Jump to content
Sign in to follow this  
WasyldaGod

Cześć

Recommended Posts

Cześć. Jestem Artur. Jestem Domenoholikiem. (sala odpowiada "cześć Artur")

 

A tak poważnie to dopiero zaczynam. Traktuje to jako zabawę. Do końca sierpnia 2013 roku chciałbym zarobic na tym "biznesie" 700zł. Czy się uda- zobaczymy.

 

Obecie posiadam jedną domene zaparkowaną w Sedo (dokladniej od dzisiaj).

 

Na codzień pracuje w sklepie RTV, jak również (prywatnie) zajmuje się kalibracją telewizorów i doborem sprzętu RTV AGD dla Klienta- także jak ktos ma jakies pytania to zapraszam na PW.

 

To by było tyle tytułem wstępu.

Edited by WasyldaGod

Share this post


Link to post
Share on other sites

WasyldaGod napisał:

 

sala odpowiada "cześć Artur"

 

WasyldaGod napisał:

 

Do końca sierpnia 2013 roku chciałbym zarobic na tym "biznesie" 700zł. Czy się uda- zobaczymy.

 

bartxx86 napisał:

 

Tylko 700 pln? Niski sobie cel ustawiłeś ;-)

 

 

Cześć! To nie jest niski cel - ale z moich doświadczeń - ja to przerobiłem na własnej skórze. Zarobić możesz i tysiąć, ale kurde, pasowałoby mieć 1 tysiąc na inwestycje.

 

Ja chciałem zarobić - kilka ostatnich miesięcy zakończyło się tak - zero zarobku, bo ja nie mam za co kupić domen i opłacić promocji domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj,

 

Paradoksalnie łatwiej jest osiągnąć bardziej ambitny cel niż taki przeciętny. Łatwiej wyrwać jedną super laskę niż 10 średnich. Po prostu zmienia się perspektywa myślenia. Także zachęcam do stawiania sobie dużych celów, dopisz jedno 0 do swojej liczby i będzie git.

 

Powodzenia!

Edited by Owner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×