Jump to content
Sign in to follow this  
bartxx86

Obniżka cen .PL i kasa za wystawienie!

Recommended Posts

Myślę, że to ciekawa promocja w związku z ostatnimi zmianami u konkurencji ;)

 

big2.jpg

 

big3.jpg

 

UWAGA!!

 

właśnie doczytałem w regulaminie:

 

4. Dla niniejszej promocji istnieją ograniczenia maksymalnej kwoty zasilenia Panelu Klienta w ramach promocji:

 

 

a) maksymalna kwota zasilenia dla Klientów wystawiających domeny z AZ.pl wynosi 100 zł netto.

 

;) maksymalna kwota zasilenia dla Klientów wystawiających domeny spoza z AZ.pl wynosi 100 zł netto.

(limit przyznawany jest na Panel Klienta oraz Imię i Nazwisko)

 

 

Edit:

 

Pełna treść regulaminu promocji:

 

http://www.az.pl/domeny-regulaminy-promocj...ny_pid_316.html

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma nic w regulaminie (albo nie umiałem znaleźć) co w przypadku, jeśli dziś wystawię domenę/domeny na giełdę a np. za 2 dni ściągnę je z giełdy. Co się dzieje wtedy z bonusem pieniężnym...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
;) maksymalna kwota zasilenia dla Klientów wystawiających domeny spoza z AZ.pl wynosi 100 zł netto.

(limit przyznawany jest na Panel Klienta oraz Imię i Nazwisko)[/i]

 

 

no to mi sie nie oplaca, poza tym chyba jednorazowo mozna dodac 100 domen zewn, wiec jest troszke zabawy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma nic w regulaminie (albo nie umiałem znaleźć) co w przypadku, jeśli dziś wystawię domenę/domeny na giełdę a np. za 2 dni ściągnę je z giełdy. Co się dzieje wtedy z bonusem pieniężnym...

 

Sebastian

alpine5

Nie wiem, ale trzeba szybko go wykorzystać zanim odbiorą ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma nic w regulaminie (albo nie umiałem znaleźć) co w przypadku, jeśli dziś wystawię domenę/domeny na giełdę a np. za 2 dni ściągnę je z giełdy. Co się dzieje wtedy z bonusem pieniężnym...

 

Sebastian

alpine5

 

Ja się bardziej zastanawiam kiedy go naliczą ;)

 

PS. Macie dostępnych tych 5 domen w rejestracji za 0 pln? U mnie przy próbie zarejestrowania wyskakuje cena 6,90 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem, ale trzeba szybko go wykorzystać zanim odbiorą ;D

 

 

Ja się bardziej zastanawiam kiedy go naliczą ;)

 

PS. Macie dostępnych tych 5 domen w rejestracji za 0 pln? U mnie przy próbie zarejestrowania wyskakuje cena 6,90 ;)

Napisałem do nich w tej sprawie (jak i w temacie komu należy się 5 domen za 0 PLN i 10 domen w obniżonej cenie). Ja przy próbie rejestracji domeny/domen mam normalną cenę, więc nie łapię się chyba nawet na 10 szt w obniżonej cenie.

 

Dam znać co odpiszą...

 

Sebastian

alpine5

 

edit: moim zdaniem trzeba uważać jeszcze na jedną rzecz - jeśli ktoś chce dodać na giełdę AZ.pl w promocji np. 30 domen zewnętrznych (czy też wewnętrznych), to musi wykonać operację jednorazowo, a nie na raty (tzn. 10 domen przed południem i 20 kolejnych popołudniu), bo wtedy bonus zostanie naliczony tylko za pierwsze 10 szt. (jestem prawie pewien)

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napisałem do nich w tej sprawie (jak i w temacie komu należy się 5 domen za 0 PLN i 10 domen w obniżonej cenie). Ja przy próbie rejestracji domeny/domen mam normalną cenę, więc nie łapię się chyba nawet na 10 szt w obniżonej cenie.

 

Dam znać co odpiszą...

