Jump to content
Sign in to follow this  
polmajk

Polanki*pl sprzedana za 1500 PLN przez AM

Recommended Posts

nigdy bym się nie spodziewał.. ;)

 

Wielkie gratulacje

Ja również. Gratuluję.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

nieźle, gratuluję.

 

Swoją drogą mam wrażenie że się trochę "ruszyło" jeśli chodzi o sprzedaż domen ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo ładna stopa zwrotu, ale nie wiem czy nie można było wyciągnąć więcej.

http://polanki.kolobrzeg.pl/

 

Rzeczywiście domena jest teraz w rękach dewelopera mającego osiedle Polanki, ale z tą wyższą ceną to nie jest łatwo. Pewnie każdy z nas ma domenę w podobnych klimatach - ja mam np. Natura Life .pl i podobna sytuacja : http://www.osiedlenaturalife.pl/ i choć ludzie walą drzwiami i oknami pytając o cenę domeny, to 100 zł to jest stanowczo za dużo (tak wiem powinienem domeny rozdawać za darmo), pomijając osiedle, to moja nazwa to także zdrowe życie i nic z tego właściwie nie wynika. Zawsze powtarzam, że do sprzedaży domen potrzebne jest przede wszystkim szczęście.

 

A polmajkowi gratuluję wysokiej kwoty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra kwota moim zdaniem za tę domenę. Tak jak napisał Domainer tego typu firmy nie chcą płacić wysokich kwot za domeny z nazwą osiedli, które budują.

 

 

Swoją drogą mam wrażenie że się trochę "ruszyło" jeśli chodzi o sprzedaż domen ;)

 

Ja tego nie zauważyłem. Od długiego już czasu mam straszny zastój....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rzeczywiście domena jest teraz w rękach dewelopera mającego osiedle Polanki, ale z tą wyższą ceną to nie jest łatwo. Pewnie każdy z nas ma domenę w podobnych klimatach - ja mam np. Natura Life .pl i podobna sytuacja : http://www.osiedlenaturalife.pl/ i choć ludzie walą drzwiami i oknami pytając o cenę domeny, to 100 zł to jest stanowczo za dużo (tak wiem powinienem domeny rozdawać za darmo), pomijając osiedle, to moja nazwa to także zdrowe życie i nic z tego właściwie nie wynika. Zawsze powtarzam, że do sprzedaży domen potrzebne jest przede wszystkim szczęście.

 

A polmajkowi gratuluję wysokiej kwoty.

Pracowałem w ubiegłym roku u jednego ze śląskich developerów (na moje szczęście tylko około 2 miesiące) jako kierownik sprzedaży, dostałem wypasiony stacjonarny komputer służbowy (na wstępnych rozmowach była mowa o laptopie), a mianowicie Duron 800 Mhz ;)

 

Przeciętny developer jak zobaczy, że domena o której myśli jest zajęta, to weźmie np. *com.pl czy też jakieś *net.pl za dyszkę...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

dobry strzal, zawsze mozna chciec wiecej, ale wtedy mozna zostac z domena w nocniku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×