Jump to content
marekdt

Witam :)

Recommended Posts

Cześć, mam na imię Marek. Jestem inwestorem... eee - spekulantem jeśli chodzi o FX, i opcje.

Domeny zamierzam uczynić swoim alternatywnym portfelem - coś jak wino czy whisky.

Dodatkowo wielbiciel łamigłowek, gier strategicznych i planszówek.

Miło was wszystkich poznać. Mam nadzieje, że czasem ktoś mi pomoże, poradzi - jeśli będę miał problem. Z mojej strony jeśli będę wiedział jak - na pewno pomogę.

Pozdrawiam !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Marku :-)

 

I zapraszam do udziału w kończących się za chwilkę aukcjach z mojej sygnaturki ;-)

Dziękuje za zaproszenie

Z pewnością będę brał udział w jakichś aukcjach - jednak póki co interesują mnie moje pomysły na domeny... a

trochę ich mam... :)

Muszę się jeszcze wiele nauczyć...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, mam na imię Marek. Jestem inwestorem... eee - spekulantem jeśli chodzi o FX, i opcje.

 

No to się dobrze odnajdziesz na rynku domen, bo tu też są opcje. :P

 

Witaj na forum. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Marek,

 

mam nieco podobne zainteresowania, tzn. "bawiłem się" swojego czasu na metatrader 4.0, ale w realu mi się nie sprawdziło, potem się dowiedziałem, że broker widzi pozycje, gra dla platformy i może się zdarzyć, że palec mu się obsunie ;) i pozbija klientom stop loss'y. Ogólnie ciekawe zajęcie. Chętnie bym się dowiedział gdzie, jak i co teraz się robi i dzieje na FX, bo jestem poza obiegiem. Słyszałem, ze fibo teraz się stosuje, ale nie obczajam jeszcze z czym to się je...

 

Powodzenia w spekulacjach :)

AA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Marek,

 

mam nieco podobne zainteresowania, tzn. "bawiłem się" swojego czasu na metatrader 4.0, ale w realu mi się nie sprawdziło, potem się dowiedziałem, że broker widzi pozycje, gra dla platformy i może się zdarzyć, że palec mu się obsunie ;) i pozbija klientom stop loss'y. Ogólnie ciekawe zajęcie. Chętnie bym się dowiedział gdzie, jak i co teraz się robi i dzieje na FX, bo jestem poza obiegiem. Słyszałem, ze fibo teraz się stosuje, ale nie obczajam jeszcze z czym to się je...

 

Powodzenia w spekulacjach :)

AA

To niestety smutna prawda - broker ma Metatradera dla brokerów - co im pozwala na dużą dowolność w tym manipulację.

Dlatego się omija MM. - Chociaż czasem i te MM są ok... jeśli grają fair...

Oj oj, na real bez znajomości Fibonaciego to ciężko musiało iść.

Pozdrawiam

 

Ps. Dzięki wszystkim za ciepłe przywitanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marka serdecznie witam a co do Waszego Fibo...

 

... jako dealer walutowy z wieloletnią praktyką i uczestnik rynku forex mogę Wam powiedzieć jedno... darujcie sobie całą analizę techniczną. Nic innego jak wymysł znudzonych analityków. Większość ją zna ale jakoś ta sama większość chodzi na 9-tą do pracy zamiast siedzieć na Seszelach pod palmą i zarabiać na tym kasę. Liczy się tylko jedno: wyczucie rynku. I jeszcze jadna kwestia... ponieważ jest tak, że jest to gra o wartości zerowej zawsze będzie tak jak będą chcięli GRUBI na tym rynku. Jak stwierdzą, że wyciągają edka (eur/usd) na 2.0 to tak zrobią. A reszta może tylko "przy okazji" przy tym zarobić. No ale nie odbieram Wam złudzeń. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To tak jeszcze tylko dopytam retorycznie, w której grupie jesteście Panowie dealerzy walutowi? :P

 

32 "ostrożne" transakcje pod rząd na edQ i wszystkie z zyskiem. Później przypomniały mi się słowa Gordona Gekko (przyp. Michael Douglas - Wall Street) "Greed is good"... i to była ta jedna transakcja. Wyczyścili do zera :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To tak jeszcze tylko dopytam retorycznie, w której grupie jesteście Panowie dealerzy walutowi? :P

 

Ciekawe jak by wypadły analogiczne wyliczenia dla domen:

 

Nie zdobyli fortuny, stracili pieniądze - na foreksie przegrywa aż 82 proc. grających Polaków

 

Bo tu też można zyskać dużo, ale i stracić dużo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×