Jump to content
Sign in to follow this  
ryskadow

nadgorliwy admin DawPi

Recommended Posts

Witam!

 

Pol godziny temu dalem ogloszenie w dziale sprzedam

 

admin DawPi napisal ze "zly temat" i skasowal posta.

 

Poprzedni admini,ci normalni dawali info na PM i czlowiek mial czas na poprawki (mozna taki post zawiescic jesli komus cos nie pasuje).

 

 

a tu delete i martw sie czlowieku co zle napisales,

mysle ze mozna miec szanse na poprawe, a tak to nie mam nawet kopii posta.

 

 

 

 

moze wypowiedza sie inni admini....

Ryszard

 

 

 

ps. licze ze dostane kopie mojego posta na priv

bo znow napisze to samo co poprzednio, jesli nie wiem gdzie byl blad

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tez jestem za tym aby informowac na PM co jest nie tam w poscie.

 

 

teraz to jest jak cenzura za komuny,

rozumiem gdyby to bylo ktores wykroczenie w tygodniu, ale chyba jest to pierwsze od miesiecy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Regulamin działu Handel został mocno przetrzebiony. Zostały tylko najważniejsze jego punkty, nie ma jak wcześniej obowiązku podawania daty rejestracji itd.

Obecnie są to punkty:

Regulamin działu "Handel i Ogłoszenia":

#W tytule tematu powinna się znajdować nazwa domeny.

$Domenę można umieścić tylko w jednym dziale. Jeżeli jest to przykładowo polska domena z ruchem, należy się zdecydować na jeden dział.

#W dziale "Inne Ogłoszenia" można zamieszczać tylko ogłoszenia związane z tematyką domen.

#W tym dziale nie można podnieść/odświeżyć tematu.

#Domenę kolejny raz na sprzedaż można dać po upływie minimum 4 miesięcy.

i tak dalej.

 

Napisałem Ci w ostrzeżeniu:

złamanie regulaminu działu.błędny tytuł.

 

Czy oba podkreślone zdania coś Ci mówią? Nie? A powinny ni mniej ni więcej tyle, że napisałeś błędny tytuł. Co tutaj jest niejasnego?

 

Metodę tę stosuję od dawna i dopiero pierwsza osoba ma pretensje. Szkoda tylko, że niczym nie uzasadnione.

 

Swoją drogą zauważam, że ostatnio na forum jest moda na pranie brudów na forum publicznym. A wydaje mi się, że wpływ na moje działanie mają tylko dwaj admini.

 

Cenzura za komuny? Człowieku, wiem, że masz 40 na karku, ale widzę, że nie znasz podstawowych pojęć. Jaka cenzura? Czy ja coś zmieniłem? Nie zastosowałem się do regulaminu - dostałeś warna i skasowałem temat.

 

Czy to pierwsze czy n-te złamanie regulaminu, masz taki staż na forum i taką wiedzę i uważam Cię za inteligentnego człowieka, ze zastosowanie się do tych prostych zaleceń nie powinno stanowić dla Ciebie problemu.

Żalisz się tutaj jak taki mały chłopczyk w piaskownicy, któremu kolega wziął łopatkę.

 

Wybacz, ale ja nie mam sobie nic do zarzucenia:

został popełniony błąd - poniosłeś konsekwencje.

 

Dalsze moje wypowiedzi są zbędne. Myślę, że najwyższa pora by najwyższa władza zabrała głos.

 

Pozdrawiam,

DawPi

 

 

EDIT:

@Pan Grzegorz:

a kto Cię tu trzyma ? Nic nie wiesz o sytuacji, a się wypowiadasz. żal.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak widac na tym forum jeszcze IV RP jest.

