Jump to content
Sign in to follow this  
gregor64

protetyczne.pl

Recommended Posts

Możnaby wypełnić poddomenami, aby nabrało sensu np:

 

centrum.protetyczne.pl

mosty.protetyczne.pl

materialy.protetyczne.pl

....

centrum@protetyczne.pl

 

i nie wygląda źle, a nawet mi się podoba. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzięki wszystkim....niech powisi sobie rok,zobaczymy...zbyt krótko jestem w tym temacie,ale widziałem na AM sprzedaże "takich" domen,przy których ta, to "perłowy generyk"! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ale widziałem na AM sprzedaże "takich" domen,przy których ta, to "perłowy generyk"! :)

 

Nie ty jeden. I zastanawia mnie to, albo jeszcze za mało wiem o prawidłach rządzących tą branżą. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zenek1234...myślę,że obaj wiemy dużo za mało.. ;) a kryteria jakimi kierują się wytrawni gracze z di.pl przy wycenach i opiniach na temat poszczególnych domen,to już prawdziwa zagadka... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ty jeden. I zastanawia mnie to, albo jeszcze za mało wiem o prawidłach rządzących tą branżą. :)

@zenek1234...myślę,że obaj wiemy dużo za mało.. ;) a kryteria jakimi kierują się wytrawni gracze z di.pl przy wycenach i opiniach na temat poszczególnych domen,to już prawdziwa zagadka... :D

 

Po co w takim razie pytacie o wycenę skoro obaj wiecie lepiej?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bartxx86...nie ma co się irytować...nikt tutaj nikogo nie chciał urazić,o wycenę domen i Wasze opinie pytamy dlatego,że jesteście fachowcami w tej dziedzinie i za te opinie,przynajmniej ja,zawsze uprzejmie dziękuje...a że nie rozumiemy niektórych kryteriów tych ocen,to chyba nasze,"nowych" prawo? pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedyny plus to dobra tematyka.

Jak przekonac klienta zeby wzial Twoja domene podczas gdy protetyczna*pl i protetyczny*pl w momencie pisania tego posta sa dostepne do rejestracji - to bedzie klucz do sprzedazy tej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie tak dawno sprzedałem stomatologiczne*pl za w miarę przyzwoite pieniądze. Co prawda stomatologia jest szerszym pojęciem, ale kto wie, może i Twoja domena będzie cierpliwie przedłużana kilka lat. ;)

 

*protetyk.pl

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×