Jump to content
Sign in to follow this  
Pan_Grzegorz

itransakcje.pl

Recommended Posts

za dluugie pozzatym transakje/tranzakcje... czesty blad

 

itransancje - to jest za dlugie :)

poza tym radze zobaczyc wyniki google dla transakcje i tranzakcje panie sla pas

i dopiero zabierac glos

 

akurat spodziewalem sie tekiego komentarza od Ciebie, bo jako jedyny z forum zawsze wyceniasz innych na 0-reg fee - ciekawe jaki masz w tym interes, bo te ochlapy jakie Ty rzucasz do wyceny godne sa pozalowania...nie wykluczam, ze ta domena jest warta nawet 0zl, ale twoje wypowiedzi traktuje raczej jako forme internetowego folkloru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj tam , Panie Grzegorzu, liczba odpwoeidzi Google nie powala akurat.

Ciezko bedzie sprzedac, ale powodzenia.

 

*cashbank.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oj tam , Panie Grzegorzu, liczba odpwoeidzi Google nie powala akurat.

Ciezko bedzie sprzedac, ale powodzenia.

 

*cashbank.pl

 

dziekuje za komentarz panie Rekinie ;) ale nie zawsze mozna patrzec na ilosc wynikow w g. bo np. pewnie wynikow slowa "bentley" :) nie bedzie tyle co np ''dupa", a nawet bedzie drastycznie mniej, ale dla marki bentley, ktora wchodzi na rynek polski domena bentley.pl bedzie bezcenna, tak samo malo kto wpisuje transakcje do wyszukiwarki- ale na nazwe domeny akurat to slowo nadaje sie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bentley dowali Ci takie koszty sadowe, ze wszystkie ninje sprzedasz i braknie ;) ;) a co do transakcji spojrz w swoj post - sam sie pomyliles we wpisywaniu - moze nie dlugie, ale omylkowe ;) co do tego jak wyceniam, no coz po temacie juz widze gdzie klikac, dobrych domen nie wyceniam taki moj urok :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
bentley dowali Ci takie koszty sadowe, ze wszystkie ninje sprzedasz i braknie ;) ;) a co do transakcji spojrz w swoj post - sam sie pomyliles we wpisywaniu - moze nie dlugie, ale omylkowe ;) co do tego jak wyceniam, no coz po temacie juz widze gdzie klikac, dobrych domen nie wyceniam taki moj urok :)

 

a moj taki urok, ze czesto robie literowki, ale jakos teraz nie moge sie zadnej doszukac w nazwie domeny - moglbys mi ja pokazac?? a co do bentleya to byl jedynie przyklad, tak ze moje ninje narazie zostana przy mnie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×