 

...a niektorzy jak tylko troche "wladzy" maja to im sie od razu w dupie przewraca i mysla, ze sa Krolami Swiata :D

 

EDIT:

@Pan Grzegorz:

a kto Cię tu trzyma ? Nic nie wiesz o sytuacji, a się wypowiadasz. żal.pl

 

A napisalem w swoim poscie cos o Tobie?? Sam nie wiem kto moje posty kasuje, bo nikt nie raczy tego jakos uzasadnic, ale teraz to juz sie moge domyslac...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Regulamin działu Handel został mocno przetrzebiony. Zostały tylko najważniejsze jego punkty, nie ma jak wcześniej obowiązku podawania daty rejestracji itd.

Obecnie są to punkty:

 

i tak dalej.

 

Napisałem Ci w ostrzeżeniu:

Czy oba podkreślone zdania coś Ci mówią? Nie? A powinny ni mniej ni więcej tyle, że napisałeś błędny tytuł. Co tutaj jest niejasnego?

 

bledny tytul to ogolne pojecie,

jesli pisze w temacie "100 domen 3literowych"

to dla normalnie myslacego czlowieka jest wszystko jasne,.....co da wpisanie w temacie jednej wybranej domeny......

 

Metodę tę stosuję od dawna i dopiero pierwsza osoba ma pretensje. Szkoda tylko, że niczym nie uzasadnione.

bo pewnie nikomu nie chcialo sie pisac ....

powtarzam poprzedni moderatorzy zwracali uwage i dawali czas na zmiane

 

Cenzura za komuny? Człowieku, wiem, że masz 40 na karku, ale widzę, że nie znasz podstawowych pojęć. Jaka cenzura? Czy ja coś zmieniłem?

 

co ma wiek do tego, moglbym Ci tez wypominac wiek...ale zostawymy to....

 

cenzura wycinala co jej sie nie podobalo i tyle.........

 

 

Czy to pierwsze czy n-te złamanie regulaminu, masz taki staż na forum i taką wiedzę i uważam Cię za inteligentnego człowieka, ze zastosowanie się do tych prostych zaleceń nie powinno stanowić dla Ciebie problemu.

ja tez nic nie mialem do Ciebie, ale przesadziles po prostu....

 

 

forum jest dla ludzi, a nie dla moderatow i adminow

 

 

Wybacz, ale ja nie mam sobie nic do zarzucenia:

został popełniony błąd - poniosłeś konsekwencje.

 

wystarczylo napisac na PM: kolego dopisz do tematu jakas jedna domene, bo mi sie nie podoba tytul....i bylo by po klopocie

a nie "zly tytul - post skaskowano"

 

wg mnie temat byl konkretny, i ludzie co zdazyli napisac PM wiedzieli o co chodzilo w tytule.

 

@Pan Grzegorz:

a kto Cię tu trzyma ? Nic nie wiesz o sytuacji, a się wypowiadasz. żal.pl

 

mysle ze teraz wie wiecej,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajnie, że temat został poruszony. Wy tego nie widzicie, ale ja siedze praktycznie non stop i co dugi temat w dziale wycen to:

 

"prosze o wycene"

"wycena kilku domen"

 

a w dziale handel jest to

 

"kilka domen"

"pakiet domen"

 

I moderujemy to na bieżąco.

 

Jakos trzeba odróżniać tematy i musi być przynajmniej jedna domena w tytule! Musi być jakiś porządek i ktoś go pownienen pilnować,

 

Info na PW to chyba tylko ja wysyłam, ale to tylko jak się nudzę :D

 

Obrażasz się bo złamałeś regulamin lub nawet go nie przeczytałeś? Czegoś nie rozumię. Mamy pisać do każdego ładny email, żeby z łaski swojej poprawił tytuł? W takim razie nic innego bym nie robił przez całe dnie.

 

Poprawny tytuł to interes autora. Jezeli nie chcialo się napisac jednej domeny to nam sie nie chce pisać PW :P

 

 

 

 

Poza tym to zł dział! Kategoria główna tego forum to domeny! Sugestie lub na każdy temat jest odpowiedniejszy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×