Jump to content
Sign in to follow this  
umberto

Ruszył portal znajomi-z-wakacji.pl

Recommended Posts

" Kolonijne miłości, pamiętne pola namiotowe i obozowe wyjazdy powspominać można, odwiedzając portal znajomi-z-wakacji.pl. Założył go bydgoszczanin Artur Adamczak"

 

zrodlo: Gazeta.pl

 

 

Ciekawe, czy pojawi sie teraz wysyp domen:

 

znajomi-z-pubu.pl,

znajomi-z-kregielni.pl

znajomi-z-woja.pl (konkurencja do nasz-pobor.pl)

znajomi-z-sejmu.pl (inaczej: znajomi-z-cyrku-na-wiejskiej.pl_

znajomi-z-przeszlosci.pl

znajomi-z-akwarium.pl (Serwis o rybkach)

znajomi-z-bijatyki-na-stadionie-po-meczu-legii.pl

znajomi-z-ufo.pl (serwis wspomnieniowy z porwan do UFO)

znajomi-z-bajlandii.pl

 

itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdaje się, że autor zaszczycił to forum reklamą tej strony jakiś czas temu. Jesteśmy lepsi niż Agora. :->

Share this post


Link to post
Share on other sites
serwis to jeszcze pikus..... ale co oni za domeny wybieraja to jest przerazajace

 

No więc kto zgarnął znajomizwakacji*pl? ;) nie sądzę aby Polacy tłumnie jeździli po stepach Azji i tam spotykali innych Polaków...Co do Polski to jak najbardziej pewnie ktoś będzie chciał kogoś znaleźć ale z drugiej strony kto pamięta daty, miejsca i ludzi z którymi przypadkowo na krótki okres czasu się spotkał...

 

edit: hehe chciałem zarejestrować znajomizwakaci.pl - była wolna no ale przy rejestracji wyskoczył bląd techniczny w AZ a za chwilkę domena była już zajeta - kocham az.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No więc kto zgarnął znajomizwakacji*pl? :) nie sądzę aby Polacy tłumnie jeździli po stepach Azji i tam spotykali innych Polaków...Co do Polski to jak najbardziej pewnie ktoś będzie chciał kogoś znaleźć ale z drugiej strony kto pamięta daty, miejsca i ludzi z którymi przypadkowo na krótki okres czasu się spotkał...

 

chciałem, ale nie zdązyłem chyba:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiekszosc sensownych literowek juz wzieta. Ciekawe jakim powodzenie bedzie cieszyc sie ten portal. Po sukcesie naszej-klasy coraz wiecej bedzie pojawiac sie tego typu portali.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiekszosc sensownych literowek juz wzieta. Ciekawe jakim powodzenie bedzie cieszyc sie ten portal. Po sukcesie naszej-klasy coraz wiecej bedzie pojawiac sie tego typu portali.

 

na razie te wszystkie serwisy opieraja sie o wspomnienia z przeszlosci..nasza klasa, znajomi z wakacji...a moze by tak znajomi-na-wakacje.pl ? ale nie zeby to byl serwis randkowy czy cos, he he

Share this post


Link to post
Share on other sites

chcialem zgarnac nasze-wakacje.pl nasi-znajomi.pl nie ma szans, moznaby tylko wziac jeszcze znajomi-z-nasza-klasa.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
chcialem zgarnac nasze-wakacje.pl nasi-znajomi.pl nie ma szans, moznaby tylko wziac jeszcze znajomi-z-nasza-klasa.pl ;)

 

 

znajomiznaszejklasy.pl wciaz niezajeta ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No domene maja słabą bardzo :) Dużo możliwych pomyłek ;/ Na taki serwis, gdzie zakłada się duży ruch, to jest nie do przyjęcia ;/ 2x "-"... No ale jak co to zarobimy trochę ;-) Zarezerwowałęm 3 sensowne literówki, zobaczymy co będzie ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja mysle ze ten serwis nie wypali

 

To juz jakas epidemia i koncert glupoty .Na fali tej naszej klasy sa porejestrowane domeny z przedrostkiem NASZA np. kasa, kasza itd

Zaraz beda serwisy "znajomi-z-kolacji" , "znajomi-z-ubikacji" itd

Share this post


Link to post
Share on other sites
To juz jakas epidemia i koncert glupoty .Na fali tej naszej klasy sa porejestrowane domeny z przedrostkiem NASZA np. kasa, kasza itd

Zaraz beda serwisy "znajomi-z-kolacji" , "znajomi-z-ubikacji" itd

Kasa kilofku - Tak właśnie robi kasa i marzenia o zdobyciu fortuny dzięki serwisom typu nasza-prostata.pl ale z drugiej strony nie ma co się pitolić, każdy żyje na własny rachunek i nie ma co patrzeć na innych, w ten czy inny sposób trzeba kasę zdobyć - nawet jeśli pomysł jest zgapiony, chybiony czy też głupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To juz jakas epidemia i koncert glupoty .Na fali tej naszej klasy sa porejestrowane domeny z przedrostkiem NASZA np. kasa, kasza itd

Zaraz beda serwisy "znajomi-z-kolacji" , "znajomi-z-ubikacji" itd

 

A wszystkiemu jest winny NASK, który przywalił ostrą promocją dla partnerów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tłum zamotanych nasladowców stara się odgryzać resztki z klasowej uczty a w tym czasie zapewne gdzieś w spokoju rodzi się nowy fenomen, o którym dowiemy się za pewien czas.

Zdrowie pomysłowych, wytrwałych i ambitnych !

Share this post


Link to post
Share on other sites
a w tym czasie zapewne gdzieś w spokoju rodzi się nowy fenomen

 

Rodzi się, rodzi, ale w bólach... czasu brak... ech, mogłem robić strony jak byłem studentem! A ja się, głupi, za dziewczynami uganiałem... ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rodzi się, rodzi, ale w bólach... czasu brak... ech, mogłem robić strony jak byłem studentem! A ja się, głupi, za dziewczynami uganiałem... ;-)

 

Widzisz pb, najlepszym rozwiązaniem jest żeby strony się same robiły a dziewczyny same za tobą uganiały :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzisz pb, najlepszym rozwiązaniem jest żeby strony się same robiły a dziewczyny same za tobą uganiały :)

 

Za stary już na to jestem. Przegrałem młodość, mogłem zrobić jakiś portal i teraz bym rzeczywiście miał to co piszesz... ;-(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za stary już na to jestem. Przegrałem młodość, mogłem zrobić jakiś portal i teraz bym rzeczywiście miał to co piszesz... ;-(

Nic nie ma fajniejszego jak własna rodzina, chciałbyś żeby ganiały za Tobą dziewczyny a Ty żebyś później musiał przyjmować serię bolesnych zastrzyków? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nic nie ma fajniejszego jak własna rodzina, chciałbyś żeby ganiały za Tobą dziewczyny a Ty żebyś później musiał przyjmować serię bolesnych zastrzyków? ;-)

 

To teraz dziewczyny roznoszą wściekliznę? Zgroza... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nic nie ma fajniejszego jak własna rodzina, chciałbyś żeby ganiały za Tobą dziewczyny a Ty żebyś później musiał przyjmować serię bolesnych zastrzyków? ;-)

 

Ponoć jest coś takiego jak system antywirusowy.

Czy on nie chroni przed chorobami ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×