Jump to content
Sign in to follow this  
pb

Przenieś domeny do premium.pl i odnawiaj po 40 zł

Recommended Posts

Drodzy forumowicze! :wub:

 

Miło mi poinformować o nowej promocji w premium.pl. Od dziś do końca sierpnia 2012, każdy kto przeniesie 50 lub więcej domen .pl do naszego serwisu, będzie mógł odnowić je w cenie 40 zł netto bez względu na obowiązujący go standardowo cennik. Regulamin znajduje się tutaj, zaś poniżej najważniejsze zasady:

 

* promocja trwa od 20.06 do 31.08.2012

* aby skorzystać z promocji, należy przenieść jednorazowo minimum 50 teraz wystarczy 10! (1-31.07.2012) domen .pl

* domeny przeniesione w okresie promocji mogą być odnowione w cenie 40 zł netto

* odnowienie ww. domen w promocyjnej cenie może nastąpić w dowolnym momencie, także po zakończeniu promocji

* wytransferowanie domeny przez skorzystaniem z promocyjnego odnowienia powoduje utratę możliwości odnowienia jej w promocyjnej cenie, jednak nie ma wpływu na pozostałe domeny

 

https://premium.pl/promo/przeprowadzka.html

 

Zapraszamy do przenosin!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna promocja, ale co z tymi którzy już mają do Was przeniesione domeny? Czuję się pokrzywdzony ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna promocja, ale co z tymi którzy już mają do Was przeniesione domeny? Czuję się pokrzywdzony ;-)

 

Spodziewaliśmy się tego pytania i mam tu na karteczce przygotowaną odpowiedź:

 

"Dla wszystkich naszych obecnych i przyszłych klientów, już 1 lipca zaprezentujemy nowe, atrakcyjne* cenniki domen."

 

(*) jeszcze atrakcyjniejsze niż dotychczas :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, dwie sprawy:

- premium to kolejny rejestrator, gdzie "hurt" oznacza od 50 domen. Tymczasem np. ja chciałbym przenieść ok 20-30 domen jednorazowo więc nie załapię się na promocję.

Do wszystkich rejestratorów: jeśli ktoś przygotuje ofertę "minihurtową" dla posiadaczy ~20 domen przy przedłużeniu na poziomie 40 zł netto (oby tylko taniej niż cena ostateczna dla niehurtowego klienta detalicznego w najtańszej firmie - dropped), na pewno zyskacie sporo klientów

- czy teoretycznie w/w promocja wyklucza możliwość wytransferowania domeny po paru tygodniach od przedłużenia z premium do innej firmy? Z w/w informacji wynika, że nie ma takiego haczyka?

Edited by marismo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, dwie sprawy:

- premium to kolejny rejestrator, gdzie "hurt" oznacza od 50 domen. Tymczasem np. ja chciałbym przenieść ok 20-30 domen jednorazowo więc nie załapię się na promocję.

Do wszystkich rejestratorów: jeśli ktoś przygotuje ofertę "minihurtową" dla posiadaczy ~20 domen przy przedłużeniu na poziomie 40 zł netto (oby tylko taniej niż cena ostateczna dla niehurtowego klienta detalicznego w najtańszej firmie - dropped), na pewno zyskacie sporo klientów

- czy teoretycznie w/w promocja wyklucza możliwość wytransferowania domeny po paru tygodniach od przedłużenia z premium do innej firmy? Z w/w informacji wynika, że nie ma takiego haczyka?

 

Ja to kiedyś rozwiązałem kupując xx domen na aukcjach od złotówki w Premium ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie tylko, w którym momencie trzeba mieć te minimum 50 domen. Czy system działa tak, że przedłużenie kosztuje 40 netto w każdej chwili, kiedy próbuję przedłużyć i mam akurat 50 domen?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marismo - wnioskuję, że nie zerknąłeś w regulamin tej promocji.

Haczyków nie ma czyli jak domenę odnowisz po 40 zł netto to możesz przetransferować do innego rejestratora. Tyle, że w regulaminie jest dokładnie wyjaśnione, że musisz przenieść 50 domen a nie, że musisz mieć 50 domen.

 

Aha jeszcze jest raczej tak, że te co najmniej 50 domen musi być przeniesione w jednym transferze hurtowym, a nie na raty i po tym transferze pewnie obniżą się dla tych domen odnowienia.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thomaso, w tej promocji nie wymagamy jednoczesnego transferu. A więc gdy system wykryje minimum 50 domen .PL przeniesionych w trakcie trwania promocji, ustawia dla nich cenę przedłużenia 40 zł netto. W tej promocji również (wyjątkowo) nie blokujemy dostępu do promocji osobom, które w przeszłości dokonały nadużyć w specjalnych ofertach premium.pl.

 

Przedłużenia można dokonać w dowolnym czasie po przeniesieniu (również po zakończeniu promocji). A więc w zasadzie transferując domeny .PL w trakcie promocji ma się przynajmniej przez rok NASKowe ceny przedłużeń.

