Jump to content
Sign in to follow this  
Andro

Nowy panel Aftermarket

Recommended Posts

Na pierwszy rzut oka strasznie razi font.

Arial lub Verdana 14 px będzie zdecydowanie lepiej czytelne.

 

Bo to jest niestandardowy font. Taki:

 

http://www.google.com/webfonts/specimen/Droid+Sans

 

Wcześniej była właśnie Verdana i była bardziej ok. :) No i na telefonie były polskie znaki, tego niestandardowego chyba dobrze nie czyta.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akurat tego rodzaju powiadomienia mi się podobają, na pewno nie przegapię zmiany cen i dostępności domen którymi jestem zainteresowany.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Akurat tego rodzaju powiadomienia mi się podobają, na pewno nie przegapię zmiany cen i dostępności domen którymi jestem zainteresowany.

 

Powiadomienia byłby w sumie ok, ale dużo lepiej byłoby, gdyby przychodziły zbiorczo w jednym e-mailu (np. z jednego dnia).

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
u mnie niestety to samo

Pisałeś im coś? Dostaleś odpowiedź? Kiedy wg nich wyszedł Twój przelew?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dokładnie. Myslałem ze tylko ja mam ten problem, od soboty czekam na kasę, która "z pewnością zostala wypłacona" tylko ze na moje konto nie wpłynęła. Na maile nie ma odpowiedzi nawet od samego Pana Michała. Wypłata ma status "Zrealizowana" ale co z tego jak brak kasy. Czy ktoś z Was ma podobny problem, ew. jak mozna go rozwiazać?

 

U mnie to samo ale chyba wyjaśnienie tej kwestii jest proste - żaden bank nie zaksięguje takiej wypłaty przez weekend, mało tego, jesli AM wypłacił środki w sobotę lub w niedziele, jak u mnie, to Jego bank (chyba BPH) taką wypłatę zaksięgował dopiero dziś a więc pieniądze będą następnego dnia. Reasumując, jak jutro nie będzie pieniędzy na koncie to należy zasypać support mailami z pretensjami i ja tak zrobie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym zapytać AM czy nie wypadałoby zapytać najpierw zainteresowanych o zgodę na dodatkowy zakres newslettera ?

Otrzymujesz ten newsletter, ponieważ w przeszłości składałeś oferty kupna domen tego sprzedawcy.

Została co prawda udostępniona od razu opcja usunięcia ...

Jeśli nie chcesz otrzymywac informacji o domenach tego sprzedawcy, usuń go z listy obserwowanych...

... ale chyba nie liczyliście, że zgodzę się otrzymywać newsletter o nowych domenach ponad 100 osób ?

Mam naprawdę ważniejsze zajęcia w życiu niż tylko przeglądanie Waszych newsletterów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się kompletnie nie podoba. Czcionka jest niewyraźna póki co, po za tym mniej przejrzyście jest wg. mnie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×