Jump to content
Anna Kur

Zerowanie liczników w AZ.pl!!!

Recommended Posts

dla domen polskich każdy Klient firmowy może ponownie zarejestrować 5 domen .PL za 0 zł, jeżeli jesteś Klientem indywidualnym masz do wykorzystania 1 darmową rejestrację.

 

Zapraszamy na www.az.pl

 

Zespół AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta promocja obowiązuje przy domenach testowych? Bo coś mi nie działa i cały czas nalicza mi 8,49 zł przy próbie rejestracji.

Natomiast poprawnie, za 0zł mogłem zarejestrować .eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zarejestrowałem dziś rano 3 testowe (akurat i tak na dniach miały kończyć się testy, a okazały się bardzo owocne) i pokazało mi:

 

Domena 1 : 0 PLN

 

Domena 2 : 6,90 PLN netto

 

Domena 3: 6,90 PLN netto

 

zastosowałem dodatkowo mały trik i wpisałem w pole kodu rabatowego obecnie obowiązujący (z promocji 40%) i jeszcze troszkę zaoszczędziłem. Policzyło mi co prawda (jeśli dobrze pamiętam) trzy domeny płatne (nie było już gratisowej za 0 PLN), ale po 4,15 PLN netto/sztuka. Gratisową za 0 PLN oczywiście nie omieszkałem zarejestrować po kolejnych kilku minutach.

 

Jak zwykle (i w przypadku 99% moich interesów z az.pl) jestem bardzo zadowolony i dziękuję !

 

Podpowiadam pomysł na kolejną promocję -> Darmowe (lub np. za 20 gr netto) testowanie domen w liczbie np. 20 szt. na użytkownika - tego jeszcze nie było ;)

 

Sebastian

alpine5

 

edit: dodatkowo za zamówienie, które w przypadku tych 3 domen opiewało na kwotę trochę ponad 12 PLN netto, otrzymałem (i każdy tak chyba by miał) kod rabatowy do wykorzystania przy następnych zakupach (-25%). Jak tu ich nie lubić :)

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
zastosowałem dodatkowo mały trik i wpisałem w pole kodu rabatowego obecnie obowiązujący (z promocji 40%) i jeszcze troszkę zaoszczędziłem. Policzyło mi co prawda (jeśli dobrze pamiętam) trzy domeny płatne (nie było już gratisowej za 0 PLN), ale po 4,15 PLN netto/sztuka. Gratisową za 0 PLN oczywiście nie omieszkałem zarejestrować po kolejnych kilku minutach.

 

No i chyba właśnie z tego powodu, że się tym tutaj pochwaliłeś ja już tego samego "triku" wykorzystać nie mogę, ale z Ciebie papla Sebastianie :)

 

http://www.di.pl/index.php?s=&showtopi...st&p=502670

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś dostałem maila z działu promocji AZ o zerowaniu liczników .pl i 2x .eu za darmo, ale wszystko wygląda na to że skorzystałem z tych promocji zanim dostałem maila z informacja ;) chyba, że to kolejne zerowanie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasznie naciągana ta "promocja".

Dostaje wiadomość 30.05.2012 od AZ że jest zerowanie liczników na domeny eu i pl. Ale niestety eu nie mogłem zarejestrować, więc napisałem do nich maila z zapytaniem. Otrzymałem wiadomość, że domeny zarejestrowałem 1 maja...

Więc może ktoś z AZ wytłumaczyć na czym polega ta promocja ? :)

 

 

edit:

Ma ktoś może do oddania jakiś promocyjny kod w AZ ? będę wdzięczny za jakąś "15%" ;)

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie !

 

 

Uprzejmie informuję, iż mailing wysłany dnia 29.05.2012 roku zatytułowany:

 

"Zerujemy liczniki i rozdajemy darmowe domeny .EU. Nie czekaj!"

 

dotyczył zerowania liczników dla domen .pl i promocji na dwie domeny .eu za 0zł

 

Wszystkie informacje dotyczące promocji zostały zawarte w treści maila:)

 

 

Pozdrawiam

Kamila Sitek

Asystentka Dyrektora AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×