 

W promocji nie mogą brać udziału utrzymywane już domeny (a więc transfer na zewnątrz i powrót z domeną nie aktywuje promocji), ale dla domen utrzymywanych u nas już 1 lipca zaprezentujemy nowy, korzystniejszy cennik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to fajna jest ta promocja. Myślę, że trochę osób z dropped ucieknie. Ja z kolei poprzenosiłem domeny m.in.do az.pl bo tam za 40 zł netto też przyjmują transfery (pod warunkiem, że domena wcześniej u nich nie była) i to bez żadnych limitów minimalnej ilości domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaka będzie cena za odnowienie domen przeniesionych do premium podczas trwania promocji, a następnie przetransferowanych na inne konto w premium, należących do innego podmiotu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grzegorz, niestety wszelkiego rodzaju transfery/sprzedaże itd. nie przekazują "przekazać" promocyjnej ceny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To już mam dla Was hasło reklamowe:

 

Przenieś się do Premimum.pl bo Twoja nieodnowiona domena już tam jest

 

:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy ma znaczenie dla uzyskania promocyjnego odnowienia fakt, że przeniesiona domena była kiedys w premium, czy jedynie istotne jest aby nie byla na koncie konkretnej osoby/firmy która z takowej promocji chce skorzystać?

Edited by mindryl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z promocji wyłączone są jedynie domeny będące w premium.pl w chwili jej startu. To, czy domena w przeszłości była w panelu, nie ma tym razem znaczenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thomaso, w tej promocji nie wymagamy jednoczesnego transferu. A więc gdy system wykryje minimum 50 domen .PL przeniesionych w trakcie trwania promocji, ustawia dla nich cenę przedłużenia 40 zł netto. W tej promocji również (wyjątkowo) nie blokujemy dostępu do promocji osobom, które w przeszłości dokonały nadużyć w specjalnych ofertach premium.pl.

Chciałbym podnieść tę kwestę:

w regulaminie jest zapis o jednoczesnym transferze 50 sztuk.

Jak ma się to do tego co napisał Interson.

Z uwagi na brak czasu chciałbym "ciupać" po 10 szt. domen przez 7 dni. Załapię się na ofertę.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miło mi poinformować, że specjalnie na prośbę mniej-hurtowych użytkowników, w lipcu obniżyliśmy próg aktywacji promocji z 50 do 10 domen. Teraz wystarczy więc przenieść minimum 10 domen do premium.pl, aby odnawiać je w cenie 40 zł netto. Regulamin: https://premium.pl/article/view.html?id=55

 

Formularz transferu: https://premium.pl/transferin/new.html

 

Jednocześnie zalecamy przy transferze zawsze używać opcji "kopiuj dane kontaktu" (wybierana z rozwijanki pod formularzem) aby uniknąć sytuacji takich jak opisana tutaj: http://di.pl/topic/85639-po/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spodziewaliśmy się tego pytania i mam tu na karteczce przygotowaną odpowiedź:

 

"Dla wszystkich naszych obecnych i przyszłych klientów, już 1 lipca zaprezentujemy nowe, atrakcyjne* cenniki domen."

 

(*) jeszcze atrakcyjniejsze niż dotychczas :-)

 

I co z tą obietnicą?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I co z tą obietnicą?

 

Drogi użytkowniku! Jeśli posiadasz jeszcze jakieś domeny poza premium.pl, lipiec jest najlepszym miesiącem na ich przeprowadzkę! Teraz wystarczy przenieść minimum 10 domen .pl od innego rejestratora, aby każdą z nich móc jednorazowo odnowić w cenie 40 zł netto, a więc najtaniej w Polsce! Po co przepłacać, skoro można mieć wszystkie domeny w jednym miejscu - najwygodniej i najtaniej? :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oferta premium rozwija się naprawdę bardzo dobrze. Robiąc ukłon do miejszych hurtowników, z pewnością dojdą kolejni klienci. Mam tylko nadzieję, że w momencie zmonopolizowania rynku - po wykoszeniu konkurencji - ceny nie pójdą w górę :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oferta premium rozwija się naprawdę bardzo dobrze. Robiąc ukłon do miejszych hurtowników, z pewnością dojdą kolejni klienci. Mam tylko nadzieję, że w momencie zmonopolizowania rynku - po wykoszeniu konkurencji - ceny nie pójdą w górę :P

 

Trzymam mocno kciuki za Premium, niemniej śmiem twierdzić, iż po upadku konkurenta daleko Przemkowi będzie do zmonopolizowania rynku - za co również trzymam kciuki :P;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień się jeszcze nie skończył, dziś czeka nas/Was jeszcze jedno ogłoszenie. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obiecałem 1.07, ale start będzie dopiero jutro - wszystko przez euro, weekend, burzę itp. itd. ;-)

Ale skoro obiecałem, to napiszę na czym polegać będą nowe, jeszcze atrakcyjniejsze ceny. Otóż wprowadzamy do cenników nowy parametr - wiek domeny w premium.pl. Dla wszystkich kont z 100+ domenami, jeśli dana domena (.pl) jest w premium.pl od minimum trzech miesięcy, może być odnowiona w cenie 40 zł netto (i analogicznie taniej dla domen funkcjonalnych, regionalnych, idn). W ten sposób chcemy podziękować wszystkim użytkownikom, którzy zaufali nam i wybrali premium.pl jako miejsce utrzymywania swojego portfolio domen. Domeny zarejestrowane bądź przeniesione do premium mniej niż 90 dni przed datą odnowienia, będą odnawiane tak jak dotychczas, wg cennika obowiązującego dla danego konta zgodnie z ilością utrzymywanych domen. To tyle aby zaspokoić ciekawość i spełnić obietnicę, a już jutro zamieszczę w tej sprawie osobne ogłoszenie z linkiem no nowego cennika oraz regulaminu. :-)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×