Jump to content
Sign in to follow this  
Silkroad

lexis.pl

Recommended Posts

Sadze ze raczej zakupilo wydawnictwo lexis nexis.

 

We whois jest informacja, że zakupiło wydawnictwo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masz może linka ?

 

nie za bardzo chce podawac bezposredniego linka bo tam jest czyjes imie i nazwisko, jednak mozesz znalezc wpisujac nazwe domeny tutaj:

http://domains.adrforum.com/decision.aspx

btw. mozna wpisac samo lexis zeby zobaczyc ze odbyly sie tam ponad 43 sprawy z czego wiekszosc wygrana dla wydawnictwa.

Edited by 513581

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sadze ze raczej zakupilo wydawnictwo lexis nexis.

Czyli będę płacił więcej za ich książki :P

Ogromne graty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
wlasnie znalazlem ze w lipcu 2011 wydawnictwo to odebralo innemu polakowi lexis.biz.

 

jak wynika z analizy sprawy w punkcie :

 

PARTIES' CONTENTIONS B. Respondent failed to submit a Response in this proceeding. - i tu był chyba zasadniczy element - zainteresowany nie miał ochoty walczyć o to co swoje.

 

Więc żadna wygrana czy przegrana :-)

 

Z mojego doświadczenia : nie walczcie sami tylko proście o pomoc doświadczonego pełnomocnika - koszty nie są duże w porównaniu z tym co można ugrać.

Edited by Silkroad

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak wynika z analizy sprawy w punkcie :

 

PARTIES' CONTENTIONS B. Respondent failed to submit a Response in this proceeding. - i tu był chyba zasadniczy element - zainteresowany nie miał ochoty walczyć o to co swoje.

 

Więc żadna wygrana czy przegrana :-)

 

Z mojego doświadczenia : nie walczcie sami tylko proście o pomoc doświadczonego pełnomocnika - koszty nie są duże w porównaniu z tym co można ugrać.

 

Chyba masz rację:P Sam chyba będę musiał skorzystać z pomocy "Twojej Kancelarii", bo i mnie może dopaść efekt "przypomnieliśmy sobie o swoim" odnośnie z jednej z posiadanych moich domen.

 

Żeby nie OT. To co tu dużo mówić. Dobra sprzedaż.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje , świetna kwota .

Podejrzewam że w dziale wycen domena nie byłaby tak wysoko wyceniana :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękną kwotę uzyskałeś za tę domenę. Też kiedyś chciałbym sprzedać jakąś domenę za podobne pieniądze...

Ogromne gratulacje! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
i znów nikt nie krzyczy o cybersquattingu :)

według mnie to bylo ewidentne i dziwią mnie te wszystkie gratulacje, do tego kryptoreklama kancelarii

Share this post


Link to post
Share on other sites
według mnie to bylo ewidentne i dziwią mnie te wszystkie gratulacje, do tego kryptoreklama kancelarii

 

 

 

Dobrze, że zaznaczyłeś "według mnie" ... typowa Polska bezinteresowna zawiść.

 

 

Żaden cybersquatting !

 

Tak na skróty :

 

W naszym kraju słowo lexis - używane pod nazwą wielu firm prawniczych, szkół językowych oraz innych firm nie związanych z LexisNexis.

 

Słowa Lexis używa się także w USA w sądownictwie do określenia sygnatury sprawy.

 

Firma LexisNexis - parę lat temu wytoczyła firmie Lexus (Toyota) proces o słowo "lexus" (mimo, iż jest inne) i tam właśnie udowodniono, że słowo Lexis ma swoje źródła w greckim i używane od kilku set lat.

 

Więc jeśli, ktoś nie chce się chce ośmieszyć używając słowa Cybersquatting - to polecam google i wikipedie.

 

ps.

Tak dalej i temat "Sprzedane" umrze śmiercią naturalną . Nie ma co się dziwić, że transakcje na kilkadziesiąt tysięcy pln i więcej są "ukryte"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
według mnie to bylo ewidentne i dziwią mnie te wszystkie gratulacje, do tego kryptoreklama kancelarii

bezczelnosc? glupota ? zawisc ? zazdrosc ? a moze 4 w 1 ?

 

1. stawiasz zarzut o cybersquotting - przez wnikliwosc zajrzalem w stopke twoich domen na sprzedaz - posortowalem sobie wg kolejnosci odwiedzin i wyrzucilo mi na 1 miejscu domene MODULAR.PL - nie szukajac dalej wpisalem sobie w UPRP.GOV.PL i zgadnij co wyszlo ? :) - i kto tu jest RASOWYM CYBERSQUOTTEREM ?

 

Rodzaj znaku towarowego

(550) Słowny

(...)

Data Typ decyzji

18-01-1994 Decyzja o rejestracji

 

 

http://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=634914

 

 

2. jaka KRYPTO-reklama ? kolega napisal otwartym tekstem o tym fakcie - i chwala mu za to - podzielil sie przydatna wiedza na forum, ktore do tego m.in. sluzy

 

3. Gratuluje sprzedazy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobrze, że zaznaczyłeś "według mnie" ... typowa Polska bezinteresowna zawiść.
bezczelnosc? glupota ? zawisc ? zazdrosc ? a moze 4 w 1 ?

 

jaka zawisc? ludzie, dyskusja na temat znaku to juz dla Was zawiść?

wbrew przeciwnie, ciesze sie z kazdej wiekszej sprzedazy

 

dobrze wiem ze lexis ma kilka znaczen i funkcjonuje dosc duzo firm z tą nazwą, tak samo jak mój modular

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
A sie spinacie niepotrzebnie. Graty ode mnie :)

racja - niepotrzebnie - sorry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×