Jump to content
Sign in to follow this  
wlodecky

biletomaty.pl

Recommended Posts

Będę wdzięczny za opinie co do ceny dla KK (np. firma z branży) domeny biletomaty.pl .

Z góry dziękuję

W.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bardzo dobra domena, tylko martwi mnie wąski target.. powiedziałbym nisko-średnie XXXX, ale w KK raczej wybierał nie będziesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie znam do końca branży ale jeśli takie urządzenia miałyby szansę zaistnieć to wydaje mi sie że niskie XX XXX to minimum

 

one już istnieją od dobrych kilku lat. Można w nich kupić bilety komunikacji miejskiej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie znam do końca branży ale jeśli takie urządzenia miałyby szansę zaistnieć to wydaje mi sie że niskie XX XXX to minimum

;)

 

one już istnieją od dobrych kilku lat. Można w nich kupić bilety komunikacji miejskiej.

dokładnie...jak widać niektórzy z domu nie wychodzili od dobrych kilku lat :lol:

 

Domena bardzo dobra i warta na pewno 1x xxx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie dodała się moja odpowiedź wczoraj:/

 

Jak dla mnie minimum 10k. Te biletomaty to cholernie drogi interes:/ Chyba, że tylko w przetargach dla samorządów osiągają takie ceny:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po co w ogóle mówicie o komunikacji miejskiej ?

Jeżeli biletomatów nie dostarcza Mennica Polska, to przetarg na dostawę wygrywa firma z "układów" (zaprzyjaźniona z rządzącymi politykami).

 

TicketPro mógłby otworzyć swoje "biletomaty" ..albo inna sieć w niedalekiej przyszłości..

Ta domena teraz jest mało warta, ale za kilka lat może być warta parę XXXX

Share this post


Link to post
Share on other sites
dokładnie...jak widać niektórzy z domu nie wychodzili od dobrych kilku lat :P

trzeba pilnować swojego stadka domenowego :)

chodziło mi raczej o taki duży zintegrowany system dzięki któremu z automatu można pobrać bilet na dowolną imprezę, koncert, wydarzenie itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi się również kojarzą z komunikacją miejską, domena z potencjałem i warta kilku przedłużeń, KK powinien się znaleźć; wycena takiej domeny to czysta loteria, ja obstawiłbym minimum 10K

Share this post


Link to post
Share on other sites
masz tego kk że pytasz o wycenę?

Sprecyzuj "masz"...? W moim rozumieniu jak się "ma" klienta to na pytanie forum o opinię jest już późnawo.

 

obawiam się

Ale czemu ? Ja mam trochę domen co do których żywię tego rodzaju obawy, ale ta do nich z pewnością nie należy. Dlaczego powinna ? Czy to co napisałeś należy rozumieć jako "beznadziejna, nie przedłużyłbym" ?

 

Z góry dziękuję

W.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprecyzuj "masz"...? W moim rozumieniu jak się "ma" klienta to na pytanie forum o opinię jest już późnawo.

 

 

Ale czemu ? Ja mam trochę domen co do których żywię tego rodzaju obawy, ale ta do nich z pewnością nie należy. Dlaczego powinna ? Czy to co napisałeś należy rozumieć jako "beznadziejna, nie przedłużyłbym" ?

 

Z góry dziękuję

W.

ad1. chodzi o to czy dostałeś jakieś zapytanie...

 

ad2. po prostu nie podoba mi się. I oznacza to tyle, że ja bym nie przedłużał na pewno

Share this post


Link to post
Share on other sites
ad1. chodzi o to czy dostałeś jakieś zapytanie...

 

ad2. po prostu nie podoba mi się. I oznacza to tyle, że ja bym nie przedłużał na pewno

 

Dziwne.

 

Domena jest bardzo dobra. Cena D2D w okolicach 1,5~~3k, KK ~15k.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ad1. chodzi o to czy dostałeś jakieś zapytanie...

 

ad2. po prostu nie podoba mi się. I oznacza to tyle, że ja bym nie przedłużał na pewno

 

Ad. 1. Dostałem ostatnio dwa od firm z branży ale możliwe że przestrzeliłem, choć nie wyszedłem jakoś ponad to co sugerowano powyżej...nie tracę ducha, Euro się zbliża, kto wie.

Ad. 2. A to tak mów, dzięki za opinię, sam chciałem :)

W.

Edited by wlodecky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×