Jump to content
heden.pl

Jaki tablet wybrać

Recommended Posts

Dla mnie tablety to zbędna zabawka . Są dla mnie taką "zapchaj dziurą" pomiędzy smartfonami a laptopami

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie byłem przekonany do tabletów, ale eksperymentalnie kupiłem sobie nexusa 7 i jestem zadowolony. Do zerkania na mail czy www w warunkach domowych nadaje się idealnie, można też dać dzieciom pograć, bo wszystko chodzi płynnie. Do noszenia ze sobą to już niekoniecznie (szczególnie że kupiłem wersję bez 3g), smartfon jest jednak zawsze pod ręką, więc dodatkowo tablet to już zbędny balast. Acz przy najbliższej podróży mam zamiar wziąć go na drogę i zobaczyć jak się sprawdzi w roli wyświetlacza filmów. ;-)

 

PS. Kupiłem stąd: http://shop.asus.pl/shop/pl/pl-PL/Home/1-Produkty/752-Outlet-ASUS/1917-Odnowione-Eee-Pad.aspx - aktualnie niedostepny, ale jak ktoś chce to trzeba zerkać, co jakiś czas pojawia się nowa partia. Mimo że strona na to nie pozwala, to można kupić na firmę, wystarczy zaraz po zakupie napisać do supportu i podać nazwę firmy oraz VAT-ID - nie dość że wystawią fakturę, to jeszcze zwrócą zawarty w cenie VAT. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kilka tygodni temu kupiłem już drugiego tableta (pierwszy, który ma już około 2,5 roku niestety jest już zbyt słaby do większości zadań).

 

Nie miałem zbyt dużego budżetu, więc po analizie różnych testów/opinii w internecie wybrałem:

 

http://pentagram.pl/produkty/tablety_pc/pentagram_tab_7_5_dual_core_ips_p_53412

 

Kupiłem za niecałe 450 zł brutto, na razie mogę powiedzieć, że śmiga jak marzenie (ciężko chyba byłoby coś znaleźć lepszego w tej półce cenowej)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mam za to tablet, który służy mi głównie jako nawigacja. kupilem za 449 zl miesiac temu i jestem bardzo zadowolony ;) a mowa tu o Mistral Traveler II ;)

Kupiłem w zeszłym roku coś podobnego ale firmy Modecom - cały zestaw samochodowy: ładowarka, uchwyt, tablet + Mapa Map. Wyglądało bardzo porządnie. Jednak dwa razy było w naprawie na gwarancji. Raz od od razu po dostarczeniu, drugi raz po miesiącu, zwrócili pieniądze. Od tamtego czasu dałem na luz z tabletem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest mcynkier

Ja osobiście posiadam Asus Google Nexus 7 i jestem bardzo zadowolony, choć pod względem multimedialny przegrywa bitwę z IPadem mini ( glosniki stereo, lepsza jakos wyswiatlacza ). Nie posiada takze asus systemu wykrywajacego palec trzymajacy tablet, ale wbrew moim oczekiwaniom w ogole to nie przeszkadza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×