 

Sebastian

alpine5

 

edit: moim zdaniem trzeba uważać jeszcze na jedną rzecz - jeśli ktoś chce dodać na giełdę AZ.pl w promocji np. 30 domen zewnętrznych (czy też wewnętrznych), to musi wykonać operację jednorazowo, a nie na raty (tzn. 10 domen przed południem i 20 kolejnych popołudniu), bo wtedy bonus zostanie naliczony tylko za pierwsze 10 szt. (jestem prawie pewien)

 

Czemu tak?

 

No i pytanie jeszcze co z domenami, które już w momencie wejścia promocji były wystawione na giełdę AZ - czy one też łapią się na bonus? ;)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czemu tak?No i pytanie jeszcze co z domenami, które już w momencie wejścia promocji były wystawione na giełdę AZ - czy one też łapią się na bonus? ;)

1. Zawsze jest jakiś "chwytak" - to nie przez wymagany link, to za późno, to za wcześnie...

2. Bardzo wątpię, ale cóż.. wszystko się może zdażyć, a i człowiek lubi mile się zaskoczyć ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zwykle w az.pl korzystanie z promocji jest maksymalnie utrudnione....

Z maila przechodzę na baner Obniżka cen.pl daję korzystam i nie ma jak rejestrować nowych domen ...

 

btw . możecie podać link do regulaminu tej promocji ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak zwykle w az.pl korzystanie z promocji jest maksymalnie utrudnione....

Z maila przechodzę na baner Obniżka cen.pl daję korzystam i nie ma jak rejestrować nowych domen ...

 

btw . możecie podać link do regulaminu tej promocji ?

 

Właśnie też zauważyłem, że w nowym panelu rejestracja domen jest strasznie utrudniona i też chwilę się nagimnastykowałem nim znów wróciłem do głównej z okienkiem do rejestracji.

 

Regulamin: LINK

Share this post


Link to post
Share on other sites
No tak .. ale w regulaminie nie ma nic na temat rejestracji 5 .pl ...

Bo to inna promocja.

 

A te 5 domen .pl to dla firm oczywiście ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nom 5 domen jest dla firm http://www.az.pl/

 

5 x pl firma

1 x pl osoba prywatna

2 x eu wszyscy

 

A z tymi pieniążkami to też jakieś lekkie p=rzegięcie mam 70 domen domen w Panelu dodali na koncie 0PLN

wystawiłem 4 domeny z az.pl na aukcje dodali 0 PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale gdzie jest regulamin tej promocji -5domen .pl za darmo 10 kolejnych w obnizonej cenie?

Regulamin promocji "Obnizka cen .pl i kasa za wystawienie " nie precyzuje tej kwestii .

Totalny bałagan

E -mail promocyjny zawiera info o o dwóch promocjach ;) ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale gdzie jest regulamin tej promocji -5domen .pl za darmo 10 kolejnych w obnizonej cenie?

Regulamin promocji "Obnizka cen .pl i kasa za wystawienie " nie precyzuje tej kwestii .

Totalny bałagan

E -mail promocyjny zawiera info o o dwóch promocjach ;) ;) .

Oj nie było łatwo..

http://www.az.pl/domeny-regulaminy-promocj...ny_pid_300.html

 

@AZ poprawcie się w tym zakresie!

Share this post


Link to post
Share on other sites
A z tymi pieniążkami to też jakieś lekkie p=rzegięcie mam 70 domen domen w Panelu dodali na koncie 0PLN

wystawiłem 4 domeny z az.pl na aukcje dodali 0 PLN

 

Napisałem właśnie ticketa z zapytaniem kiedy te środki zostaną przyznane do konta.

 

Przy okazji zauważyłem, że w moim panelu w zakładce "Kody promocyjne" pod "Liczba wykorzystanych domen za 0 zł" widnieje domena, która nigdy nie była dla mnie zarejestrowana ;)

Looknijcie czy u Was też się tak przypadkiem nie zdarzyło ;)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może mi ktoś powiedzieć jak zarejestrować w tej promocji za darmo jedną peelkę (na osobę prywatną)? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest pytanie do az.pl

Zadałem wczoraj i czekam na odpowiedź - jak coś się okaże dam znać.

 

edit:

 

W regulaminie promocji o tych darmowych domenach .pl doczytałem że :

Czas trwania promocji.

