Jump to content
artus

ZlotePiaski.pl

Recommended Posts

1300 zl

 

Trochę tanio to puściłem mi się wydaje, ale jak na przyszłe zastosowanie to i tak uważam, że KK zaszalał.

Share this post


Link to post
Share on other sites
domena bardzo przeciętna :lol: więc nie wiem czy więcej można było wycisnąć ;)

 

Bardzo udana sprzedaż. Wielkie gratulacje

 

Myślę, że można było. Rok temu sprzedałem ją w D2D za jakieś 400 pln ;)

 

Od jakiej kwoty zaczęliście negocjacje?

 

Jednak najważniejsze abyś Ty był zadowolony, a więc jeśli tak jest to gratuluję :P

 

Edit: Swoją drogą bardzo szybki zwrot z inwestycji, z tego co pamiętam to kupiłeś ją na aukcji nie dalej jak dwa tygodnie temu za niecałe 200 pln, jeśli się mylę to mnie popraw :P

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
;)

A ja jestem w szoku, że tak tanio poszła. Nie mniej jednak gratuluję jeśli jesteś zadowolony ;)

 

Dzieki serdeczne :lol:

 

Nie chciałem jej kisić, a klient potrzebował na przedszkole, więc też pewnie nie miał za dużo pieniędzy. Jeszcze, w tak zwanym międzyczasie, przejąłem zlote-piaski.pl, wiec jak ktoś będzie chciał sobie pozycjonować wyszukiwania, to może kupi :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzieki serdeczne :lol:

 

Nie chciałem jej kisić, a klient potrzebował na przedszkole, więc też pewnie nie miał za dużo pieniędzy. Jeszcze, w tak zwanym międzyczasie, przejąłem zlote-piaski.pl, wiec jak ktoś będzie chciał sobie pozycjonować wyszukiwania, to może kupi :-)

Rzeczywiście w takim razie zaszalał jak na przedszkole:) Ciekawe zastosowanie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że można było. Rok temu sprzedałem ją w D2D za jakieś 400 pln ;)

 

Od jakiej kwoty zaczęliście negocjacje?

 

Jednak najważniejsze abyś Ty był zadowolony, a więc jeśli tak jest to gratuluję :lol:

 

Edit: Swoją drogą bardzo szybki zwrot z inwestycji, z tego co pamiętam to kupiłeś ją na aukcji nie dalej jak dwa tygodnie temu za niecałe 200 pln, jeśli się mylę to mnie popraw ;)

 

i po co było się spieszyć? :P

3 tygodnie temu chyba DD ja sprzedal za 110 zl wiec stopa zwrotu bardzo ladna

Edited by DM2009

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzieki serdeczne ;)

 

Nie chciałem jej kisić, a klient potrzebował na przedszkole, więc też pewnie nie miał za dużo pieniędzy. Jeszcze, w tak zwanym międzyczasie, przejąłem zlote-piaski.pl, wiec jak ktoś będzie chciał sobie pozycjonować wyszukiwania, to może kupi :-)

 

 

A nie wiecie czemu we whois jest

ABONENT:

firma: ACTIVE 24 sp. z o.o. ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A nie wiecie czemu we whois jest

ABONENT:

firma: ACTIVE 24 sp. z o.o. ?

Może "przedszkole" chce już sprzedać domenę z 15 krotnym zyskiem... Nie zdziwiłbym się.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może "przedszkole" chce już sprzedać domenę z 15 krotnym zyskiem... Nie zdziwiłbym się.

 

Ja też. Tanio poszła wg mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie chciałem jej kisić, a klient potrzebował na przedszkole, więc też pewnie nie miał za dużo pieniędzy.

 

 

A nie wiecie czemu we whois jest

ABONENT:

firma: ACTIVE 24 sp. z o.o. ?

 

 

Zakup na "Pana Wojtka"? :(

Edited by uzytkownik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×