Jump to content
Sign in to follow this  
crtt

Kto popiera ACTA

Recommended Posts

opadła, ale szczęka Tuskowi... przekonal się ze mozemy zjednoczyc sie przeciw niemu mimo różnych poglądów politycznych

Nic mu nie opadlo... Jak bedzie kampania wyborcza, to znowu uruchomi Tuskobus i tym razem zaprosi mlodych internautow :) Zobaczysz - do tego czasu 90% obecnych protestujacych zapomni o ACTA.

 

niestety tak, a tylu naiwniaków wierzylo ze chodzi mu o coś więcej...

I nadal zdecydowana wiekszosc wierzy! Nawet reforma emerytalna nic nie zmienila, bo na razie nikt nie mysli o emeryturze... Beda go przeklinac, jak beda zblizac sie do wspomnianego wieku emerytalnego, ale do tego czasu to jeszcze kilku zlodziei przewinie sie przez Wiejską.

 

teraz trzęsie d...ą bo Angela i Sarkozy go wyrolowali i zamiast cieplej posadki w eu, czeka go trybunal stanu w Polsce

 

Chyba w snach! On wlasnie po to zgodzil sie (sprzedal nas) na ten caly pakt fiskalny, by pozniej miec ciepla posadke w EU!!! Poza tym, kto niby mialby go przed trybunal stanu postawic?! Wskaz mi chociaz jednego polityka, ktory zostal postawiony przed tym sloganem (bo zadnego trybunalu nie bylo, nie ma i nie bedzie, a jest to tylko ladny slogan wsrod politykow, do podgrzewania glupiego tlumu) i poniosl jakies konsekwencje. Chociaz jednego!!! Przypominam, ze podobno komuna skonczyla sie w 1989r. czyli ~21 lat temu!

 

Przypomnij mi, kto rozp... kraj, wprowadzil zlodziejskie OFE (ktore zarabiaja jedynie na zachodnie banki), debilna ustawe administracyjna (powiaty nikomu niepotrzebne, w ktorych zatrudnia sie kolejna rzesze urzednikow) i za kogo bylo najwiecej zlodziejskich prywatyzacji... On chyba jeszcze 5 tyg temu piastowal stanowisko jakiegos przewodniczacego, zdaje sie? Przypomnij mi, jaki wtedy narod na niego klal i jego partia nie dostala sie nawet do sejmu... Przypomnij mi tez wybory do parlamentu europejskiego i poparcie dla tej persony, oraz pewnego bylego premiera, pozniej prezeza pewnego duzego banku, oraz innego pana ministra od przeksztalcen, ktoremu grozono juz nie raz tym trybunalem, a obecnie jest europejskim komisarzem. O, przypomnial mi sie jeszcze jeden, co inny dzieki niemu dostal sie do Sejmu. Niestety to ten drugi zostal powieszony za prawde, a ten pierwszy teraz uchodzi wrecz za eksperta ekonomii, pomimo, ze to dzieki niemu zawdzieczamy obecny stan gospodarki, w ktorym jestesmy tylko niewolnikami...

 

I co? Nadal snisz? :)

 

--

 

Sorry za OT

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] Wskaz mi chociaz jednego polityka, ktory zostal postawiony przed tym sloganem (bo zadnego trybunalu nie bylo, nie ma i nie bedzie, a jest to tylko ladny slogan wsrod politykow, do podgrzewania glupiego tlumu) [...]

 

 

To jest fakt.

 

Jedyny "Trybunał Stanu" jaki może kiedykolwiek w Polsce zadziałać to "Trybunał Stanów" :). Kiedy wszystkie ogłupiałe stany ockną się, ruszą na Bastylię a później uruchomią pręgierze i dyby na placach i rynkach. Może i czasem coś więcej. Trudno wówczas byłoby zapanować nad społeczeństwem, jak wiemy z historii. I oby nie doszło do "rzezi niewiniątek".

Każdy okres wielkiego poczucia niesprawiedliwości kończy się. Inna rzecz, że obywatele Rzeczypospolitej sami się wpędzili poprzez swoje wybory w taką sytuację.

 

No ale cóż ... Jesteśmy z Narodu, który zagłosował w swym Parlamencie [jak najbardziej "demokratycznym" - oczywiście w swojej homogeniczności - bo pewnie zbliżonym bardziej do Zgromadzenia z czasów demokracji ateńskiej ...] za tym aby Kraj zniknął z mapy Europy [Rozbiory] a król Zdrajca Uchwałę sejmową podpisał ...

 

Miło, że chociaż pośród nas dzisiejszych Obywateli RP nie było sporów, gdzie szczątki króla Zdrajcy nie powinny ostatecznie złożone być po śmierci ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×