Jump to content
Sign in to follow this  
Zizou

ją.pl

Recommended Posts

ją.pl

ją.pl

 

ją.pl - proszę o wycenę. Dwuliterówka, niestety z polskim znakiem, ale w odróżnieniu od wielu kombinacji, takie połączenie coś znaczy i nawiązuje (w moim odczuciu) do sfery kobiecości itd. To moja pierwsza domena zakupiona na rynku wtórnym, za stosunkowo nieduże pieniądze.

 

Proszę o wycenę.

Edited by apze
Proszę nie wprowadzac w bład podając domenę nie IDN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam pojęcia jaką kwotę możesz oczekiwać i żaden serwis też nie przychodzi mi do głowy.(może coś o uwodzeniu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyobrażam sobie, że można dużo dopasować subdomen (nie wiem, czy użyłem prawidłowego słowa), np. oczaruj.ją.pl - coś o prezentach. poznaj.ją.pl - randki/turystyka itd. itd. Poza tym, to po prostu dwuliterówka IDN... czy ktoś jeszcze podjąłby się wyceny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brak zastosowania na dzień dziejszy, a tworzenie choćby subdomen to raczej wróżenie z fusów. Nawet tworząc cokolwiek typu poznaj.ją.pl, musielibyśmy posiadać wersję poznaj.ja.pl

 

Brak zastosowania. 0zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie macie dla mnie dobrych wiadomości :(. Myślałem, że przy powszechnym braku trzyliterówek (w sensie, rejestrowanych z palca), to taka dwuliterówka IDN to będzie dobry pomysł, tym bardziej, że coś tam oznacza, nie jest taka całkiem "abstrakcyjna" jak niektóre zestawienia literek. Spróbuję na niej zarobić...

Share this post


Link to post
Share on other sites

zdecydowanie wolałbym wybrać 3lit ze znakami specjalnymi niż tą 9 znakową domenę (czyt ją.pl = xn--j-wha.pl)

 

Jak dla mnie wizjoner z Ciebie niezły.. jednak jeśli sam nic tam nie postawisz nikt się domeną nie zainteresuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie podejmę się wyceny, ale na pierwszy rzut oka ciekawa domena.

ciekawa to jest Twoja opinia a domea nic nie warta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brak zastosowania na dzień dziejszy, a tworzenie choćby subdomen to raczej wróżenie z fusów. Nawet tworząc cokolwiek typu poznaj.ją.pl, musielibyśmy posiadać wersję poznaj.ja.pl

 

Brak zastosowania. 0zł.

Myślę podobnie, bardzo niskie XXX PLN uważałbym za sukces w przypadku ewentualnej sprzedaży.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×