Jump to content
joe_27

www.med.li

Recommended Posts

witam

 

Proszę o wycenę domeny : www.med.li (.li - dla niewtajemniczonych to Lichtenstein)

 

Zastosowanie to oczywiście medycyna.

 

Co sądzicie ? Warta coś ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pewnie jest tam jakas medycyna w lichenstainie, ale czy tam sie reklamuja domenami? nie wiem jak gospodarka, ale chyba kiepsko jak wolne dobre 3-literowki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to jest swoją drogą ciekawa zagadka – jaką cenę może osiągnąć ładna domena, której target to max 35k osób (ludność Liechtensteinu). ;-)

Szybciej chyba jakiś Chińczyk kupi? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale chyba to nie wtopa ?

 

w sumie Lichtenstein to prawie jak Szwajcaria (ten sam pieniądz) :) .Liechtenstein jest jednym z najbogatszych państw świata(według wikipedi)

 

Czas pokaże co z tego będzie,mam nadzieję,że coś dobrego.

 

Wystawiłem na sedo za 2000 euro ;) ,zobaczymy co się będzie działo .

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mieszkańcy Liechtensteinu nie korzystają z usług medizin und arzt? Bardzo fajna domena - jak Ty ją dorwałeś? O ile mi wiadomo nie ma wolnej ani jednej domeny narodowej z tą frazą. Med to med niemal w każdym zakątku świata i ja bym jej nie sprzedawał poniżej 10k euro a i taka kwota dla kliniki lub zagranicznego lekarza jest śmiesznie mała patrząc na ceny usług medycznych w Europie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo fajna domena - jak Ty ją dorwałeś?
Po prostu była wolna :) szukałem,szukałem aż się coś takiego trafiło .

 

O ile mi wiadomo nie ma wolnej ani jednej domeny narodowej z tą frazą.

 

Napewno nie ma już wolnej żadnej europejskiej,czy na świecie to nie wiem,zaraz to sprawdzę ;) .

 

ja bym jej nie sprzedawał poniżej 10k euro

 

sądzisz,że taka kwota jest realna do osiągnięcia ? jak Ty byś to rozegrał ? pozostawił na sedo ? czy może zwrócił się bezpośrednio do większych klinik położonych w tamtym regionie?

 

pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Działaj intuicyjnie.. :) A intuicja jak widać dobrze Ci podpowiada (zaproponowane sposoby )

 

Niemniej jednak, nie sądzę by 10k Euro leżało sobie od tak "na ulicy"... Wydaje mi się, że w przypadku znalezenia interesanta, powinienies zacząć od znacznie niższego pułapu finansowego.

 

Ale to oczywiscie moje zdanie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

z tego co widzę w archive.org tam już w latach 2001-2003 istniał jakiś serwis,także domena jakąś historię ma.

Także,ktoś z niewiadomych mi przyczyn poprostu jej nie opłacił na czas.Więc można powiedzieć,że zjawiłem się po nią w odpowiednim miejscu i czasie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena new.li poszła na sedo za 199 EUR. Sugerując się tym, Twoja domena chyba nie jest zbyt wiele warta.

 

Życzę najlepszego ;)

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena new.li poszła na sedo za 199 EUR. Sugerując się tym, Twoja domena chyba nie jest zbyt wiele warta.

 

Życzę najlepszego :)

 

Pozdrawiam.

 

Zgadzam się z Tobą,że mało znaczące 3 literówki mogą osiągać niskie ceny (tak jak w przypadku new.li).Ale jak ktoś słusznie zauważył kilka wątków wyżej med to med praktycznie na całym świecie i tutaj widzę potencjał tej domeny.

Uważam również że cena 10000 euro jest mało realna więc wystawiłem ją na sedo za 2000 euro ( co już stanowi satysfakcjonującą mnie cenę) . Jak narazie miałem już propozycję kupna za 500 euro ale narazie czekam na rozwój sytuacji,domena jest "świeża" i jeść nie woła.Niech więc narazie odpoczywa na parkingu ;) .

 

pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro dostałeś już ofertę za 500 EUR to myślę, że wyciągnięcie 2k EUR będzie do osiągnięcia. :)

 

Kokosów życzę. ;)

 

Pozdrawiam,

Kuba

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam,

 

Odkopuje temat,domena jest dalej w moich rękach i ciekawy jestem jak ją teraz oceniacie (po ponad 2 latach) .

 

Zyskała/straciła na wartości ??

 

Wszelkie uwagi i opinie mile widziane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A to jest swoją drogą ciekawa zagadka – jaką cenę może osiągnąć ładna domena, której target to max 35k osób (ludność Liechtensteinu). ;-)

Szybciej chyba jakiś Chińczyk kupi? ;-)

 

Z tymi Chińczykami, to nie jest zły pomysł :) Ciekawe ilu tam jest ludzi o tym nazwisku... np. Mao Li - mao.li wolne i do wzięcia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Mao Li, MD i przewodniczący prof. Dział: Onkologia i diagnostyczne"

 

Najlepiej mu dać komplet med.li i mao.li

Miałby komplet, branża + nazwisko oraz imie + nazwisko

Share this post


Link to post
Share on other sites

kiedyś dostałem oferte na 500 euro,ale moim zdaniem wydało mi się to trochę za mało.

W sumie to jest europejska trzyliterówka więc cena powinna być konkretniejsza :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×