Jump to content
Sign in to follow this  
aaaa

borowiny.pl, kronikasportowa.pl absy.pl, rozkladowki.pl

Recommended Posts

Witam

 

dzis 4 domenki:

 

borowiny.pl - kapiele borowinowe, sanatoria .itp

kronikasportowa.pl - tu bylem w szoku ze wolna, kronika sportowa to chyba najpopularniejsza audycja radiowa od lat w pr I, jedyny minus tej domeny to troszke dluga

absy.pl - l.mnoga od ABS

rozkladowki.pl - najpopularniejsza jest chyba rozkladowka z playboya, ale dwie srodkowe strony kazdego czasopisma to wlasnie rozkladowka

 

prosze o opinie i male wyceny

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

borowiny.pl - Portal dla ludzi z BORu! <_<

Jak na domenę dla sanatorium czy innego SPA za wąska IMO.

 

kronikasportowa.pl - śliczna (ale nie wiem, na ile tu przemawia przeze mnie miłość do radia...). Oczyma duszy mojej widzę serwis, ale taki w stylu vintage (coś pisanego językiem Przeglądu Sportowego z okresu dwudziestolecia). Na pewno zainteresowałyby się tym media, bo zwykłych serwisów sportowych u nas pod dostatkiem.

 

absy.pl - nie podchodzi mi zupełnie

 

rozkladowki.pl - Kiosk internetowy? Przegląd prasy? Sam nie wiem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

absy.pl - absy - mnie się to kojarzy z jedynym niepowtarzalnym absyntem...

rozkladowki.pl - lepsza byłaby liczba poj. Jeśli ktoś miałby zrobić serwis z archiwum rozkładówek a potem brać za dostęp kasę to może...

borowiny.pl - nie wiem czy coś takiego występuje - prawidłowo jest borowina.

kronikasportowa.pl - ta najlepsza ale do niej trzeba pomysłu i serwisu. Ma jakiś ruch?

Share this post


Link to post
Share on other sites

absynt.........raz pilem.....

kronikasportowa jeszcze nie byla parkowana

borowiny, rozkladowki - wiem ze l.poj lepsza no ale coz...... zajete

 

kronikasportowa.........sentyment mam straszny, ile czasu sie jej sluchalo teraz w dobie internetu juz sporadycznie......ale radosc ze taka domenke udalo mi sie kupic

Share this post


Link to post
Share on other sites

kronikasportowa i rozkladowki bardzo ładne; borowiny – nieprawidłowa odmiana; absy – przekombinowana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×