Jump to content
Sign in to follow this  
schumipl

[sprzedam] disneychanel.pl

Recommended Posts

Bez zadnej reklamy i pozycjonowania strone disneychanel.pl odwiedza przeciętnie 1000 osób dziennie, są to wejścia bezpośrednie.

 

W przypadku zainteresowania domeną prosze o kontakt mailowy- wówczas podam hasło do pełnych statystyk.

 

Domena opłacona do stycznia 2009 w rejestracjadomen.pl

 

Obecnie trwa aukcja allegro:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=314448593

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe, czy dostałeś pozwolenia na użycie loga Walt Disney na swojej aukcji... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Żałosne są takie przestępstwa gospodarcze, a tym bardziej jeszcze chwalenie się tym na publiczności.

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze byłoby wspomnieć, że domena jest zablokowana w NameDrive (w Sedo pewnie też ale nie sprawdzałem). W końcu to Disney :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Żałosne są takie przestępstwa gospodarcze, a tym bardziej jeszcze chwalenie się tym na publiczności.

 

Nie wiem jakimi przesłankami kieruje się schumipl rejestrując takie domeny i nie chcę go usprawiedliwiać ale muszę się szczerze przyznać, że zanim dowiedziałem się o co tu chodzi i co jest fair a co nie, to też zarejestrowałem kilka domen firm.

To chyba niestety naturalny odruch wielu początkujących inwestorów domen.

Co ciekawsze w stosunku do niektórych nawet nie miałem świadomości tego, że rejestruję nazwę jakiegoś przedsiębiorstwa.

Spodobała mi się nazwa to dodałem do koszyka :rolleyes:

Teraz muszę poczekać aż upłynie roczek ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem jakimi przesłankami kieruje się schumipl i nie chcę go usprawiedliwiać ale muszę się szczerze przyznać, że zanim dowiedziałem się o co tu chodzi i co jest fair a co nie, to też zarejestrowałem kilka domen firm.

To chyba niestety naturalny odruch wielu początkujących inwestorów domen.

 

Raczej domeniarzy. ;-)

 

Teraz muszę poczekać aż upłynie roczek ...

 

A domain:delete od czego jest? Może w żadnym panelu tego nie ma, ale jaki problem napisać do rejestratora? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Raczej domeniarzy. ;-)

 

Muszę chyba odpocząć od tych definicji bo zaczynam wątpić kiedy następuje przepoczwarzenie ? :rolleyes:

 

A domain:delete od czego jest? Może w żadnym panelu tego nie ma, ale jaki problem napisać do rejestratora? ;-)

 

U mnie w panelu jest tylko 'zgłoś przedłużenie' , 'zmiana danych' , 'cesja' , itp.

O pisaniu nie pomyślałem ale ostatnio oni tacy dziwni mi się wydają i nawet moich pieniędzy nie chcą więc chyba te kilka tygodni odczekam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×