1. Data rozpoczęcia promocji: 06.09.2011 godz. 13:00. Data zakończenia promocji: do odwołania promocji przez AZ.pl.

 

oraz

 

Po przekroczeniu liczby rejestracji domen objętych promocją kolejne domeny będą rejestrowane w cenie:

6,90 zł + VAT dla domen .pl

5,90 zł + VAT dla domen funkcjonalnych

1,90 zł + VAT dla domen regionalnych.

 

4. Liczba zarejestrowanych domen jest naliczana:

a) dla osób prawnych od 6 września 2011 roku

;) dla osób fizycznych od 6 września 2011 roku

 

Tak więc wiadomo dlaczego większość ma 6,9 do zapłacenia ;)

Szkoda że jak zwykle wszystko jest poukrywane i zagmatwane ....

Edited by pshemec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się jeszcze niestety nie doczekałem odpowiedzi na pytania, które przesłałem do az.pl mailowo w dniu wczorajszym (rano) ;)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie drogich forumowiczów!

 

 

Promocje "Obniżka cen.pl i kasa za wystawienie" są oddzielnymi promocjami i nie łączą się ze sobą,

jedna promocja dotyczy obniżki cen, a druga kasy za wystawienie.

 

Obniżka cen odnosi się do rejestracji 5 domen .pl dla firmy lub 1 .pl za darmo dla klienta indywidualnego,

oraz kolejnych 10 w obniżonej cenie rejestracji np 6,90 netto za .pl.

Promocje te są promocjami stałymi jednak ilość domen objęta promocją

może w trakcie jej trwania ulec zmianie, jak również promocja ta ( promocja stała) może zostać odwołana.

 

Promocja 5 domen .pl rozpoczęła się dnia 6 września 2011,

a liczniki na darmowe rejestracje domen polskich zostaną wyzerowane we wtorek 22 maja po południu.

 

 

Odnośnie promocji "kasa za wystawienie" informuję ,iż liczymy wystawione domeny od dnia rozpoczęcia promocji 15.05.2012r (godz. 18.00). , a premie za wystawienia będą wypłacane w formie zasileń Panelu dnia 01.06.2012r.

 

Jeżeli uczestnik promocji wystawi i ściągnie domenę podczas trwania promocji również otrzyma bonus w postaci zasilenia.

 

AZ.pl wypłaca pieniążki za wystawienie i nie pobiera opłat za wystawienie domen spoza AZ.pl:)

 

Uczestnikom, którzy biorą udział w promocji uprzejmie dziękujemy.

 

Niezdecydowanych zapraszam uprzejmie ;)

 

Pozdrawiam

Kamila Sitek

Asystentka Dyrektora AZ.pl

Edited by ksitek

Share this post


Link to post
Share on other sites

fajna promocja wystawiania domen zewnętrznych. Jedynie można dodać 20 domen zewnętrznych więc trwa to trochę.

 

Co więcej około 15 domen która mam u siebie było połączone z komunikatem że domeny znajdują się na giełdzie - widocznie nadal były u poprzednich dysponentów.

 

Wszystkie zgłosiłem mailowo

 

i oby AZ rosło w siłę. tego Wam życzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witamy

 

 

 

Dziękujemy użytkownikowi "Icebreaker" za miłe słowa i życzenia ;)

 

Będziemy się mocno starać.

 

 

 

Pozdrawiamy

 

Zespół AZ.pl

Edited by Anna Kur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odnośnie promocji "kasa za wystawienie" informuję ,iż liczymy wystawione domeny od dnia rozpoczęcia promocji 15.05.2012r (godz. 18.00). , a premie za wystawienia będą wypłacane w formie zasileń Panelu dnia 01.06.2012r.

 

Jeżeli uczestnik promocji wystawi i ściągnie domenę podczas trwania promocji również otrzyma bonus w postaci zasilenia.

 

 

Czekam zatem z niecierpliwością na zasilenie konta, gdyż dziś jest właśnie 1.06.2012 :)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konto zasilone - oby więcej takich promocji :)

Kasa dotarła do panelu, dziękuję.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×