Jump to content
Sign in to follow this  
networker

OdszkodowaniaPowypadkowe.pl

Recommended Posts

Witam

Co sądzicie o domenie

 

OdszkodowaniaPowypadkowe.pl

 

Temat zaczyna się w Polsce rozwijać, jaka zatem mozę być oczekiwana realna cena od KK ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na dziś to niskawe cztery iksy, nie miałbym większych ambicji gdyby się trafił chętny. Może więcej za 2-3 lata ?

W.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się jednak wydaje, że to teraz jest największy bum na tego typu naganiaczy. Dwóch znajomych rok-dwa temu siedziało w tym biznesie. Znajoma teraz. Straszne jest to, co robią...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pod tego typu działalność odpowiednia była by Hiena.pl...:) a co do domeny, jak dla mnie szału nie ma, branża i owszem rozwojowa ale rynek usług bardzo rozproszony na różne podmioty które działają pod własnymi wymysłami...

Share this post


Link to post
Share on other sites
średnie xxx

Długo się zastanawiałem, czy napisać w tym temacie, ale skoro już postanowiłem, to rzeknę - moim zdaniem średnio-wysokie XXX PLN to na ten czas chyba max.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że najlepiej to zaparkować tę domenę na kilka lat we własnym zakresie.

 

Prawdopodobnie ubezpieczasz siebie, rodzinę, życie, firmę, dom, samochód lub wszystko razem.

Mogę też założyć (na podstawie własnego doświadczenia i obserwacji znajomych), że korzystasz z usług jednego agenta ubezpieczeniowego.

Wejdź z nim w deal ... Jedno oszkodowanie powypadkowe po zwykłej stłuczce na mieście i dobrze symulowanym urazie kręgosłupa to kilkanaście do kilkudziesięciu kk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena długa, niskie-średnie xxxx będzie sukcesem.

 

Jedno oszkodowanie powypadkowe po zwykłej stłuczce na mieście i dobrze symulowanym urazie kręgosłupa to kilkanaście do kilkudziesięciu kk.

 

Czy na pewno wiesz, o czym piszesz?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy na pewno wiesz, o czym piszesz?

 

No cóż znam osoby, które skorzystały w ten sposób ze szczodrości ubezpieczyciela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziękuję za opinie, aczkolwiek uważam, ze niedoszacowujecie tej domeny :(

 

jej długość wynika z faktu, że tak po prostu toto sie nazywa. to tak jakby napisać, że np kredytymieszkaniowe.pl też bida, bo krótka nie jest :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również uważam, że domena ma swój potencjał. Mnie samego ubezpieczyciel orżnął na niemałą kwotę z OC sprawcy i za odzyskanie odszkodowania bedę musiał zapłacić zewnętrznej firmie sporo kasy bo sam już nie mam siły walczyć. Wiem więc, że temat na czasie.

Domena może i długa ale do pozycjonowania idealna. Ja wyceniam na ok 3 k.

 

 

strefaodszkodowan.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak będziesz miał oferty powyżej 1000PLN do końca roku, to daj znać na forum.

 

Oczywiście życzę żeby klient zapłacił wielokrotność tej sumy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
czyli odrzucając ofertę 2,5k netto źle zrobiłem :P

 

myślę, że dobrze zrobiłeś, oczekiwałbym kwoty minimum 3x wyższej :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
czyli odrzucając ofertę 2,5k netto źle zrobiłem :(

Myślę, że dokładnie wiesz co robisz. Poczekaj aż znikną końcówki *.com.pl, *.biz i *.org - wtedy przyjmuj oferty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
czyli odrzucając ofertę 2,5k netto źle zrobiłem :blush:

 

mocno bym sie zastanowil , wiem ze tanio skóry nie sprzedajesz, domena branżowa ale długa , po negocjacjach na 3-3.5k bylbym zadowolony

Edited by Sodeko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×