Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Anubis

Dropped.pl odpuszcza niektóre domeny?

Recommended Posts

Guest Anubis

Witam

 

Czy są tu osoby dodające czasem domeny do przechwycenia jedynie do Dropped.pl? Jeśli tak to mam pytanie:

 

Czy zdarzyło się wam, że dodana jedynie do Dropped.pl domena została zarejestrowana "z palca" 15 minut po terminie wygaśnięcia?

 

Pytam z czystej ciekawości - Czy to ja jestem takim "pechowcem" czy Dropped po prostu zaczyna "dawać ciała" na obszarze na którym zwykle przodował.

 

Dodam że przez ostatnie 45 dni miałem 4 takie przypadki.

 

I proszę o nie pisanie postów w stylu "Dodaj do Premium albo AZ" bo nie tych firm temat dotyczy.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena .eu przechwycona w dropped.pl jestem ja i jeszcze jedna osoba , więc aukcja prywatna, po czym po dwóch dniach aukcja znika z mego panelu, w odpowiedzi na mój ticket dowiaduje się ,że aukcja byla zaczęta pomylkowo bo inny użytkownik dropped.pl tą domenę wlaśnie zarejestrował. Bardzo to podejrzanie wygląda , dodam że domena bardzo atrakcyjna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy zdarzyło się wam, że dodana jedynie do Dropped.pl domena została zarejestrowana "z palca" 15 minut po terminie wygaśnięcia?

 

Ale przez Ciebie zarejestrowana czy przez kogoś innego?

 

Mnie generalnie gdy nie przechwyci Dropped, to łapie Premium.pl.

 

Kiedyś, w początkach funkcjonowania przechywtywania light i gdy premium.pl nie łapał pozostałego śmiecia a o przechwytywaniu w az.pl nie było ani słychu ani widu, to miałem takie przypadki.

 

Teraz jednak nie, jednak chyba za mało domen dodaję do przechwycenia, aby mieć ilość danych istotnych statystycznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem podobną sytuację w Dropped z domenami .CO.

Dodane do przechwycenia powygasały sobie więc zarejestrowałem je z palca. Zgłosiłem do supportu w listopadzie 2011 i poza info że przekazane do działu technicznego, żadnych wieści.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedys tu opisywalem podobna historie. Warto poszukac i poczytac wymiane zdan z Michauem. Przypominalo to "dialog" z Tuskiem, ktory i tak wie lepiej i jego racja jest jejszo ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

@umberto

Nie zarejestrowałem żadnej bo nie monitoruję każdej domeny aż tak dokładnie. W jednym przypadku, domena została zarejestrowana "z palca" na pewno przez KK...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurczę, ciekawy temat, do tej pory jak nie udało mi się przechwycić domeny, to o niej zapominałem. Chyba jednak warto dokładniej monitorować co atrakcyjniejsze domeny... Ale czy to nie będzie przesada? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to ja chyba wrzuce domene do przechwycenia do premium

tak na wszelki wypadek bo to co tu czytam naprawde wyglada niepokojaco

 

ja na chwile obecna przechwycilem 2 i 2 mialem ustawione do przechwycenia

ale one sa co najmniej marnej wartosci i pewno dlatego nie bylo zainteresowania

Share this post


Link to post
Share on other sites

w mojej opinii nie warto w dropped dodawać nic innego do przechwytywanie poza polskimi domenami.

eu i globalne zostawić firmom, które się w tym specjalizują bo miałem podobne doświadczenia jak przedmówcy.

newsletter z globalnymi, który przychodzi w momencie gdy promowane w nim domeny są już chwile temu świeżo zarejestrowane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy siedzi tu ktoś z dropped??

chyba będę musiał się zastanowić dlaczego tak "dbają" o jakby na to swoje pieniądze i swoich klientów

 

zleciłem przechwycenie domeny, która wygasała 18.02

do dnia wczorajszego nic się nie działo

a dziś po powrocie z pracy zobaczyłem ze domena jest od dziś zarejestrowana przez

innego użytkownika ale nie w dropped

 

a i żeby nie było domena w peelce

Share this post


Link to post
Share on other sites
czy siedzi tu ktoś z dropped??

chyba będę musiał się zastanowić dlaczego tak "dbają" o jakby na to swoje pieniądze i swoich klientów

 

zleciłem przechwycenie domeny, która wygasała 18.02

do dnia wczorajszego nic się nie działo

a dziś po powrocie z pracy zobaczyłem ze domena jest od dziś zarejestrowana przez

innego użytkownika ale nie w dropped

 

a i żeby nie było domena w peelce

W tym przypadku to data rejestracji nie świadczy o tym, że przez 2-3 dni nie została zarezerwowana jako przechwycona w innym serwisie.

Równie dobrze mogła być przechwycona w 1 sekundzie nie w dropped a po 2 dniach klient ją opłacił i została zarejestrowana.

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites
czy siedzi tu ktoś z dropped??

chyba będę musiał się zastanowić dlaczego tak "dbają" o jakby na to swoje pieniądze i swoich klientów

 

zleciłem przechwycenie domeny, która wygasała 18.02

do dnia wczorajszego nic się nie działo

a dziś po powrocie z pracy zobaczyłem ze domena jest od dziś zarejestrowana przez

innego użytkownika ale nie w dropped

 

a i żeby nie było domena w peelce

może była to opcja na domenie i zostałą zrealizowana ? zresztą nikt nigdy nie mówił że zawsze dropped wszystko przechwytuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie było opcji na domenie

ja wiem ze czasem zdarzy mi się dać plamę :)

ale nie zawsze tak sie dzieje ;)

 

była w spadach i dlatego dałem do przechwycenia

ja wiem ze nie wszystko dropped musi wyłapać ale z tego co ludzie piszą w tym temacie to zdarza się w dropped dość często

ostatnio znaczy sie chciałem powiedzieć znacznie częściej niż wcześniej ;D

Edited by hifnozauf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×