Jump to content
Sign in to follow this  
ala.pl

szkot.pl

Recommended Posts

szkot.pl

 

Poproszę o opinie o domenie szkot.pl i ewentualne propozycje zastosowania :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby to była szkocka... :-D

 

Pierwsze moje skojarzenie to właśnie whisky, kilt, dudy i dowcipy o Szkotach :-P

Z tego co widze natomiast w G to Twoja domena jest na pierwszej stronie wyników, to na pewno plus. Wyszukań miesięcznie nie ma zbyt wielu, raptem niecałe 600, ale ktoś jednak szuka.

Pod .com.pl szkolenia językowe i to chyba Twój pierwszy potencjalny KK. Poza tą domeną mają jeszcze .biz, a więc jakieś pojęcie na temat domen mają.

Poza tym... no właśnie, jakoś nie jestem w stanie wyobrazić sobie dla niej większego komercyjnego zastosowania.

 

Jeśli byłoby zainteresowanie próbowałbym wyciągnąć najniższe X.XXX i gdyby się udało uznałbym to za sukces. Czuję jednak, że więcej niż średnie XXX będzie ciężko uzyskać.

 

Good luck! ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna domena na serwis o oszczędzaniu. :D

Zgadzam się - podobnie jak sknerus.pl i nie gorsza niż scrooge.pl czy SknerusMcKwacz.pl :)

 

Kiedyś o człowieku przedsiębiorczym mówiło się, że to "połączenie Żyda, Szkota i Cygana".

 

Pasuje też dla biura podróży, które potrafi organizować tanie wyjazdy do Szkocji.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawet mi się podoba, nie sądzę jednak, aby udało się uzyskać kwotę wyższą niż 1,5k PLN (choć szczerze życzę, aby było inaczej).

 

Osobiście sprzedałbym za około 800 PLN, gdybym dostał taką ofertę.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sebastian

alpine5

Ale Ty jesteś przewidywalny w tych swoich wycenach ...

Szkoda, że sam nie oferujesz dobrych domen w niskich cenach bo zapewniam Cię, że miały by wzięcie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale Ty jesteś przewidywalny w tych swoich wycenach ...

Szkoda, że sam nie oferujesz dobrych domen w niskich cenach bo zapewniam Cię, że miały by wzięcie ;)

Ja wiem, czy przewidywalny...(?)

Wiem natomiast, że dużo moich wycen na przestrzeni lat się sprawdziło (niekiedy można powiedzieć "niestety" dla właściciela danej domeny).

Mam w porftolio trochę dobrych domen w niskich cenach, ale to nie temat o moich domenach ;)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za dotychczasowe opinie

 

 

Zgadzam się - podobnie jak sknerus.pl i nie gorsza niż scrooge.pl czy SknerusMcKwacz.pl :)

 

Kiedyś o człowieku przedsiębiorczym mówiło się, że to "połączenie Żyda, Szkota i Cygana".

 

Pasuje też dla biura podróży, które potrafi organizować tanie wyjazdy do Szkocji.

 

jeszcze z tej serii jest skąpiec.pl... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×