Jump to content
Sign in to follow this  
Naming

realtime.at - Nowy panel i nowa szata graficzna

Recommended Posts

Jeszcze wczoraj był niedostępny i notka, że "rozwijają serwis". Sobie myślałem.. "K$%, pierwsze marcowe .eu wygasają a ci coś kombinują, mieli jesień i zimę na to. Wchodzę sobie dzisiaj i ..bęc.

 

Nie wiem jak było kiedyś, ale aktualnie - po złożeniu oferty w kwocie EUR 50, jakąkolwiek następną może być kolejno EUR 100, 200, 300 itd.

Myślę, że to za**bista sprawa. Szybko można sobie "kliknąć".. i szybko zniechęcić potencjalnego drugiego zainteresowanego.. :)

 

Filtr domen również działa i jednym kliknięciem segreguje np. alfabetycznie 2,3-literówki. Bardzo szybki serwer.

 

Wszystkie gasnące .eu jakie miałem w notesie bez problemu się wyszukują.

 

RealTime.at to prawdziwe przechwytywanie domen, a nie siara jak w AfterMarket. Jak dotąd wszystko co dodawałem do przechwytu w Aftermarket - rejestrowałem z palca w AM albo OVH :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
RealTime.at to prawdziwe przechwytywanie domen, a nie siara jak w AfterMarket. Jak dotąd wszystko co dodawałem do przechwytu w Aftermarket - rejestrowałem z palca w AM albo OVH :)

 

To ładny szrot musiałeś dodawać do przechwytywania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ładny szrot musiałeś dodawać do przechwytywania.

 

Dobre. :)

 

Ale pewnie chodzi o przechwytywanie domen .eu, które w dropped.pl mocno kuleje i domeny są "łapane" długo, długo po ich wygaśnięciu i faktycznie można je wcześniej zarejestrować z palca. W kwestii domen .pl w dropped.pl jest przecież ok. :)

 

#szrot.eu

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
RealTime.at to prawdziwe przechwytywanie domen, a nie siara jak w AfterMarket. Jak dotąd wszystko co dodawałem do przechwytu w Aftermarket - rejestrowałem z palca w AM albo OVH :)

OK, ale cena nie taka jak w AM. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×