Jump to content
korneliusz.com

Ile wsadziliście w domenowy biznes?

Ile wsadziłeś w biznes domenowy?  

99 members have voted

  1. 1. Kwota jaką zainwestowałeś?

    • Mniej niż 100zł
      7
    • 101-1000zł
      33
    • 1001-5000zł
      25
    • 5001-10000zł
      8
    • 10001-50000zł
      13
    • 50001-100000zł
      8
    • 100001-1000000zł
      4
    • Więcej niż 1000001zł
      3


Recommended Posts

Prawdę mówiąc to włożyłem na początku jakieś 2000zł i nie dokładałem nic więcej z kasy spoza domen. Parking to u mnie podstawa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prawdę mówiąc to włożyłem na początku jakieś 2000zł i nie dokładałem nic więcej z kasy spoza domen. Parking to u mnie podstawa.

 

A kiedy zaczęłeś ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
zaczęłeś ?

;) WTF is that?

 

Ja zainwestowałem około 500-600 zł, mam za sobą pierwsze sprzedaże i na razie jestem lekko na plusie.

Jestem jak Rockefeller w reklamie Raiffeisen Banku - co zarobię to inwestuję ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja zainwestowałem dziś 12zł i dopiero zarobiłem 2zł na parkingu .Coś marny interes :)

Więc po miesiącu masz 500% zysku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podciagam post, bo ostatnio dyskusja zrobiła się ciekawa. Poza tym przydałaby się Ankieta "Ile zarobiliscie".

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna kupiona domena za 59 netto. Od tego się zaczęło. Dziś jestem kilka koła do przodu. Domeny tylko jako hobby :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedna kupiona domena za 59 netto. Od tego się zaczęło. Dziś jestem kilka koła do przodu. Domeny tylko jako hobby :)

To potrzymasz z 10 lat portfolio i bedziesz na minus :( podstawowa zasada: odlozyc na bok sentymenty czy inne ceregiele co sie nigdy nie sprzedadzą a skupić się na sprzedaży.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To potrzymasz z 10 lat portfolio i bedziesz na minus :( podstawowa zasada: odlozyc na bok sentymenty czy inne ceregiele co sie nigdy nie sprzedadzą a skupić się na sprzedaży.

 

Znów mógłbym Ci to bardziej wyjaśnić, ale nie zrozumiałbyś.

 

Poza tym nie czuj się upoważniony do pouczania mnie, i zajmuj się swoim bogatym portfolio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. 600zl ... w same ninje i wciaz sie ten arsenal powieksza ;) Sprzedana jedna za 49zl, ktora byla kupiona za 65zl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ok. 600zl ...

 

No to dużo. ;)

 

Ja pierwsze co kupiłem to 200 domen w home.pl w promocji po 90 groszy, na dwa konta. Wydałem wtedy "aż" 244 zł. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim głównym zajęciem jest numizmatyka. Kasy włożonej w domeny nie liczę tak jak kasy włożonej w monety. I choć z wykształcenia jestem prawnikiem to to przez pewien okres mojego życia żyłem z obrotu monetami. Konkretnych kwot nie podam bo jak wiecie dżentelmeni nie rozmawiają o kasie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem sam ile wydałem, ale na pewno jestem na plusie. Mam jakieś 300 domen i apetyt na kolejne 300 :)

 

edit: po szybkim podliczeniu wychodzi mi jakieś 700e wydane, ok. 2000e zarobku. Czyli w granicach 1300e zysku po 8 sprzedażach. Zacząłem na poważniej się tym bawić we wrześniu, choć już rok temu zarejestrowałem kilka domen *com. Generalnie chyba nie jest źle ;)

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
polowałem kiedyś na numizmatyka.pl ale nie upolowałem... :) mam monetyibanknoty.pl

monetybanknoty.pl jeszcze wolna ;)

Z myślnikiem zajęta.

Na numizmatycy.pl możesz założyć jedynie opcję - jeśli lubisz marnować kasę ;)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
NASK jak Watykan...państwo w państwie...daj znać na PW o co chodzi...:)

Watykan święte miejsce, a NASK ma tyle grzechów, że się w mailu nie zmieści. ;) Przeczytasz wszystko na forum, ale dzięki za propozycje może kiedyś napiszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
monetybanknoty.pl jeszcze wolna :)

Z myślnikiem zajęta.

Na numizmatycy.pl może założyć jedynie opcję - jeśli lubisz marnować kasę :P

 

swiatnumizmatyki.pl tez chyba jeszcze mam...;) o tej co piszesz myślałem ale jest bez wyrazu...;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×