Jump to content
rangiz9

Pomoc w wyborze hostingu

Recommended Posts

Jaki byście polecici hosting na stronę www firmy?

 

Poczta założona na gmailu, więc nie potrzeba miejsca dla niej.

 

Firma działająca raczej na rynku lokalnym.

 

Dodatkowo chciałbym tam postawić drugą stronę www z własną domeną, coś a'la blog.

 

Domeny obecnie trzymane są w dropped.pl, więc zastanawiam się nad hostingiem tam. Warto? Czy pakiet start będzie dobry na moje potrzeby?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam hosting w 2be, jest ok, ale poczta słaba (brak możliwości zarządzania spamem z poziomu użytkownika, biała i czarna lista = maile do admina, poza tym przepuszcza pełno spamu z ru i ua)

 

Mam hosting w cal, nie jest ok (co jakiś czas po wejściu na stronę mam info parkingowe strona w budowie, przekierowuje na ich główną po chwili. Mimo kilkukrotnych zgłoszeń i screenów zawsze info że strona wyświetla się poprawnie lub będziemy monitorować)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Solidna marka: http://www.hekko.pl/hosting_www.html

 

Jest łatwo, szybko i bezawaryjnie, a do tego spory wybór za niską cenę (dodatkowo teraz jest promocja).

 

Polecam - mam u nich dwa serwery , na proste strony w zupełności wystarczy.

Plusy

- tanio :)

- szybka pomoc techniczna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hekko na drobne spamy zapleczowe jest ok, ale firmówki bym nie postawił. Nieduże firmowe serwisy klientów wieszam na proste.pl w najtańszym pakiecie - naprawdę wysoka jakość hostingu, nigdy nie spotkałem się z jakimiś problemami (to jest jakby tania marka firmy iq.pl, z której korzystałem już praktycznie 10 lat temu). Wcześniej korzystałem (mam tez coś tam jeszcze) też z netmark.pl (cały czas piszę o niedużych czy średniej wielkości typowych firmówkach) czy masternet.pl - i tu również bez zastrzeżeń, chociaż czasem były jakieś bardzo drobne przestoje (bodajże raz) w masternet, a w netmark tez coś było (jakiś drobiazg) ale już nie pamiętam jaki, więc skoro nie pamiętam, to musiała być naprawdę jakaś drobnostka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

szukam hostingu w celu zagospodarowania znaczniejszej ilości domen, stąd ważne aby był bez limitu domen .

Może ktoś poleci coś dobrego i taniego .

Share this post


Link to post
Share on other sites

W związku z tym mam pytanie czy pakiet easypack będzie wystaraczający na stronę firmową o zasięgu lokalnym i stronkę a'la blog?

Wystarcze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krecik

www.superhost.pl - hosting 8 zł miesięcznie. Wydajny, niezawodny, firma z ugruntowaną pozycją na rynku - polecam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Mam serwer w Nazwa.pl za który w pierwszych latach płaciłem ok 300zł rocznie, teraz ten serwer kosztuje prawie 600zł i planuje się przenieść gdzieś indziej i pytanie do Was gdzie najlepiej.

 

Przy serwerze w Nazwa.pl mam nielimitowany transfer ale średnio wykorzystuję o 100 do 200 gb transferu na miesiąc.

 

Cały serwis zajmuje ok 3 gb - 2 gb serwis 1 gb poczta oraz ok 200mb baza danych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tańsze hostingi

 

2ap.pl

aBajt.pl

Cal.pl

eHost.pl

FC.pl

HostBank.pl

HostIt.pl

Proste.pl

Webd.pl

 

Droższe hostingi:

 

IQ.pl

Kei.pl

Progreso.pl

ProHost.pl

 

 

* nie wiem jak działają, mam tylko Hekko.pl i Proste.pl i są OK

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest nowinka34

ja mam hosting w Webd.pl. Praktycznie bezawaryjny i bardzo tani :) Polecam!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mam hosting w Webd.pl. Praktycznie bezawaryjny i bardzo tani :) Polecam!

 

Webd.pl

 

a na coś większego - megiteam.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest nataly2288

megiteam.pl i webd.pl- z nich korzystam i narzekać nie mogę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mogę od siebie dorzucić jeszcze ovh. Może cenowo nie jest atrakcyjny, ale sprawdzony ;)

 

 

A hosting powinien być tani

 

 

# Tani-Hosting.pl

 

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×