Jump to content
Sign in to follow this  
warol

djyh.pl

Recommended Posts

Wnoszę, że chodzi o trzyliterówkę, bo ta druga nie jest zarejestrowana.

 

Kojarzy mi się z DJ'em Y, czyli jakimś didżejem na literę "Y". Końcówki pozajmowane, bo to 3-literówka. Pod *.com parking, pod *.net i *.info przekierowanie na brand/logo serwis, pod *.eu szrajbnięty blog i że na sprzedaż, a *.org kończy się na 404, czyli rewelacji nie ma. Można liczyć na to, że kiedyś jakaś konkretna firma będzie miała taki skrót (np. Domain Journal of Youth - co prawda nie wiem co to znaczy...), a prędzej, że jakiś D2D będzie kolekcjonował wszystkich 3-literowych DJ'ów. Tylko kiedy to nastąpi...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

do 100 zł lub

- szukaj KK, co raczej będzie bardzo trudne

-czekaj na KK, co w największym prawdopodobieństwie oznacza przedłużanie tej domeny wiele lat, zanim znajdzie się ktoś zainteresowany skrótem i jeszcze zechce przy nim pozostać i zapłacić tyle, ile ci będzie pasowało

Edited by prezes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Celowo napisałem "do". 100 zł to byłby sukces. W chwili obecnej jest trochę osób którym wydaje się, że kupienie czegokolwiek LLL.pl czy L-L.pl to wielka okazja, wystarczy że spada jakieś cudo typu w-e.pl (przykład) i rzucają się, szczęście, że domena musi być opłacona na rok, inaczej takie wynalazki non stop spadałyby i byłyby przechwytywane przez kolejnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Celowo napisałem "do". 100 zł to byłby sukces. W chwili obecnej jest trochę osób którym wydaje się, że kupienie czegokolwiek LLL.pl czy L-L.pl to wielka okazja, wystarczy że spada jakieś cudo typu w-e.pl (przykład) i rzucają się, szczęście, że domena musi być opłacona na rok, inaczej takie wynalazki non stop spadałyby i byłyby przechwytywane przez kolejnych.

 

Zgadzam się, nie każda taka domena to okazja. Są trzyliterówki, za które można spokojnie zapłacić parę stówek i to się opłaci, są i takie, które za 50 złotych nie znajdą kupca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×