Jump to content
Sign in to follow this  
doggystyle4

fotograficy.com.pl fotografslubny.biz fotolab.com.pl fotomania.com.pl kadrowanie.com.pl obiektywem.pl sesjeplenerowe.pl sesjezdjeciowe.com.pl

kk  

18 members have voted

  1. 1. Domena dla fotografa

    • fotograficy.com.pl
    • fotografslubny.biz
      0
    • fotograf"miasto".pl
    • fotolab.com.pl
    • fotomania.com.pl
      0
    • kadrowanie.com.pl
      0
    • obiektywem.pl
    • sesjeplenerowe.pl
    • sesjezdjeciowe.com.pl
    • teleobiektyw.com.pl
      0
    • wspomnienia.eu
    • No niech Wam będzie: ŻADNA :)


Recommended Posts

fotograficy.com.pl

fotografslubny.biz

fotolab.com.pl

fotomania.com.pl

kadrowanie.com.pl

obiektywem.pl

sesjeplenerowe.pl

sesjezdjeciowe.com.pl

teleobiektyw.com.pl

wspomnienia.eu

 

Cześć Wam:)

 

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze domeny na moją stronkę. Generalnie chodzi o fotografię ślubną, jednak tez się nie będę ograniczał i przyjmę każdego rodzaju "fotozlecenia".

 

Wiem, że my tu wszyscy nastawieni mocno na komercję, ale tu przede wszystkim chodzi o to, że gdy Panna Młoda zobaczy mój adres na bilboardzie, to żeby jej najłatwiej w główce utkwiło ;)

 

Dla zobrazowania wklejam przykładowe banerki - każda nazwa w dwóch wersjach - proszę zerknijcie w pierwszej kolejności na te obrazki i nabierzcie do nich sympatii :D

 

Z góry serdeczne dzięki - mocno mi pomożecie w tej kwestii :)

 

 

page0001r.jpg

page0002x.jpg

page0003w.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

jako przyszła panna młoda ;] przyznam, że po przejrzeniu kilkakrotnie listy, wskazałabym (i wskazałam w ankiecie) na trzy adresy, które zapadły mi w pamięć, niestety każda ma swoje minusy

- wspomnienia.eu - przy czym planując ślub raczej myśli się o przyszłości, a samo pojęcie 'wspomnień' naturalnie odnosi się do tego, co było;

- sesjeplenerowe.pl - w kontekście ślubu ogranicza niestety tematykę zdjęć do jednego aspektu, niekoniecznie najistotniejszego.

- obiektywem.pl - jak dla mnie najlepsza z tej trójki.

 

Z własnego doświadczenia - przeglądając w ostatnich miesiącach stosy ofert fotografów poleconych przez moich znajomych (czyli uznanych za wartych zapoznania się) byli przede wszystkim tacy, którzy w domenie mieli imię i nazwisko (ew. nazwisko) - co pozostawiam Ci do przemyślenia :)

 

 

Powodzenia życzę.

Edited by thurisaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

obiektywem,pl

ale zgadzam się z @thurisaz - imię nazwisko , nazwisko ...

 

 

a spada mi artefoto,pl:) - info PW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze domeny na moją stronkę. Generalnie chodzi o fotografię ślubną, jednak tez się nie będę ograniczał i przyjmę każdego rodzaju fotozlecenia.

To może od zarejestruj - sluby-rozwody.pl ?

Przynajmniej każdy zapamięta, że gdy będą szukali zdjęć rozwodowych, to będą mogli na Ciebie liczyć ;)

 

Jakie skojarzenia i emocje chcesz wywołać nazwą studia w osobie/osobach, które szykują się do ślubu ?

Wspomnienia, tak jak koleżanka wspomniała, mogą być też przykre.

Obiektywem ? No nie wiem - mam dwuznaczne skojarzenia, chociaż pod .com.pl jest coś podobnego.

Może coś bardziej pozytywnego lub niekoniecznie w nazwie kojarzonego ze zdjęciami tylko jakiś krótki brand w .pl ?

Opis zawsze możesz dodać jako slogan lub metatagi i zmieniać go jeśli okaże się, to jednak nie będzie Twoje główne źródło przychodów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×