Jump to content
Sign in to follow this  
pb

pasaz24.pl + idn

Recommended Posts

pasaz24.pl + pasaż24.pl - 3690 zł

 

Kupione "znienacka" przez Kup Teraz, za tyle za ile były wystawione. Domena pasaz24.pl zarejestrowana z palca w 2007, idn dorejestrowany rok później. Zawsze mi się podobały, choć wiedziałem że nigdy nie będę miał czasu na ich zagospodarowanie, pozostawała więc tylko sprzedaż. Co myślicie o cenie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym sie na nią nie gniewał;)

 

Tylko ja jako "młody" mogę mieć jeszcze zaniżoną samoocenę wartości swocih domen;)

 

Reasumując cena jest b.dobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pasaz24.pl + pasaż24.pl - 3690 zł

 

Kupione "znienacka" przez Kup Teraz, za tyle za ile były wystawione. Domena pasaz24.pl zarejestrowana z palca w 2007, idn dorejestrowany rok później. Zawsze mi się podobały, choć wiedziałem że nigdy nie będę miał czasu na ich zagospodarowanie, pozostawała więc tylko sprzedaż. Co myślicie o cenie?

Ja bym domenę porównał do eSalon, która miała potencjał na min. wysokie x xxx dla KK. Jednak po tylu latach czekania myślę, że i tak wykazałeś się sporą cierpliwością i summa summarum można być zadowolonym z tej kwoty ale niedosyt bardziej powinien pozostać tutaj niż przy fresco ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

gratuluję ;) chociaż można było wyciągnąć więcej.

 

 

#pasaz-handlowy.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
pasaz24.pl + pasaż24.pl - 3690 zł

 

Kupione "znienacka" przez Kup Teraz, za tyle za ile były wystawione. Domena pasaz24.pl zarejestrowana z palca w 2007, idn dorejestrowany rok później. Zawsze mi się podobały, choć wiedziałem że nigdy nie będę miał czasu na ich zagospodarowanie, pozostawała więc tylko sprzedaż. Co myślicie o cenie?

A na ile byś dał utargować od ceny KT, gdyby klient mocno negocjował ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A na ile byś dał utargować od ceny KT, gdyby klient mocno negocjował ?

 

10-15%, jak w większości przypadków gdzie mam ustawioną cenę kt.

 

Myślę jednak że kliknięcie KT gdy cena klientowi odpowiada ma głęboki sens. Gdyby złożył ofertę w negocjacjach targując się o 500 zł, mógłby ostatecznie stracić możliwość zakupu domeny. Sam też klikam KT jeśli cena jest ok, bo nieraz miałem już przypadek że po podjęciu negocjacji, moja oferta została odrzucona a cena KT zwiększona. Sam prawdopodobnie bym zrobił to samo, jeśli np. moja domena wisiałaby z ceną sprzed 3 lat i po otrzymaniu oferty uznałbym że jest za niska (zarówno oferta, jak i ustawiona cena). Nie mówię że tak by było w tym przypadku, ale miałem podobnie z kompletem efaktury.pl i e-faktury.pl - cenę ustaliłem jakieś pół roku przed tym, jak wchodziła ustawa o e-fakturach i temat zrobił się głośny, nie zaktualizowałem na czas kwoty i koniec końców sprzedałem ciut za tanio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem cena jaką ustaliłeś za te domeny była na dobrym poziomie, więc i zadowolenie ze sprzedaży jest uzasadnione. Gratulacje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wielkie gratki dla kupującego oraz gratki dla sprzedawcy.

Wchodząc w temat myślałem o kwocie wysokie xxxx niskie xxxxx.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trafnie ustawiona cena KUP TERAZ daje wiele niespodziewanej satysfakcji ;)

To była trafnie ustawiona cena KUP TERAZ na ten moment i na tego klienta, co nie oznacza, że była to cena optymalna dla tego kompletu domen w odniesieniu do innych potencjalnych klientów, mogących pojawić się wcześniej lub później. Wyobraźmy sobie, że cena byłaby ustalona na odrobinę niższym poziomie (np. 200 zł mniej) i być może dzięki temu (oczywiście tego już się nigdy nie dowiemy) domeny sprzedałyby się dużo wcześniej (przy - podejrzewam - podobnej satysfakcji sprzedającego, wypływającej z faktu spieniężenia domen). Czy to oznaczałoby, że cena była ustawiona na bardziej "trafionym" poziomie (szybsze zbycie domen, a pieniądze niewiele mniejsze)? A teraz wyobraźmy sobie, ze cena została ustalona na trochę wyższym poziomie (np. 500 zł więcej), przez co domeny "leżakowałyby" w portfolio np. o 3-4 miesiące dłużej, ale również zostałyby sprzedane (hipotetycznie, bo tego też się już nie dowiemy), przy być może jeszcze większej satysfakcji sprzedającego (więcej pieniążków na koncie). Czy to by oznaczało, że cena została ustalona na jeszcze bardziej "trafionym" poziomie?

To w zasadzie pytania retoryczne, spowodowane luźną refleksję ogólną, dotycząca trafności ustalanych kwot przy opcji KUP TERAZ :P

W każdym razie gratuluję pb sprzedaży, a wszystkim życzę ustalania cen KUP TERAZ na zawsze idealnie trafionym poziomie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

gratulacje ;), mam nadzieję że wkrótce przyjdzie pora na mnie, bo dawno nic nie sprzedałem powyżej 1000zł. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×