Jump to content
Sign in to follow this  
Oxygen

flacha.pl

Recommended Posts

Dawno nic nie dałem do wyceny, więc proszę o opinie o domenie flacha.pl. Jakoś tak mi się spodobała, a teraz nie widzę dla niej zastosowania. A co Wy myślicie? ;)

Edited by Oxygen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pod ekskluzywny sklep z alkoholami raczej nie pasuje ;) Niemniej słowo bardzo popularne "idziemy na flachę?" itd. :P Natomiast trudno mi znaleźć jakieś bardzo komercyjne zastosowanie moim skromnym zdaniem.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

a mnie się podoba ;) całkiem brandable :P nawet mimo tego, że jest to bardzo potoczne określenie.

 

Myślę że poniżej średniego xxxx nie ma co sprzedawać

Share this post


Link to post
Share on other sites
a mnie się podoba ;) całkiem brandable :P nawet mimo tego, że jest to bardzo potoczne określenie.

 

Myślę że poniżej średniego xxxx nie ma co sprzedawać

 

No nie żartuj. Jak brandable? Z flachą nie mam zbyt dobrych skojarzeń, bardziej te pejoratywne z tzw. żulami, a jaka poważna firma zdecydowałaby się budować na czymś takim swoją markę?

 

Prędzej pod serwis a'la kwejk z tzw. "mistrzami jogi" :P Ale taki nie zapłaci nawet niskiego X.XXX.

 

20040606153259.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też mi się podoba, ale na serwis z ciekawymi zdjęciami różnych stanów po spożyciu :lol:

Może mieć dużą klikalność w Polsce i na wschodzie :lol:

 

Pozdrawiam

SirCzako

Share this post


Link to post
Share on other sites

według mnie domena z kategorii "kolekcjonerska", chyba że trafi się jakiś KK z promilem i ją kupi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie będę wyceniał ale może podpowiem:

"flacha" to zazwyczaj "puchar przechodni" zdobywany w wyniku wygrania zakładu "o coś", a że pomysłowość ludzka w zakładaniu się "o coś" - i to za flachę/flaszkę (lub ich wielokrotność) - nie zna granic - tylko to wykorzystać.

 

Należałoby zestawić zwyczajową (nawet pejoratywną) treść określenia słowa "flacha" z jednoczesnym nadaniem domenie/słowu innej, nowej treści pod postacią śmiesznego i ciekawego serwisu. Sukces gwarantowany.

Obrazki opitych żulików... - to wszystko już było.

 

Na KK bym nie liczył ale do własnego wykorzystania - owszem.

Tak to widzę i takiej wersji będę się trzymał :lol:

 

p.s.

Można rejestrować/kupować domeny pod konkretny projekt/pomysł - jeden sposób.

Można domenom przypisywać różne pomysły/projekty - drugi sposób.

Niby to samo ale... Widać różnicę?

 

Wszystkim radzę przejrzeć swoje portfolia pod tym właśnie kątem a nie tylko w kategoriach:

- generyk - nie generyk

- z rynku wtórnego - "z palucha"

- domena jednowyrazowa - wielowyrazowa

itp.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie będę wyceniał ale może podpowiem:

"flacha" to zazwyczaj "puchar przechodni" zdobywany w wyniku wygrania zakładu "o coś", a że pomysłowość ludzi w zakładaniu się "o coś" - i to za flachę/flaszkę (lub ich wielokrotność) - nie zna granic - tylko to wykorzystać.

 

Należałoby zestawić zwyczajową (nawet pejoratywną) treść określenia słowa "flacha" z jednoczesnym nadaniem domenie/słowu innej, nowej treści pod postacią śmiesznego i ciekawego serwisu. Sukces gwarantowany.

Obrazki opitych żulików... - to wszystko już było.

 

Na KK bym nie liczył ale do własnego wykorzystania - owszem.

Tak to widzę i takiej wersji będę się trzymał :lol:

 

Dobrze mówi polać mu! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
... do własnego wykorzystania - owszem.

Jeśli ktoś chcę ją wykorzystywać to chyba tylko do punktu skupu opakowań szklanych.

Podsuwam gratis stosowny slogan reklamowy

Wsadź pod pachę pustą flachę, zgarnij kasę, wróć do parku, zalej czachę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×