się jakiś produkt/brand/usługa, która będzie się tak nazywać, to może coś z tego będzie. Inaczej...lipa Panie.

 

dlaczego piszesz ze 3 literowki leza wolne i trzeba je podniesc

jakos szukam takowych i za wiele ich nie znajduje

gdzies parkuja gdzies przekierowywuja niekoniecznie sa wolne

 

mieszanina liter i cyfr jest trochu niemilo widziana ale w mojej opini nie jest zla i zapewne 3literowki beda podnosily swoja wartosc z kazdym rokiem

czekaj az znajdziesz kogos chetnego

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie wszystko idzie w górę, zaczęło się od jednoliterówek>dwuliterówki>dwuznakowe>trzyliterówki>trzyznakowe może faktycznie wystarczy poczekać i domena będzie warta chociaż parę stówek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dlaczego piszesz ze 3 literowki leza wolne i trzeba je podniesc

jakos szukam takowych i za wiele ich nie znajduje

gdzies parkuja gdzies przekierowywuja niekoniecznie sa wolne

 

mieszanina liter i cyfr jest trochu niemilo widziana ale w mojej opini nie jest zla i zapewne 3literowki beda podnosily swoja wartosc z kazdym rokiem

czekaj az znajdziesz kogos chetnego

:D

 

Dla Ciebie ;) wszystkie wolne :P oczywiście nie jak piszesz literówki tylko trzy znakowe:)

 

t8t.pl

t9t.pl

t5t.pl

r6r.pl

r8r.pl

r9r.pl

r5r.pl

n5n.pl

k0k.pl

k6k.pl

k1k.pl

i5i.pl

i3i.pl

i9i.pl

g7g.pl

g5g.pl

d1d.pl

d7d.pl

d6d.pl

d9d.pl

b7b.pl

b6b.pl

b9b.pl

e7e.pl

e9e.pl

f5f.pl

f7f.pl

f0f.pl

f9f.pl

h0h.pl

h7h.pl

h6h.pl

j3j.pl

j7j.pl

l6l.pl

l9l.pl

m9m.pl

s6s.pl

s8s.pl

v6v.pl

 

Wracając do domeny z tematu - jak dla mnie 0zł

Share this post


Link to post
Share on other sites
dlaczego piszesz ze 3 literowki leza wolne i trzeba je podniesc

jakos szukam takowych i za wiele ich nie znajduje

gdzies parkuja gdzies przekierowywuja niekoniecznie sa wolne

 

Czytaj ze zrozumieniem ;) Nigdzie nie napisałem 3 literówki ale 3 znakówki :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mimo wszystko zaprzepaściłem ofertę godną uwagi a teraz to nic tylko pozostaje czekać lub może coś samemu otworzyć... Może coś ForBoys :D

 

Jeszcze mam pytanko co myślicie o domenie skymail.pl ? Co prawda nie noszę się z zamiarem sprzedaży bo z niej korzystam ale ciekawi mnie tak na przyszłość. Ruch to jakies 50-100 odwiedzin miesięcznie:)

Edited by wesolutki

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla Ciebie :D wszystkie wolne ;) oczywiście nie jak piszesz literówki tylko trzy znakowe:)

 

t8t.pl

t9t.pl

t5t.pl

r6r.pl

r8r.pl

r9r.pl

r5r.pl

n5n.pl

k0k.pl

k6k.pl

k1k.pl

i5i.pl

i3i.pl

i9i.pl

g7g.pl

g5g.pl

d1d.pl

d7d.pl

d6d.pl

d9d.pl

b7b.pl

b6b.pl

b9b.pl

e7e.pl

e9e.pl

f5f.pl

f7f.pl

f0f.pl

f9f.pl

h0h.pl

h7h.pl

h6h.pl

j3j.pl

j7j.pl

l6l.pl

l9l.pl

m9m.pl

s6s.pl

s8s.pl

v6v.pl

 

Wracając do domeny z tematu - jak dla mnie 0zł

 

oczywiscie zapomniales dopisac ze lnl lub nln sa najmiej warte ze wszystkich 3 znakowych :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeszcze mam pytanko co myślicie o domenie skymail.pl ? Co prawda nie noszę się z zamiarem sprzedaży bo z niej korzystam ale ciekawi mnie tak na przyszłość. Ruch to jakies 50-100 odwiedzin miesięcznie:)

 

Bardzo ładna domenka ;) Nie tylko na maila ale może przede wszystkim dla jakiejś firmy kurierskiej...Brand jak ta lala :P

 

W prawdzie to TM ale nie w branży kurierskiej :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mógłbym prosić Was jeszcze o pomoc w dobraniu kategori na aftermarket dla domeny skymail.pl ? Jednak wystawię ją z ciekawości może akurat jakąś firmę lub osobe fizyczną olśni i kupi;) Myślałem nad Biznes i gospodarka>Biznes, a Wy jak myślicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mógłbym prosić Was jeszcze o pomoc w dobraniu kategori na aftermarket dla domeny skymail.pl ? Jednak wystawię ją z ciekawości może akurat jakąś firmę lub osobe fizyczną olśni i kupi;) Myślałem nad Biznes i gospodarka>Biznes, a Wy jak myślicie?

 

Ja bym to jednak dal do bardziej internetowej kategorii, juz nie pamietam jakie tam sa, cos w stylu serwery i hosting.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×