Jump to content
marismo

Adsense - doświadczenia

Recommended Posts

Pytanie do osób, które miały przejścia z Google Adsense. Co dzieje się, jeśli Google uzna, że wasza witryna (będąca niejedyną) uznana zostanie za "niewartościową" tj. typową ścianę z reklamami? Czy w takich przypadkach blokują całe konto i pieniądze, czy zabierają pieniadze zarobione tylko przez określoną stronę i wysyłają np. ostrzeżenia? Oczywiście nie pytam o typowe i oczywiste nadużycia, ale o kwestie kontrowersyjne. Przykładowo - becikowe*com - strona nastawiona na klikanie w reklamy, ale dość gruntownie "sprawia wrażenie" ;) witryny treściwej i piszącej 'z zainteresowaniem' - czego się spodziewać, gdy pracownik Google Polska odwiedzi taką witrynę, da bana globalnego, czy zablokuje tylko witrynę użytkownika (plus ewentualnie środki z tej domeny)? Czy w razie bana ktoś się kłócił z Google? Wszak we wspomnianym przypadku ciężko będzie udowodnić punkt z regulaminu, że strona nie jest autorska i wartościowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

akurat strona ktora podałes wg mnie nie kwalifikuje sie do naduzyc , ale nie mam wiedzy za bardzo w tym temacie moze sie ktos inny wypowie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy nie kwalifikuje się to nie byłbym taki przekonany, to raczej kwestia uznaniowa (niestety) w razie kontroli witryny przed wypłatą środków partnerowi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja od ponad roku omijam z daleka AdSence.

Zablokowali mi konto na którym miałem już ładne pieniądze.

Napisali że do decyzji odwołać sie nie mogę oraz nie mogę dostać konkretnej odpowiedzi dla czego podjęli taką decyzję.

 

Niby ogromna firma, a takie akcje robi...

 

Przykładowo: mniejsza firma cpmprofit kończy działalność - co zrobili?

Poinformowali użytkowników i znieśli minimum do wypłaty, aby każdy mógł otrzymać swoje pieniądze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×